JanneAhonen
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@emeu Pedro Rodriguez
1
@MesQueUnClub96 Ciekawe że piłkarz co nigdy w lidze nie zagrał ma swoim imieniem nazwaną nagrodę króla strzelców, a zawodnik który miał rekord bramek aż do czasów Messiego jedynie nagrodę dla najlepszego strzelca z Hiszpanii.
1
@MesQueUnClub96 Miałem strzelać w Zarrę, ale on to trochę później grał.
0
@FcPortoFan1999 Nawet o 3.30
4
@FcPortoFan1999 Na Daniego Guizę to ja zawsze gotowy jestem. Po zdobyciu tej nagrody był jeszcze super rezerwowym na Euro 2008.
@emeu Nie od dziś wiadomo, że im mniejsze pieniądze w sporcie tym piękniejsza rywalizacja.
5
@emeu Dani Guiza 2007/2008
1
@MesQueUnClub96 Nie no jasne, tak sobie tylko żartuję. ;)
2
@emeu Bym się doczepił odpowiedzi kolegi @MesQueUnClub96 ale w Wielki Piątek to kulturalnie odpuszczę. ;)
0
@emeu Athletic Club i Real Sociedad
0
@PatrykBarca To w takim razie muszę poszukać jakichś transmisji z garncarstwa.
@FcPortoFan1999 Oby zawodniczki nie miały takiego myślenia ani dzisiaj, ani w ewentualnych półfinałach.
0
@michalgajdek To że nie komentuję to nie znaczy, że nie czytam. O klasyku faktycznie pisaliście, ale już o pierwszym meczu z Brann niekoniecznie. A ćwierćfinał LM to jednak dość istotne wydarzenie.
0
@Aragorn33 Grunt że był artykuł o związkach zawodniczek, kogo obchodzą jakieś głupie mecze ;)
2
@tristan87 Czesi nie tylko regularnie na Euro grają, ale też co drugi turniej dochodzą przynajmniej do ćwierćfinału. A na Euro 1996 to nawet zagrali przecież w finale.
1
@mekston I to jest poważna ekspercka analiza. Brawo!
0
@FanBarcy22 Valencia? Czemu mu tak źle życzysz? ;)
1
@Faro No ja tam wolę żeby grali w seniorskiej kadrze niż żeby w maju, na końcówkę ligi czy ewentualny finał LM Yamal z Cubarsim nam pojechali na Euro U17.
3
@NeroTFP1 A chwilę potem
VAR - Offside
4
@Kalipso Nie jestem fanem tych przepisów, ale jednak nikt nie bronił Norwegii grać tej fajnej piłeczki w Lidze Narodów i wywalczyć sobie prawa gry w barażach.
1
@Khajio Jako próba wymuszenia jakichś zmian pomysł dobry. Jako pomysł, który miałby stać się faktem w przyszłości już nie za bardzo.
6
@fart Jakby był tylko jeden to jeszcze może by się skończyło mniejszą aferą. Ale podobno tych artykułów było więcej.
1
@Benz Albo niech się skupi na walce z rasizmem i zrezygnuje z piłki nożnej.
0
@reloaded Różnica między Barceloną, a resztą ligi jest gigantyczna. Real niby ma kilka dobrych zawodniczek, ale można odnieść wrażenie że ten projekt się w ogóle nie rozwija.
0
@LukaszFan Zapewne ze względu na system barażów mecze są rozgrywane w możliwie najdłuższym odstępie podczas przerwy reprezentacyjnej. Jeszcze w czwartek Polacy nie wiedzieli nawet gdzie zagrają drugi mecz w trakcie tego zgrupowania, ani nawet czy będzie to mecz o stawkę.
1
@sevs W aplikacji lub na stronie DAZN jest transmisja dostępna za darmo po zarejestrowaniu konta. Być może jest też na YT, ale nie jestem pewien. Jesienią można było tam obejrzeć.
3
@FcPortoFan1999 Wszystko poza Ekstraklasą.
1
@Stinger_ Ale też nie zawsze tak się da. Są takie konkursy, gdy nie da się przewidzieć tego co zrobi wiatr.
3
@Stinger_ Ludziom narzekającym na punkty za belkę powinno się karnie włączać Planicę 2009. Każdy zawodnik poza prowadzącym w PŚ Schlierenzauerem już po 1 serii miał dwa oddane skoki w konkursie, bo tyle razy restartowano zawody.
1
@FcPortoFan1999 To w takim razie jak obejmie kogoś w Ekstraklasie to trzeba stawiać na ich mistrzostwo? :)
1
@Emhyr Może Peszko to po prostu wielki trenerski talent? ;)
Albo po prostu potrzeba było kogoś kto dobrze zna klubowe środowisko, żeby to jakoś ogarnąć.