JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 No na pewno nie jest to czarno biala sytuacja. Kazdy probuje na tej tragedii ugrac jak najwiecej dla siebie, i takie sa fakty.
0
@michal26 Mimo wszystko to co sie dzieje na Ukrainie to duzo wiecej niz tylko ferment.
0
@michal26 Trafic trafil, ale wciaz to jest absurdalna retoryka.
@Aragorn33
4
Piękny przykład, że pieniądze w piłce nie (zawsze) grają.
Gratulacje dla Legii.
0
@Joe_Pesci Co za dno umysłowe. Nie Ty. On.
0
Hulajnogi której firmy najłatwiej dorwać w Warszawie?
0
@Medium hehehehe
1
Jakby tak United kupilo jeszcze Upamecano, Sergiego Roberto i Desta to by mieli obrone kompletna.
2
@dAvi_2 Harry Onauire.
1
@macio_944 Ten co sie chwali.
0
@macio_944 Z ciekawosci, ile wazy ta latka?
0
@MessiForeverTheBest Artyzmem bym tego paszkwila nie nazwal.
1
@KrychaFCB Co na to pasazerka?
2
@Bobo25 Ja czasem tez siegne po Winiary, ale raczej trzymam sie Kieleckiego, a ze jestem fanem majonezu to jem go praktycznie codziennie.
0
@QQL5 potwor nie potwor...
0
@Borneo Jest propaganda, tylko w druga strone.
1
Czy w tym filmie Holland jest chociazby jedna najmniejsza scena, w ktorej SG jest przedstawiona w pozytywnym swietle?
1
@AssisMoreira Kiedys robilem sam i faktycznie byl dobry, musze sprobowac Twojego przepisu :)
1
@AssisMoreira A Ty jaki lubisz najbardziej? :)
4
@ToWinaSedziego Zaden wyczyn.
0
@AlphaNumeric No kto tam jest na tej lawce w City?
0
@Medium Bruno idzie na krola asyst trzeciego stopnia.
3
@Colon A Ty co, Pepicek?
2
@karolszymek Kielecki, choc kiedy lubilem tez Winiary, ale przekonuje mnie lepszy sklad i bardziej wyrazisty octowy smak.
2
Saliba profesor.
1
@kuz Dokladnie, Felix moze byc winda do wiekszych przychodow, a co za tym idzie, do mozliwosci wydania wiecej na pensje i transfery.
1
@Objectivo za zwyciestwo sa 3 punkty a za wygrana 3 punkty.
0
@hayek A to nie jest tak, ze 30-latkowie glosuja na PO, a na PiS tylko emeryci?
20
@ArcziArtt A kogo obchodza kibice realu?
1
@Comentateiro od Smudy.