JanneAhonen
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub96 Bo przecież Eurosport i TVN to jedna rodzina kanałów - Warner Bros Discovery.
0
@tbas To w takim razie ten dobry dopiero przed nim, bo teraz stracił jakieś 10 punktów do najlepszych w tej serii ;)
5
@LM10GOAT Jest dobrze, ale Zniszczoł przydałoby się żeby dołożył trochę w kolejnych skokach.
2
@Arczi87 Na razie jest mniej dogrywek albo karnych niż chociażby na ostatnim Euro. Mogą ewentualnie jutro ten wynik wyrównać.
2
@kanver_ Generalnie czytając dziennikarzy piszących o reprezentacji to niektórzy piszą tak jakby nie zdawali sobie sprawy z tego, że Lewandowski najmłodszy już nie jest i niezależnie od trenera to wiele mu już tych meczów w reprezentacji nie pozostało.
2
@bartas97 Mbappe w Realu to co miesiąc jest ogłaszany, łatwo jakąś pominąć.
1
@TridenteMSN Jeśli mowa o dzisiejszym meczu to tak, bo to Puchar Anglii który w Polsce pokazuje tylko Eleven.
2
@PatrychoO To dopiero przerwa, jeszcze rywalki mogą to odrobić! ;)
2
@PatrykBarca Fajnie, że pominąłeś przy tym fakt, że z tym klubem z Niemiec zaliczył jeden z najlepszych sezonów w historii piłki nożnej.
0
@katalonczyk987 Valdes i Bravo to jednak nie są najlepsze przykłady do porównywania. Jeden odszedł dlatego, że chciał spróbować czegoś innego, a drugi dlatego, że musiał zrobić miejsce dla Niemca. Zresztą Bravo jeszcze niedawno bardzo dobrze spisywał się w Betisie. Oczywiście różnie może być, ale jednak bramkarze mają trochę dłuższą możliwość grania na wysokim poziomie, więc teoretycznie ter Stegen może jeszcze przez jakiś czas gwarantować topowy poziom.
0
@wojopancer W sumie coś w tym może być, bo najgorzej jest zawsze jak Laboga komentuje :D
1
@regatta52 Nie tyle sama aplikacja co kanały C+ w niej. Bo jak oglądam LM w Polsatach to jest bardzo dobry dźwięk.
0
@FcPortoFan1999 Jeden z największych derbowych pojedynków w Europie. Do tego w tym sezonie wszystkie trzy ich starcia były niezwykle emocjonujące.
A w klasyku to po prostu bez studia by polegli w starciu z konkurencją, bo przecież ten mecz pokazują dwie stacje.
1
@norbi77 I często wysyłają komentatorów na stadion co też zawsze jest na plus. To samo zresztą Viaplay - nawet pomimo kłopotów finansowych.
1
@shinthps Masz absolutną rację!
1
@emeu Club Brugge
1
@emeu KV Mechelen
2
@emeu Żaden nie ma ;)
2
@michal26 Ale gdyby liczby były jego problemem to byłby to najmniejszy kłopot. On po prostu od wielu miesięcy wygląda bardzo źle na boisku.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Nie no, WKS w 1/8 gola na dogrywkę strzelił dość wcześnie. Chyba 85 minuta to była :D
0
@barcadreed Sprytnie. Ale ja jednak wierzę, że Olek da radę!
0
@HighestInTheRoom Piłka nożna
1
@Emhyr Wczoraj oddał dobry skok w drugiej serii. Jak leciał to byłem przekonany, że doleci do podium, bo to dobrze wyglądało. Chyba zabrakło noszenia w końcówce.
3
@Jakchcesz Nie zdobyli jeszcze Złotej Piłki - pora ich sprzedać.
0
@MESSIah16 Myślę, że za jakiś czas wróci tyle że pod inną flagą.
1
@MESSIah16 Faktycznie, wydawało mi się, że był 30. Natomiast ataki z 30 miejsca zdarzały się na pewno w kombinacji. Chyba nawet na Mistrzostwach Świata coś takiego było.
0
@MESSIah16 Nie jest to pierwsza taka sytuacja. Braathen dwa lata temu w Wengen zrobił to samo.
0
@emeu Przepraszam, przeceniłem możliwości obu reprezentacji. Oni nawet w karnych mieli wczoraj problem ze strzelaniem, a co dopiero w trakcie meczu. :D
1
@Culers W Willingen pada dzisiaj deszcz i woda zostaje w torach najazdowych. Więc organizatorzy w takich sytuacjach robią nacięcia, żeby trochę tej wody spłynęło z torów w te dodatkowe dziury.
3
@FcPortoFan1999 Zdarzają się i ataki fizyczne. Może nie w Ekstraklasie, ale w jakichś niższych ligach zdarzały się czasem takie sytuacje.