JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@KochamInieste Mam tak samo, chyba jednak wybiore Arsenal.
0
@Medium I to jest pieknosc a nie jakies Margoty.
18
Dobrze, ze dzisiaj mecze kelnerow o 18:45 a porzadne druzyny zaczynaja o 21.
2
@talizmo Rozumiem Twoj punkt widzenia, ale mimo wszystko szkoda.
22
@talizmo Ale po co od razu kasowac?
Sam fakt dotrzymania slowa z wplata moim zdaniem juz bardzo dobrze swiadczy o Tobie :)
Lepiej gdyby tacy wartosciowi ludzie zostawali na stroie zamiast z niej odchodzic.
0
@qchulainn Ale za to jak ladnie łopoczą na wietrze.
0
@Boro79 Siku poszedl.
1
@macio_944 Hajto to nie jakaś nalepka na toalecie...
3
@FutbolFan Niesamowity, amazing!
0
@Sulimo To samo sobie pomyślałem.
1
@dejwor wszystko.
28
W końcu own goal cos zagrał.
0
@Barcabarca3562157 Moim zdaniem Camavinga lepszy, bo ma fajniejsza fryzure i mniej pozaboiskowych kontuzji.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
28
@bartekvisca Tak, mają.
0
@BorzyKrzys Mialby wszystkie gole.
0
@Kazragore *larum
3
@mekston Alexciemno zgaszony
0
@Rewolucja123 Zdecydowanie Simons, patrzac gdzie i jak obecnie gra.
0
@szymonekk Zbyt wyrafinowane jak na PiS.
1
@mientusek1407 Wlasnie przed chwila ogladalem wymiane Szwajcaria Brazylia z tej dyscypliny, o ktorej piszesz.
33
@tristan87 Skad wiesz, czy Aubameyang tez nie bylby w 11 kolejki?
0
@Mezocyklon87 Troche mi sie nie klei, ze wprowadzaja tak drastyczne obnizki juz tak wczesnie przed wyborami, ale zobaczymy co z tego wyjdzie.
3
@MarcepanowyKsiaze Zazdroszcze.
Tym bardziej trudno mi uwierzyc, ze uwazasz Ukraine za wieksze zagrozenie od Rosji.
6
@Mezocyklon87 Musisz brac lekcje od @Przemek2323 - on to oglada godzinami.
2
@MarcepanowyKsiaze
"Ukraina to również dzicz tylko, że ladniej opakowana przez media. Kto był ten wie." - rozumiem, ze byles i w Rosji i w Ukrainie, ze masz porownanie?
1
W interesie Polski lezy trzymanie Rosji jak najdalej od nas.
Jezeli bedziemy mieli swoj udzial w odbudowie Ukrainy po wojnie (a na pewno bedziemy mieli dzieki temu jak wielkiej pomocy udzielamy), to nie widze problemy w dalszym wspieraniu Ukraincow.
10
@MarcepanowyKsiaze A spoko.
Czyli fakt, ze dozbrajamy najwiekszego wroga Rosji, szkolimy zolnierzy, zapewniamy najwieksze korytarze transportowe dla sprzetu, remontujemy zniszczone maszyny ma swiadczyc o tym, ze to nie Rosja jest do nas bardziej wrogo nastawiona?
Ma to sens!
13
@MarcepanowyKsiaze Wytlumacz w jaki sposob Ukraina jest bardziej wrogo nastawiona do Polski niz Rosja? Bardzo jestem ciekaw Twojej argumentacji.
23
@misterio Konfederacja to jest taki zlepek niespojnosci, ze nie zdziwie sie jak ta partia sie w koncu skloci wewnetrznie i rozleci. Zreszta juz powoli sie to dzieje.