Jarema2000
Dołączył/a: styczeń 2015
Kielce, Lublin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 to pytanie kto strzeli więcej
Messi z wolnych czy Mbape z karnych
1
@Bobo25 jeśli wyjdzie Portugalia z 1wszego miejsca to potem gra z drużyną z 3ciego, to może być cos pokroju Zielonego Przylądka czy Iranu
0
CR7 w podstawie widze
0
@Kapitan9 Napoli, to by była historia, mieliby Diego mieliby Leo!
0
@Danny Gaucho spojrzał bym na to trochę inaczej
obecny rekord asyst na mundialu to 8 należy do Diego i Lionela ;)
musiałby serio mieć kosmiczne mecze przed sobą aby to pobić, a przecież jeśli Francja wygra grupe to dość szybko wpadnie na Niemców
1
i kolejna perełka :)
1
@PatrychoO równie dobrze może być tak:
Hiszpania
Belgia
Portugalia
Anglia
Francja
3
@Virusk3 jeśli jedni i drudzy wygrają swoje grupy to najwcześniej możliwość takiego meczu jest w finale
0
@AmigoBlancos i vini tez 2mecze 2gole
0
Paredes z zółtkiem, pewnie z Jordanią by zagrał w 1wszym składzie, a takto to raczej wgl się nie pojawi.
Lo Celso, Palacios, Barco pewnie coś pograją wreszcie
To samo Guliano, pewnie Julek coś więcej
1
Kanał sportowy co robi robote pod stadionem xd
19
Ludzie piszą, że Leo w końcu zagra słabszy mecz.
Ja mam wrażenie ze ten mecz jest właśnie za nim :)
0
Klopp i Muller byli na boisku, oficjalnie klątwa przełamana!
1
@partymaker z drugiej strony dziś miał swój moment jak przepuścił piłkę do Leo
0
@Rifek ale on na ławce xd
4
Por Malvinas, por el Diego
Por la ultima de Leo
Argentina quiero verte bicampeón!
0
@mekston
zwycięstwo z Austrią zapewnia 1miejsce w gr, no chyba, że Jordania wklepie Algierii i Argentynie.
Co do remisu i nawet zajęcia 2giego miejsca w gr to wiesz... wydaje mi się, ze Hiszpania sie rozkręca i chyba wolał bym ich spotkać szybciej niź później.
,,Argentyńczyk woli odpaść w 1 rundzie niż w finale, 2 miejsce to pierwszy przegrany...''
Jeśli wygrają grupe to w ewentualnym finale będą drużyną gości, z 2giego miejsca drużyną gospodarzy.
Bilans Argentyny jako gospodarz w finale MŚ 3mecze 3x mistrz
jako gość 2mecze 2x porażka
Za Malwiny i za Diego, za ostatni raz Messiego, Argentyno chcę Cię mistrzem jeszcze raz!
0
@MessiForeverTheBest yyyyy co xd
chyba Rapha
1
33min, zielony przylądek słabo rozwiązuje dobrze zapowiadającą się akcje, 3 zawodników zostaje za linią piłki, można szybko wyjść i ich pocisnąć mają przewage liczebną, a Urugwaj jakby sie nie śpieszy...
0
Kim jest Dariusz Dudek w studiu tvp xd
3
@thorin powiedz to Turcji xD
1
@Marcelinho132 chociaż jakbym ja miał stawiać to myśle ze 3pkt i bilans bramkowy 0 (czyli 3 remisy) to myślę, że to da awans z 3ciego
0
@AmigoBlancos czyli Urugwaj wygrywa 4:0
0
@bartekvisca ja to sie nie zdziwię jak:
1. mecz z Austrią będzie bardzo ciężki i sie nie będzie układał
2. jeśli wygrają z Austrią to, że z Jordanią Leo wgl nie zagra
1
@Marcelinho132 to możliwe ze i tak nie wyjdą z grupy
3
@kubix05 np Wojciech Szczęsny
0
@matirix20 Messi
0
@hubert874
0:0
0:2
4:0
1
@LOPEZ16 wygrany wyjdzie z grupy, w przypadku remisu obie odpadną, to będzie fajny otwarty mecz
0
@SinMistico mega ważne dla Hiszpanów jest wygrać dziś wiecej niz Urugwaj dziś wygra