JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Safrani JEŚLI mialoby sie to przyczynic do wzrostu produkcji elektrykow w Europie, i tym samym napedzania europejskiej gospodarki, to jestem za.
0
@Wojcio Dlaczego?
0
@Wojcio Ale wlasnie Nico pasuje do tego klubu, bo jest klasycznym skrzydlowym, ktorego od dawna nam brakuje na lewym skrzydle.
0
@Zoker Dokladnie, dlatego wszystkim bardzo zalezy na jego przyjsciu, tym bardziej ze sam Nico wyglada na zainteresowanego transferem.
2
@karolup To nie jest 2012 rok, ze mozemy kazda dziure zalatac graczem ze szkolki, a i tak mamy duzo szczescia, ze pojawil sie Yamal, czy Cubarsi.
Uwazam, ze w przypadku Nico az tak duzego ryzyka nie ma, bo zwyczajnie widac duzo jakosci w jego grze, jest jednym z czolowych graczy w reprezentacji i, co najwazniejsze, jest nominalnym skrzydlowym, a nie 10 wciskana na sile na skrzydlo jak Coutinho, czy Griezmann.
0
@Wojcio typowy szybkobiegacz czyli ktos, kogo od dawna brakuje w tym klubie, bo nie liczac Dembele to dawno nie bylo zawodnika o tak wybitnej motoryce.
Pomijam fakt, ze to jeden z najlepszych skrzydlowych na Euro, jakkolwiek slaby nie bylby poziom tego turnieju.
13
@karolup Wiec nie kupujmy nikogo, wtedy na pewno odniesiemy sukces.
1
Ale wymiana teraz
2
@macio_944 hahahah
0
@Schoogs Simons jeszcze chyba uzgadnia kontrakt, o Olise slyszalem plotki, ale nie jestem pewien czy juz byla oficjalka.
0
@Chada taktyczny, bo tez szukam podobnego.
4
@MesQueUnClub96 slaby approach shot
0
@FanBarcy22 Jakie byly 2 pierwsze ich mocne transfery, bo jakos mi to umknelo?
Dobry transfer swoja droga.
2
@Arden I skocznego!
5
@Trojanek23 Tam tez bedzie chcial byc najlepszy.
0
@Fabik87 Taktyczny
0
@Who_you_mam Czyli nie zostanie
4
@Rust_Cohle Ale chlop mial szczescie, pilke z oryginalnymi autografami dorwal.
1
@Zoker Za duzy koszt zadaszenia wszystkich obiektow. Z reguly te najwazniejsze korty maja dach.
2
@Zoker Poniewaz zniszczonoby trawe i nie daloby sie na niej grac, bylaby bardzo poryta i nierowna.
6
@Kgorecki2500 Zdjecie bez piwka? To tak sie da?
0
@4drian0 Ale spoceni, to pewnie od tańca.
1
@mekston O ile tylko sprzedamy pieciu pilkarzy i zalozymy trzy dzwignie i Jaden zgodzi sie grac za roczna subskrypcje Spotify Premium.
2
@PeterGabriel Czyli performance to synonim robienia z siebie debila, dobrze wiedziec na przyszlosc.
6
@Kondziubarca Ja osobiscie o wiele bardziej cenie sobie zycie na wsi niz w miescie.
15
@MOLESTA Co Ty masz z ta wsia? W co drugiej wiadomosci gotujesz sie o to, tak jakby mieszkanie na wsi bylo czyms gorszym od mieszkania w Warszawie.
3
@tomek8756 A kto jej kazal byc blondynka o jasnych oczach? Sama sobie na to zasluzyla!
2
@Rust_Cohle Bo ta koszulka waży
5
@Comentateiro Wapno jest biale to jak mial je wskazac?
0
@Herato Adebayor?