Jimmydeska
Dołączył/a: listopad 2018
Wrocław
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fcbarcafan19 Wiesz co chciałem i widziałem na stonie TVP Sport online że niby jest transmisja, ale kręciło kręciło i nie chciało zakręcić, więc pomyślałem że moze jakiś błąd się wkradł :D Ale dzięki, będę mądrzejeszy na przyszłość odnośnie aplikacji, pozdrówki
1
@fcbarcafan19 Poważnie?! Kurde ja jestem w pracy i korzystałem z apliakcji Canal+ Online i na TVP 1 leciało coś innego : ( możliwe że w tej wersji online było puszczone coś innego. Ale no nic, najważniejsze że Panowie dali rade, dzięki za odpowiedź
0
Panowie wytłumaczcie mi coś, dlaczego nasz mecz ze Słowenią nie był transmitowany w otwartej telewizji,a spotkanie Włochów z Japończykami elegancko sobie leci na TVP Sport?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Dfd222 ten Darvich zaprezentował się tak drętwo na tle gówniarzy z Manchesteru City że pożal się Panie Boże. Tym jest tan samo przehajpowany jak (mam nadzieje że nie) nasz przyszły transfer z Lipska.
2
@DonJuanMarquez Chciałbym troche sprostować:
Ederson, Gvardiol, Boobb, Jacek, Wiking, Kovacic, Philips, Lewis.
To nie są rezerwy mój drogi, 8 z 11 zawodników to zawodnicy pierwszej drużyny, z czego 4-5( zależy jak patrzeć na Kovacicia) to zawodnicy pierwszej 11 MC. Także ja po części rozumiem zachwyt nad tym, jak zagrała nasz młodzież :)
MIłego dnia
1
@A4ron Wyobraź sobie, że są osoby na tym świecie, które alb o mają opcje pracować zdalnie, albo jechać do biura ciut później nież zazwyczaj :) na ten przykład do tego grona zaliczam się chociażby ja więc taki nocny meczyk to absolutnie nie jest problem :) Pozdrawiam
2
@CPuyol masz 100% rację. Cały czas myślałem że kibice Realu są wybitni ale jak widać, tutaj to dopiero jest kwiat społeczeństwa xD dobrze że ta inteligentna część się ze mną zgadza, pozdro byku
2
@Midast Chłopie, moze się nie wyróżniał, dlatego że nie ma takich umiejętności czysto piłkarskich, żeby błyszczeć? Ale charował zawsze i walczył póki miał siły. A Ty jesteś kolejną osobą, która mi tu wyjeżdża ze statystykami. Gówno mnie one obchodzą. Ja mówie o jednym, a Wy o czymś innym, także nie znajdziemy wspólnego języka. Bez odbioru.
2
@ArcziArtt Ale człowieku Ty przeczytaj jeszcze raz co napisałeś, pomyśl 3 razy i dopiero się rzucaj xD ja pisze o jednym a Ty o czymś innym xD Nie wiem czy wiesz, ale Sergio, patrząc na aktualne realia i zapęd naszego zarządu do dawania kosmicznych wynagrodzeń, gra za psi ch*j za przeproszeniem. Zgodził się na takie warunki, bo kocha klub i chciał za wszelką cene tu zostać. Pasuje mu rola rezerwowego, keidy trzeba było zagrać, charować w środku pola i strzelić bramke w zeszłorocznym klasyku, to już nie pamiętasz? I dalej podtrzymuje swoje słowa- naucz się czytać ze zrozumieniem i dopiero się wypowiadaj, bo bezsensowne kłapanie jęzorem na prawo i lewo wychodzi CI doskonale. Bez odbioru.
14
@ArcziArtt Czytanie ze zrozumieniem widać boli. Ja nie napisałem że to jest legenda klubu, tylko że zawsze dawał z siebie 110%, a tego mu odmówić nie można. Dla mnie Sergio od zawsze był solidnym zadaniowcem, rzucanym po pozycjach, raz obrona, raz pomoc a jeszcze innym razem i na skrzydle zdarzyło się pograć. NIgdy nie psioczył i wykonywał rozkazy trenera bez zająknięcia. Dlatego szacunek mu się należy a jeżeli ktoś uważa inaczej, to niech włączy trzeźwe myślenie.
