0

Właśnie złożyłem dość późno, ale myślałem, że do końca maja mają czas na zwrot, ale widzę że lipa.

1

Guidetti to jest takie drewno, że cały czas się zastanawiam jakim cudem znalazł się w La Liga.

0

Do kiedy Urząd Skarbowy ma czas na zwrot z tytułu nadpłaty podatku? Do końca maja?

0

Najlepszy Walijczyk cały czas jest kontuzjowany, więc średnio się przydaje swojej drużynie.

0

To jest osobny przypadek ;)

0

No zobaczymy jak to będzie wyglądać, w każdym razie obawiam się, że to może być trochę za duży przeskok dla niektórych.

0

Ja rozumiem że trzeba solidnych zmienników, ale pisanie o Palenci czy Marlonie (jak co niektórzy tutaj) w kontekście wzmocnień jest śmieszne.

11

Przecież właśnie większość użytkowników tutaj domaga się półśrodków - codziennie czytam o jakichś Keitach z Lipska, Palenciach grających na trzecim poziomie rozgrywkowym, czy Marlonach jako (sic!) wzmocnieniu obrony.

0

Jeszcze nieodgwizdana ręka Varane'a na granicy pola karnego.

1

Dokładnie, na co komu pichichi kiedy najważniejsze trofea drużynowe zgarnie największy rywal...

16



NIE MAM PYTAŃ

0

Ale mówimy o tym, kiedy zaczęła się era Messiego, a nie o tym kiedy zdobywał największe trofea ;)

14

Era Messiego zaczęła się już w czasach Rijkaarda.

0

Gra ktoś w Fantasy Premier League? Pochwalcie się swoimi wynikami przed ostatnią kolejką, ja mam 1862 punkty :)

0

Dziwna sprawa.

0

Na wszystkie części nałożyli?

0

szukałeś na cda?

1

Alonso albo Kante.

0

Palencia i Marlon to realne wzmocnienie? Ci zawodnicy nawet nie zagrają w pierwszym zespole, więc jak można nazywać ich wzmocnieniem?

0

Dobra, faktycznie mi się pomyliło. Nie zmienia to faktu, że moim zdaniem lepiej w tym sezonie grał Cahill.

0

Luiz nie był nawet podstawowym obrońcą Chelsea w tym sezonie więc gdzie go do najlepszej jedenastki, już prędzej Cahila bym dał no i koniecznie Alonso (chyba, że już jest w 11).

0

ja bym zrobił monos de artico
W każdym razie na pewno najpierw musi być monos

1

Palenica Białczańska?

0

I było to w pełni uzasadnione, niestety.

Poza tym nie widzę związku między sytuacją R10 a Rakiticia.

0

Nie wiem, czy sprzedaż naszego najlepszego pomocnika to dobry pomysł.

0

Z photoshopa.

0

Wybacz, nie wyłapałem tego sarkazmu, ale rzeczywiście dobrze to napisałeś.

22

Piękna koszulka, zazdroszczę tego projektu kibicom Milanu.

3

Romeu? Mamy wzmacniać zespół a nie go osłabiać.

5

Gta Vice City - świetny klimat i muzyka, Test Drive 6 - fajna zręcznościówka z dobrą muzyką, GTA I, Comandos 2, Midtown Madness 2.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?