3

@Safrani JEŚLI mialoby sie to przyczynic do wzrostu produkcji elektrykow w Europie, i tym samym napedzania europejskiej gospodarki, to jestem za.

0

@Wojcio Dlaczego?

0

@Wojcio Ale wlasnie Nico pasuje do tego klubu, bo jest klasycznym skrzydlowym, ktorego od dawna nam brakuje na lewym skrzydle.

0

@Zoker Dokladnie, dlatego wszystkim bardzo zalezy na jego przyjsciu, tym bardziej ze sam Nico wyglada na zainteresowanego transferem.

2

@karolup To nie jest 2012 rok, ze mozemy kazda dziure zalatac graczem ze szkolki, a i tak mamy duzo szczescia, ze pojawil sie Yamal, czy Cubarsi.

Uwazam, ze w przypadku Nico az tak duzego ryzyka nie ma, bo zwyczajnie widac duzo jakosci w jego grze, jest jednym z czolowych graczy w reprezentacji i, co najwazniejsze, jest nominalnym skrzydlowym, a nie 10 wciskana na sile na skrzydlo jak Coutinho, czy Griezmann.

0

@Wojcio typowy szybkobiegacz czyli ktos, kogo od dawna brakuje w tym klubie, bo nie liczac Dembele to dawno nie bylo zawodnika o tak wybitnej motoryce.

Pomijam fakt, ze to jeden z najlepszych skrzydlowych na Euro, jakkolwiek slaby nie bylby poziom tego turnieju.

13

@karolup Wiec nie kupujmy nikogo, wtedy na pewno odniesiemy sukces.

1

Ale wymiana teraz

2

@macio_944 hahahah

0

@Schoogs Simons jeszcze chyba uzgadnia kontrakt, o Olise slyszalem plotki, ale nie jestem pewien czy juz byla oficjalka.

0

@Chada taktyczny, bo tez szukam podobnego.

4

@MesQueUnClub96 slaby approach shot

0

@FanBarcy22 Jakie byly 2 pierwsze ich mocne transfery, bo jakos mi to umknelo?

Dobry transfer swoja droga.

2

@Arden I skocznego!

5

@Trojanek23 Tam tez bedzie chcial byc najlepszy.

0

@Fabik87 Taktyczny

0

@Who_you_mam Czyli nie zostanie

4

@Rust_Cohle Ale chlop mial szczescie, pilke z oryginalnymi autografami dorwal.

1

@Zoker Za duzy koszt zadaszenia wszystkich obiektow. Z reguly te najwazniejsze korty maja dach.

2

@Zoker Poniewaz zniszczonoby trawe i nie daloby sie na niej grac, bylaby bardzo poryta i nierowna.

6

@Kgorecki2500 Zdjecie bez piwka? To tak sie da?

0

@4drian0 Ale spoceni, to pewnie od tańca.

1

@mekston O ile tylko sprzedamy pieciu pilkarzy i zalozymy trzy dzwignie i Jaden zgodzi sie grac za roczna subskrypcje Spotify Premium.

2

@PeterGabriel Czyli performance to synonim robienia z siebie debila, dobrze wiedziec na przyszlosc.

6

@Kondziubarca Ja osobiscie o wiele bardziej cenie sobie zycie na wsi niz w miescie.

15

@MOLESTA Co Ty masz z ta wsia? W co drugiej wiadomosci gotujesz sie o to, tak jakby mieszkanie na wsi bylo czyms gorszym od mieszkania w Warszawie.

3

@tomek8756 A kto jej kazal byc blondynka o jasnych oczach? Sama sobie na to zasluzyla!

2

@Rust_Cohle Bo ta koszulka waży

5

@Comentateiro Wapno jest biale to jak mial je wskazac?

0

@Herato Adebayor?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?