1

@NeroTFP1 Siatkarze, Iga, Hurkacz i Fajdek ;)

1

@Khajio Spokojnie, chłopaki tam podobno mają wpaść tylko na chwilę i zejść z boiska :D

2

@bartas97 Będzie historia jak z Zidanem w Realu kilka lat temu? ;)

0

@emeu 1906/1907

1

@MesQueUnClub96 @emeu W sumie można powiedzieć że Celtic, Rangers i ten trzeci :D

0

@emeu Aberdeen 84/85

10

@Maker0 Przecież trzy dni temu z czwartą w tabeli Aston Villą wygrali.

0

@Visca_barca Preussen Munster

0

@Visca_barca FSV Mainz

0

@mordini123 Szkoda że Polasek dał sobie spokój. Skoro Koudelka wrócił do niezłej formy z nowym trenerem to może i on by coś jeszcze zdziałał.

2

@mordini123 Pod koniec sezonu fajnie się pokazywał Josef Buchar, ale on bardzo młody jeszcze jest i na pewno nie na poziom PŚ. Choć w sumie poza Koudelką to oni nikogo na poziom PŚ w tej chwili nie mają.

2

@Kamiloza91 Ex-eaquo Barca 14/15 i Bayern 19/20.

4

@insp1re Nad Bellinghamem też aż takich zachwytów już teraz nie ma, gdy "unormowały się" jego statystyki. Mimo że jego gra jest cały czas na wysokim poziomie.

0

@draxidox Teleturnieje z Ibiszem jako prowadzącym to było coś.

1

@Popitek12 Od lat niezmiennie Modric

0

@mordini123 Hiszpanie mogą być tutaj w ćwierćfinale ;)

1

@AFA Jakoś tego nie widzę.

1

@IMBALEO W sobotę odbywa się finał Pucharu Króla.

2

@mekston Ale ostrożnie z tym alkoholem w święta. Nie ma co przesadzać.

6

@Rysiu Samo mistrzostwo Valencii takim szokiem wtedy nie było. Za to ciekawe były jego okoliczności. Jeszcze na kilka kolejek przed końcem Real miał kilka punktów przewagi, ale od 32 kolejki zdobył tylko 3 punkty i przegrał 5 ostatnich meczów w lidze.

0

@Herato W tym roku to jednak przede wszystkim zasługa niesamowitego Leverkusen.

0

@Luciano99 Ale Lewandowski ma dwie córki

1

@tadzik447 Tym bardziej mu dziadek nie znajdzie więcej niż jednego. W końcu to mniejszość jest.

0

@P33ck Jakbym był kibicem Chelsea to chyba bym się modlił o bana transferowego, żeby nie marnowali już więcej pieniędzy.

0

@Faro Z drugiej strony jakby go kiedyś powołali do reprezentacji to w końcu by nie płakali, bo przecież produkt ich szkółki.

1

@emeu Bardzo dziękuję za tą cichą próbę wepchnięcia mnie na podium, ale niestety 28 punktów to trochę mniej od 44 ;)

2

@mrboom Jak dla mnie to właśnie bardzo dobrze że na Wielkanoc nie ma tego całego cyrku. Świąteczne reklamy i piosenki w radiach na 2 miesiące przed samymi świętami kompletnie odbierają taką naturalną radość z Bożego Narodzenia.

2

@Visca_barca Coś pożytecznego, a nie tylko te Dudy i Tuski.

4

@emeu Ricardo Zamora

0

@emeu Gary Lineker

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?