0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@emeu Pedro Rodriguez

1

@MesQueUnClub96 Ciekawe że piłkarz co nigdy w lidze nie zagrał ma swoim imieniem nazwaną nagrodę króla strzelców, a zawodnik który miał rekord bramek aż do czasów Messiego jedynie nagrodę dla najlepszego strzelca z Hiszpanii.

1

@MesQueUnClub96 Miałem strzelać w Zarrę, ale on to trochę później grał.

0

@FcPortoFan1999 Nawet o 3.30

4

@FcPortoFan1999 Na Daniego Guizę to ja zawsze gotowy jestem. Po zdobyciu tej nagrody był jeszcze super rezerwowym na Euro 2008.

@emeu Nie od dziś wiadomo, że im mniejsze pieniądze w sporcie tym piękniejsza rywalizacja.

5

@emeu Dani Guiza 2007/2008

1

@MesQueUnClub96 Nie no jasne, tak sobie tylko żartuję. ;)

2

@emeu Bym się doczepił odpowiedzi kolegi @MesQueUnClub96 ale w Wielki Piątek to kulturalnie odpuszczę. ;)

0

@emeu Athletic Club i Real Sociedad

0

@PatrykBarca To w takim razie muszę poszukać jakichś transmisji z garncarstwa.

@FcPortoFan1999 Oby zawodniczki nie miały takiego myślenia ani dzisiaj, ani w ewentualnych półfinałach.

0

@michalgajdek To że nie komentuję to nie znaczy, że nie czytam. O klasyku faktycznie pisaliście, ale już o pierwszym meczu z Brann niekoniecznie. A ćwierćfinał LM to jednak dość istotne wydarzenie.

0

@Aragorn33 Grunt że był artykuł o związkach zawodniczek, kogo obchodzą jakieś głupie mecze ;)

2

@tristan87 Czesi nie tylko regularnie na Euro grają, ale też co drugi turniej dochodzą przynajmniej do ćwierćfinału. A na Euro 1996 to nawet zagrali przecież w finale.

1

@mekston I to jest poważna ekspercka analiza. Brawo!

0

@FanBarcy22 Valencia? Czemu mu tak źle życzysz? ;)

1

@Faro No ja tam wolę żeby grali w seniorskiej kadrze niż żeby w maju, na końcówkę ligi czy ewentualny finał LM Yamal z Cubarsim nam pojechali na Euro U17.

3

@NeroTFP1 A chwilę potem

VAR - Offside

4

@Kalipso Nie jestem fanem tych przepisów, ale jednak nikt nie bronił Norwegii grać tej fajnej piłeczki w Lidze Narodów i wywalczyć sobie prawa gry w barażach.

1

@Khajio Jako próba wymuszenia jakichś zmian pomysł dobry. Jako pomysł, który miałby stać się faktem w przyszłości już nie za bardzo.

6

@fart Jakby był tylko jeden to jeszcze może by się skończyło mniejszą aferą. Ale podobno tych artykułów było więcej.

1

@Benz Albo niech się skupi na walce z rasizmem i zrezygnuje z piłki nożnej.

0

@reloaded Różnica między Barceloną, a resztą ligi jest gigantyczna. Real niby ma kilka dobrych zawodniczek, ale można odnieść wrażenie że ten projekt się w ogóle nie rozwija.

0

@LukaszFan Zapewne ze względu na system barażów mecze są rozgrywane w możliwie najdłuższym odstępie podczas przerwy reprezentacyjnej. Jeszcze w czwartek Polacy nie wiedzieli nawet gdzie zagrają drugi mecz w trakcie tego zgrupowania, ani nawet czy będzie to mecz o stawkę.

1

@sevs W aplikacji lub na stronie DAZN jest transmisja dostępna za darmo po zarejestrowaniu konta. Być może jest też na YT, ale nie jestem pewien. Jesienią można było tam obejrzeć.

3

@FcPortoFan1999 Wszystko poza Ekstraklasą.

1

@Stinger_ Ale też nie zawsze tak się da. Są takie konkursy, gdy nie da się przewidzieć tego co zrobi wiatr.

3

@Stinger_ Ludziom narzekającym na punkty za belkę powinno się karnie włączać Planicę 2009. Każdy zawodnik poza prowadzącym w PŚ Schlierenzauerem już po 1 serii miał dwa oddane skoki w konkursie, bo tyle razy restartowano zawody.

1

@FcPortoFan1999 To w takim razie jak obejmie kogoś w Ekstraklasie to trzeba stawiać na ich mistrzostwo? :)

1

@Emhyr Może Peszko to po prostu wielki trenerski talent? ;)
Albo po prostu potrzeba było kogoś kto dobrze zna klubowe środowisko, żeby to jakoś ogarnąć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?