I to od ilu lat już w sumie...wczesniej można było mówić że mamy niskich graczy,ale jest teraz Lewy,Kounde M.Alonso na boisku,po prostu te dośrodkowania są slabiutkie
Ostatnio w podaście Un Toc de La Rambla Karol Chowański mówił,że taki skład podobny do dzisiejszego widziałby na Klasyk,no zobaczymy jak to wyjdzie,ale wychodzi na to,że Xavi jednak słucha La Rambli :D
@michal26 Jeśli chodzi o poezję śpiewaną to warto tu wspomnieć o Ewie Demarczyk,która była pionierką tego nurtu w Polsce i swego czasu była dość popularna :)
@michal26 Już w 2009r. wyszła płyta 'Poeci' gdzie rapowane były polskie wiersze przez czołowych polskich raperów,wiadomo że to mniejsza skala,ale takie akcje to były już dawno :)
@Jarema2000 Busquets i Pique odejdą po sezonie,Alba nie wiem-zależy od rozwoju Balde i czy kogoś sprowadzimy na LO,Roberto kontrakt przedłużył niestety...
0
I to od ilu lat już w sumie...wczesniej można było mówić że mamy niskich graczy,ale jest teraz Lewy,Kounde M.Alonso na boisku,po prostu te dośrodkowania są slabiutkie
1
@Zazinho Ładnie złapał na faulu ofensywnym pod koniec kogoś z Bulls,potem nieco głupi faul przy rzucie za 3 no ale wygrali :0
0
@kondziu88 Człowieku,odpal se strumyk i nie mecz buły xs
0
@Commandement Czekam,fajnie jakby były też jakieś dodatkowe misje :)
0
@Rust_Cohle Cenzura w memie lol
0
@Fedo99 Jakbym Kumana słyszał 'jak mam z tą kadra grać tiki taki' xd
0
@xerter nowy ser z pod napleta
0
@Radek1992 Poważnie taka serie ma Bayern?
0
@thorin Tak,już pozamiatane
0
@Faro A jaki mecz komentuje?
0
@FC1899Barca Ciekawe czy dalej utrzymujesz to zdanie :P
0
@Volk Znowu miało być hitowe starcie i niewiele się dzieje
0
Co polecacie dzisiaj obejrzeć-co oglądacie?BvB-City,Benfica-Juve czy Messiego? :)
0
@Gappeq Najpierw decydują mecze bezpośrednie
20
@JimMorrisonFCB To był dembelian podanu
1
@Emhyr Wygranej,niezależnie od wyniku Inter-Pilzno.Najgorzej jakby im nie zależało w przypadku zwycięstwa Mediolańczyków...
1
Ćwiąkała tłumaczy pytanie Labogi do Xaviego-Mister,czy to było dobre spotkanie do oprawienia w Marcę---eee w ramkę xDDD
0
@Lionel_Messi10 Tylko szkoda,że wtedy mamy 3 zawodników co lepiej na PS wyglądają a na lewej tylko Fati...
0
@seba444 Ferran na lewej,Dembele prawe skrzydło powinno być
0
@trolownik 'Nabita' poczulem sie jak w podstawówce na boisku 20 lat temu xd
1
@ptrx F1 jest zwykle ok.15 w danym kraju a w USA 15 to u nas 21 więc...
0
Ostatnio w podaście Un Toc de La Rambla Karol Chowański mówił,że taki skład podobny do dzisiejszego widziałby na Klasyk,no zobaczymy jak to wyjdzie,ale wychodzi na to,że Xavi jednak słucha La Rambli :D
0
@Rivaldinho11 Przecież graliśmy w kółko prawie to samo z Raphinią i Dembele na skrzydłach,pomoc Gavi-Busquets-Pedri xd
0
@michal26 Jeśli chodzi o poezję śpiewaną to warto tu wspomnieć o Ewie Demarczyk,która była pionierką tego nurtu w Polsce i swego czasu była dość popularna :)
1
@Kamiloza91 Pojebanr to że będziemy siedzieć w sylwestra na La Rambli i oglądać derby Barcelony haha
11
@michal26 Już w 2009r. wyszła płyta 'Poeci' gdzie rapowane były polskie wiersze przez czołowych polskich raperów,wiadomo że to mniejsza skala,ale takie akcje to były już dawno :)
0
@Jarema2000 Busquets i Pique odejdą po sezonie,Alba nie wiem-zależy od rozwoju Balde i czy kogoś sprowadzimy na LO,Roberto kontrakt przedłużył niestety...
0
@PatrykBarca A Pedri to może nie wyjdzie w 1 składzie w niedzielę,Gavi też?
0
O ludzie,ja nawet nie chcę myśleć jak fizycznie będzie Pedri wyglądać w 2 części sezonu przy takim rozkładzie minut...
0
@FcBarcelonaFanMSN nie było spalonego,Raphinia to powinien sobie na ławce dłuższy czas parę rzeczy przemyśleć...