1

Podanie Iniesty na + a Sergi zrobil w sumie co mogl najlepszego, nie wdawal sie w drybling i szkoda ze Rakitic nie trafil

0

Luuuuuuuuuuuuisssssssssssssssss

3

wchodzi w 90min Gumbau za Messiego i robi gola zycia z karnego (wchodzi na tego karnego)

0

Suarez w 1 polowie na 1;0 pozniej na 1;1 Ronaldo do szatni wychodzimy Bale strzela w 48minucie (mniej wiecej) wtedy Leo robi asyste zycia i 2;2 Neymar 90min i Messi na 3

0

Ja bym piłke nozna podzielil na 2ery przed Ronnim i po nim.

5

jakos ostatnio wszedl chyba w 12min za roberto i rabnal 2 bramki (o ile mnie pamiec nie myli) wiec wszytskiego sie po nim mozna spodziewac a jedno jest pewne, jak wejdzie to bedzie biegal ile sil

4

Najlepszy atak to Mś2002 Ronaldinho Ronaldo Rivaldo, ale to moja ocena i szanuje rowniez twoje zdanie

0

,,Dziś w Realu najgroźniejsi są Kroos,Modrić i James'' i to martwi, miejmy nadzieje ze Busqets zrobi robote + Rakitic moze trchu pobiega no i o Inieste sie nie martwie, jak wygramy walke w srodku boiska to GD najprawdopodobniej nasze.

0

Mam nadzieję, że wejdzie na te 15-20min i zrobi różnicę;)

0

,,Ja moge'' otwierać boisko treningowe jak przyjda pilkarze na trening

5

i van der sara w razie konuzji :)

0

Bravo
Alves - Pique - Vermalen - Alba
Roberto-Busquets-Mascherano-Iniesta
Suarez-Neymar

0

munir strzeli, nastepnie zejdzie z boiska i pozniej sandro poprawi:) jak juz dzisiaj idzie to idzie najpierw Agnieszka wygrala teraz vive cisnie wisle wiec munir i sandro dzisiaj tez moga :)

1

Nosz K.... kolejny piłkarz nam na Gran Derbi wypada...

0

Byłby rewanż, w Hiszpanii jest w tej rundzie zasada dwumeczu.

0

Jakby nam strzelili gola to mozna bo ty porownac do naszego zwyciestwa z Niemcami - historyczne wydarzenie ktore sie nie wydazylo i nie szybko sie powtorzy o ile ogole sie powtorzy

0

ma juz 24+6 w tym sezonie=30 i z taka czestotliwoscią zdobywania tytułow do moze wyrobi 50

0

Złota piłka + liga mistrzów + mistrzostwa świata jakby nie było to R10 osiągnął coś o czym Ronaldo może tylko pomarzyć a Messi będzie miał 1 max 2 szanse żeby to osiągnąć.

0

A czy twoja wypowiedz jest zwiazana z tekstem...

0

Podlanczam sie do pytania

0

Bardzo ciekawie sporządzony komentarz pragnę jednak zauważyć, że pod Luisa grał cały Liverpool tak jak kiedyś pod Ibrę Inter

0

3000 to na lajcie

0

patrzac realnie najlepsza siodemka jest Di Marija

1

ty jestes trenerem polakow i zdobyles mistrzostwo swiata, pozniej do swojej kadry wzieli by cie niemcy i w meczu z polakami myslal bys tylko o tym zeby ich ,,rozstrzelac''? niemialbys zadnych sentymentow?

0

tiki-taka jest skuteczna w wyprowadzeniu piłki spod własnej bramki w przypadki presingu rywala, ogladalem mecz Holandia-Hiszpania na mundialu holendrzy robili co chcieli ale wyjscie spod presingu Hiszpania miala momentami fantastyczne grali tiki-taką we wlasnym polu karnym

0

Jezeli oddamy Pedro to tragedii nie bedzie i kupowac tez nikogo nie trzeba z powodu iz te mlode gwiazdki z La Masii tez musza gdzies grac albo po prostu sie zmarnują wiec obecna rola Pedro dla takiego Munira czy Sandro w przyszłym roku bedzie dobra

1

Zdrowia, szczęścia pomarańczy, niech Ci żona nago tańczy.

0

Nie jestem pewien ale chyba to wygląda tak: jezeli Valencia bedzie 4 a Sevilla 5 i Sevilla wygra lige europy to wtedy Sevilla wchodzi do LM a Valencia nie, tak bylo pare lat temu w angli jak Chelsea wygrało LM a bylo chyba 6 w tabeli i 4 w tabeli Totenham z Balem wtedy nie grał w LM, sorki za błedy i miłej soboty :)

4

nie w Barcelonie tylko na całym świecie

0

Polecam ttvtp1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?