1

\Wszystkie fajnie pięknie, ale brakuje kluczowych statystyk, a mianowicie goli i asyst.

0

Pewnie chodziło o wszystkie rozgrywki klubowe, nie wliczając reprezentacyjnych.

0

Od kiedy Man Utd gra w La Liga? ;)

8

Jeszcze ma czas, ale powoli powinno się go wprowadzać do pierwszego zespołu, zwłaszcza w meczach ze słabszymi rywalami, lub gdy wynik meczu pozwala na przeprowadzenie zmian bez ryzyka utraty prowadzenia.

3

Bo ten klub to zlepek indywidualności a nie drużyna.

1

Jeśli Man Utd uda się kupić Belottiego to będzie to naprawdę poważne wzmocnienie.

1

A kto ma dostać? Lewy?

1

Varane już trenuje i może zagrać z Depor.

4

Cóż to był za weekend, najpierw wesele, na którym świetnie się bawiłem, później poprawiny no i na deser kapitalny mecz Barcelony - chwilo trwaj!

#grandemessi

2

Żyjesz!!!

0

Dzięki, o to chodziło! :)

0

U mnie niestety jest tego dużo więcej ;)

0

Robię format systemu i chciałbym zachować moje ulubione zakładki (przeglądarka mozilla). Czy ktoś wie w jaki sposób mógłbym jest wyeksportować? Szukałem info w google, ale nie znalazłem satysfakcjonującej odpowiedzi.

0

Dlatego napisałem, że niesłusznie uznana.

4

Ciekawe czy kibice Realu podpisują się już pod petycją o powtórzenie meczu z powodu niesłusznie uznanej bramki Ramosa.

1

Te "dary losu" mnie rozwaliły, od razu mam przed oczyma nalaną mordę Ryszarda Rynkowskiego :)

3

On podobnie jak Makelele jest specem od czarnej roboty :D

0

Może pokazywać nawet na swoją dupę i nie ma to żadnego znaczenia, tym bardziej, że Marquinhos wyraźnie zahaczył Urusa w polu karnym co dawało SOLIDNE podstawy do podyktowania karnego.

3

No na pewno nie okaże się nim Kuipers, bo żeby przebić Kassaiego to musiałby zacząć sam strzelać do bramki Juve.

1

Sądzę, że za swoją grę Casemiro powinien wylecieć jeszcze przed Vidalem.

1

Może dlatego, że w meczu z PSG nie było takich wałków jak we wczorajszym meczu?

0

Lucas jest dokładnie w wieku Jamesa. Jest odpowiednia jakość na ławce to można wpuszczać nawet młodych.

0

Wpuścił tylko jednego młodego - Asensio.

2

W czym byli lepsi?

1

Vidal, podobnie jak Ancelotti, jest idiotą, dlatego Bayern kończył mecz w 10.

0

Może źle zrozumiałem kontekst Twojego posta.

0

No właśnie 5 zeta poszło się gonić.

0

Po co jeszcze gra? Po to, że mając 35 lat ogrywa leszczy młodszych od siebie i wygrywa szlema :)

0

Nie wycofa się, specjalnie wycofał się z turniejów na ziemi poprzedzających French Open żeby się odpowiednio przygotować.

0

Dla mnie ważne jest tylko to żeby nie był to żaden "piłkarz-trener" - chciałbym trenera z autorytetem i niepodważalną pozycją w szatni, który trzymałby krótko wszystkie gwiazdy i nie pozwalał sobie wchodzić na głowę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?