JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
\Wszystkie fajnie pięknie, ale brakuje kluczowych statystyk, a mianowicie goli i asyst.
0
Pewnie chodziło o wszystkie rozgrywki klubowe, nie wliczając reprezentacyjnych.
0
Od kiedy Man Utd gra w La Liga? ;)
8
Jeszcze ma czas, ale powoli powinno się go wprowadzać do pierwszego zespołu, zwłaszcza w meczach ze słabszymi rywalami, lub gdy wynik meczu pozwala na przeprowadzenie zmian bez ryzyka utraty prowadzenia.
3
Bo ten klub to zlepek indywidualności a nie drużyna.
1
Jeśli Man Utd uda się kupić Belottiego to będzie to naprawdę poważne wzmocnienie.
1
A kto ma dostać? Lewy?
1
Varane już trenuje i może zagrać z Depor.
4
Cóż to był za weekend, najpierw wesele, na którym świetnie się bawiłem, później poprawiny no i na deser kapitalny mecz Barcelony - chwilo trwaj!
#grandemessi
2
Żyjesz!!!
0
Dzięki, o to chodziło! :)
0
U mnie niestety jest tego dużo więcej ;)
0
Robię format systemu i chciałbym zachować moje ulubione zakładki (przeglądarka mozilla). Czy ktoś wie w jaki sposób mógłbym jest wyeksportować? Szukałem info w google, ale nie znalazłem satysfakcjonującej odpowiedzi.
0
Dlatego napisałem, że niesłusznie uznana.
4
Ciekawe czy kibice Realu podpisują się już pod petycją o powtórzenie meczu z powodu niesłusznie uznanej bramki Ramosa.
1
Te "dary losu" mnie rozwaliły, od razu mam przed oczyma nalaną mordę Ryszarda Rynkowskiego :)
3
On podobnie jak Makelele jest specem od czarnej roboty :D
0
Może pokazywać nawet na swoją dupę i nie ma to żadnego znaczenia, tym bardziej, że Marquinhos wyraźnie zahaczył Urusa w polu karnym co dawało SOLIDNE podstawy do podyktowania karnego.
3
No na pewno nie okaże się nim Kuipers, bo żeby przebić Kassaiego to musiałby zacząć sam strzelać do bramki Juve.
1
Sądzę, że za swoją grę Casemiro powinien wylecieć jeszcze przed Vidalem.
1
Może dlatego, że w meczu z PSG nie było takich wałków jak we wczorajszym meczu?
0
Lucas jest dokładnie w wieku Jamesa. Jest odpowiednia jakość na ławce to można wpuszczać nawet młodych.
0
Wpuścił tylko jednego młodego - Asensio.
2
W czym byli lepsi?
1
Vidal, podobnie jak Ancelotti, jest idiotą, dlatego Bayern kończył mecz w 10.
0
Może źle zrozumiałem kontekst Twojego posta.
0
No właśnie 5 zeta poszło się gonić.
0
Po co jeszcze gra? Po to, że mając 35 lat ogrywa leszczy młodszych od siebie i wygrywa szlema :)
0
Nie wycofa się, specjalnie wycofał się z turniejów na ziemi poprzedzających French Open żeby się odpowiednio przygotować.
0
Dla mnie ważne jest tylko to żeby nie był to żaden "piłkarz-trener" - chciałbym trenera z autorytetem i niepodważalną pozycją w szatni, który trzymałby krótko wszystkie gwiazdy i nie pozwalał sobie wchodzić na głowę.