1

@michal26 No na pewno nie jest to czarno biala sytuacja. Kazdy probuje na tej tragedii ugrac jak najwiecej dla siebie, i takie sa fakty.

0

@michal26 Mimo wszystko to co sie dzieje na Ukrainie to duzo wiecej niz tylko ferment.

0

@michal26 Trafic trafil, ale wciaz to jest absurdalna retoryka.

@Aragorn33

4

Piękny przykład, że pieniądze w piłce nie (zawsze) grają.
Gratulacje dla Legii.

0

@Joe_Pesci Co za dno umysłowe. Nie Ty. On.

0

Hulajnogi której firmy najłatwiej dorwać w Warszawie?

0

@Medium hehehehe

1

Jakby tak United kupilo jeszcze Upamecano, Sergiego Roberto i Desta to by mieli obrone kompletna.

2

@dAvi_2 Harry Onauire.

1

@macio_944 Ten co sie chwali.

0

@macio_944 Z ciekawosci, ile wazy ta latka?

0

@MessiForeverTheBest Artyzmem bym tego paszkwila nie nazwal.

1

@KrychaFCB Co na to pasazerka?

2

@Bobo25 Ja czasem tez siegne po Winiary, ale raczej trzymam sie Kieleckiego, a ze jestem fanem majonezu to jem go praktycznie codziennie.

0

@QQL5 potwor nie potwor...

0

@Borneo Jest propaganda, tylko w druga strone.

1

Czy w tym filmie Holland jest chociazby jedna najmniejsza scena, w ktorej SG jest przedstawiona w pozytywnym swietle?

1

@AssisMoreira Kiedys robilem sam i faktycznie byl dobry, musze sprobowac Twojego przepisu :)

1

@AssisMoreira A Ty jaki lubisz najbardziej? :)

4

@ToWinaSedziego Zaden wyczyn.

0

@AlphaNumeric No kto tam jest na tej lawce w City?

0

@Medium Bruno idzie na krola asyst trzeciego stopnia.

3

@Colon A Ty co, Pepicek?

2

@karolszymek Kielecki, choc kiedy lubilem tez Winiary, ale przekonuje mnie lepszy sklad i bardziej wyrazisty octowy smak.

2

Saliba profesor.

1

@kuz Dokladnie, Felix moze byc winda do wiekszych przychodow, a co za tym idzie, do mozliwosci wydania wiecej na pensje i transfery.

1

@Objectivo za zwyciestwo sa 3 punkty a za wygrana 3 punkty.

0

@hayek A to nie jest tak, ze 30-latkowie glosuja na PO, a na PiS tylko emeryci?

20

@ArcziArtt A kogo obchodza kibice realu?

1

@Comentateiro od Smudy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?