12
@Michas_13 Fantazja to może Ciebie ponosi Michaś, podejrzewam że oglądam dłużej mecze niż Ty żyjesz więc takie komentarze zostaw dla siebie :)
21
Co by o nim nie mówić, to jest to wychowanek i kapitan tego zespołu, który nigdy się od niego nie odwrócił i zawsze dawał z siebie 110% kiedy był potrzebny. Za to na zawsze szacunek Sergio, Adéu!!
3
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/1134132/po-bandzie-yamale-speedwaya-felieton
Te Yamale to zaraz będą wszędzie
0
@Damian_Balde tylko 3 lata a chłop bawi się piłka nożna, tylko że na profesjonalnej scenie ????
0
Komentarz usunięty
0
@Lucyfffer Gdybym był kibicem Realu, to nie pisałbym na tym forum koleżko XD dalej czekam za 5 lepszymi PO z Barcelony kurczaczku
0
@Lucyfffer To proszę bardzo, wymień nam kolego 5 lepszych PO z samej Barcelony ^-^
0
@Lucyfffer Myślę synek że oglądam piłkę dłuzej od Ciebie więc nie wysilaj się za bardzo, żeby komuś coś tutaj wmówić XD Alves i Cafu są zdecydowanie ponad nim, ale cała reszta (może jeszcze poza Walkerem) może mu buty czyścić
16
@Lucyfffer nie no chłopie xDDDDD TAA, Hakimi, James, Tripper XDD PAVARD XD CANCELO XD człowieku ja rozumiem że jest piątek i głowa już w chmurach ale zejdź na ziemie xD Carva to jest TOP 5 PO XXI wieku a Ty tu wyjeżdżasz z jakimiś plackami xDD
4
@szymonekk na Anglie*
2
@Spikes Też mam takie wrażenie. Facet 35 lat, ciężkie życie to jak chłop poczuję wielkie pieniądze, to kto wie co się wydarzy -_-
2
Boże jak ja się cieszę jak widzę tego wariata Gaviego, trenującego na takiej intensywności! Wracaj chłopaku czym prędzej i zarażaj nas swoją energią!
0
@Kuchar z tego co czytałem to ze względu na panujące upały
19
Komentarz usunięty
4
@jondeca Ja mam dziwne wrażenie, że Turek na dłuższą metę nie dojedzie. Pamiętajmy też, że Lamine jest o 3 lata młodszy. Jeżeli on dalej będzie się tak rozwijał, to w wieku 19 lat to będzie monstrum i żaden turek czy brazol nie będzie miał do niego podjazdu.
5
Ludzie przecież to już jest przyklepane. Skończy się Euro i max 2 tygodnie będzie oficjalka. Ależ to będzie chodziło!
26
Jeśli mam być szczery, to dla mnie jest to swego rodzaju anomali co aktualnie dzieje się w świecie piłki. 16-letni Yamal po prostu zakrzywia czasoprzestrzeń i gra w sobie jak gdyby nigdy nic. Nie chce go porównywać do kogokowliek ale koledzy, musimy sobie powiedzieć na poważnie, mamy w klubie chłopaka, który jest inny niż wszyscy. Wypowiedzi takich piłkarzy jak Carvajal, Musiala i innych dobitnie pokazują, że to, w jaki sposób gra Yamal, to jest coś pojebanego. Visca Barca i niech Bóg ma w opiece tego chłopaka. Messiasz go namaścił na swojego następce. Perez tam zimnych potów dostaje- najpierw LM10 ich karcił przez 15 lat, teraz nadchodzi czas Lamina Yamala.
0
@Rust_Cohle nie wiem czy kiedykolwiek uprawiałeś jakikolwiek sport, ale uwierz mi, po takim strzale 9/10 zawodników by miało przymusową przerwę
2
Może z tym Pedrim nie jest tak źle jak wszyscy myśleliśmy ????