JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sulimo Jednego bym zostawil, bo wrzuca bardzo wartosciowe tresci.
4
@NeroTFP1 Wyczuwam wielki potencjal na clickbaity.
0
@Colon Cybulski, Englert
2
@Rust_Cohle Piekny byl w Lechu.
0
@damianex10 Niedawno Rewinski, teraz Stuhr...
1
@Arden Szkoda, ze jeszcze tym rowerem nie pojechala.
1
@Luciano99 Winiary bedzie placilo w majonezach.
2
@NeroTFP1 Absolutny top i dla mnie Top 3.
0
@Danny Gaucho Ajj i mloda Pamela - ale to byla rakieta.
1
@Danny Gaucho O Panie, ale przypomniales!
A jeszcze to:
5
@Kengo Miodowe Lata, zamykam.
8
@BartqRKO Jak jestes taki cwany to podaj jeszcze liczbe wyplakanych łez w fazie pucharowej i wtedy sie okaze kto jest GOATem.
0
@Stinger_ Schumacher-Hakkinen, Prost-Senna
1
@draxidox Nikogo nie widze.
6
@Rastafarnianin Fajna tez, ale ja najbardziej lubilem te w klatce z Cantona.
7
@RosjaninBut Kulturka, w kazdym innym kraju za takie zniewazanie policjantow by ja wyniesli i wrzucili do radiowozu, a w USA jeszcze by zarobila pewnie kulke, a w najlepszym razie dostalaby paralizatorem.
2
@TheNekro94 Mowisz jakby nasz zarzad dzialal nieudolnie i podejmowal dziwne i nieprzemyslane decyzje. A nie, czekaj...
15
@PatrykBarca CR zagral na miare oczekiwan.
5
@macio_944 Na pewno Ukrainiec!!!1111
7
@draxidox Ptasie mleczko po 17 zlotych... Pamietam jak jeszcze jakis czas temu bylo po 10, a i tak zmniejszyli gramature...
69
@draxidox Chyba pierwszy raz policja nie interweniujac wykonala dobra robote.
0
@JohnA Ja rozumiem, bo spuszczanie sie nad typem, ktory szczeka na psy jest mocno specyficzne.
2
@JohnA Tutaj zgoda, na pewno jest to lepsze.
1
@JohnA Wlasnie o to sie rozchodzi - jak niewiele trzeba w dzisiejszym swiecie zeby byle idiota znalazl rzesze fanow.
2
@michal26 Wiesz co, wszystko zalezy od klimatu, bo ja zazwyczaj tez mam z tym problem, ale jak jest jakis meski wyjazd, czy to w gory czy na Mazury, i jest to polaczone z roznymi aktywnosciami to jest to do zrobienia.
Ale tego typu pomysly nigdy nikomu do glowy nie przychodza.
1
@Danny Gaucho Po nerach najlepiej.
0
@michal26 Nie no, na wyjazdach w gory to popijawki 7 dni z rzedu byly na porzadku dziennym.
0
@xvcWinterSoldier Trzeba sobie jakos umilic ten niefajny dzien...
0
@xvcWinterSoldier Ja nie dostalem, mozesz przeslac jeszcze raz?
2
@BulaKG Whisky z colą