Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sulimo chat gpt
Chodzi Ci pewnie o to, że autobusy jadące od strony centrum, zamiast jechać prosto na przystanek „Zamek” przy placu Zamkowym, robią taki dziwny łuk — zawijają pod górę, podjeżdżają kawałek w stronę ronda i dopiero zawracają na przystanek. Wygląda to nienaturalnie, ale jest ku temu konkretny powód.
Ten zawijas jest wynikiem organizacji ruchu i ograniczeń na skrzyżowaniu przy Ruskiej. Gdy przebudowywano ten odcinek (zwłaszcza w czasie remontów placu Zamkowego i okolic ronda), wprowadzono taki układ, żeby autobusy nie przecinały torów i nie blokowały tramwajów, które mają tam pierwszeństwo. Po prostu zrobiono tak, żeby autobusy włączały się do ruchu w bezpieczny sposób i nie zatrzymywały się na ruchliwym skrzyżowaniu.
Drugim powodem może być to, że ten „zawijas” pozwala autobusom łatwiej ustawić się na przystanku „Zamek” równolegle do krawężnika — bo przystanek jest położony na łuku, a bez tego manewru podjazd byłby trudny i mniej bezpieczny, zwłaszcza dla dłuższych autobusów przegubowych.
To wygląda trochę jak bezsensowna runda, ale w praktyce chodzi o bezpieczeństwo i płynność ruchu, zwłaszcza w godzinach szczytu.
1
@PatrychoO ciekawe czy z VPN na Włochy można oglądać w PL
4
@ZiggyStardust Bayern łatwiejszy do ogarnia niż ciężka włoska piłka
3
Skubaniec, twardy jest
0
Dwa dobre mecze na krzyż w sezonie w jego wykonaniu, pożegnać razem z Ter Stegenem, Fatim i Araujo
0
@clyde no fati no party
0
@UriBoyka zachowuj się
0
Śmierdzi czerwem i karnym
0
Spokojnie to tylko nic nie znaczące BVB z ligi farmerskiej
7
Flick specjalnie nakazał białe spodenki żeby zobaczyć kto się zesrał jak przegramy
10
@ptrx ja też bym go obejrzał, ale w innym klubie
11
@Cule_10 benzyna, papieros i wódka
1
@Kgorecki2500 pomyśleć, że ludzie przez durną politykę są tak podzieleni xD ale muszą być fanatycy, którymi można manipulować
1
@Kgorecki2500 nie o taką Polskę walczyłem...
0
@maroon gdy dalej człowiek czeka na gta 6
6
Nie dość, że ostatnie lata forma kiepska, to jeszcze pensja duża, fajnie byłoby gdyby odszedł, nie oszukujmy się, ale jego czas tutaj dobiegł końca
0
Jak zawsze la bamba wie lepiej niż Flick w temacie Fermina
1
Jakbym widział siebie na orliku
2
Szczęsny to jest wariat
4
@MesQueUnClub96 ja Cię proszę...
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15413055#comment-15413058
1
@Gibbon_FCB jakoś nigdy za nim nie przepadałem.
0
@Arkon komik telewizyjny prezydentem? Podziękował
0
@tomek8756 szkoda, że nie ma Mentzena i Brauna dopiero by się rozkręcała xD
9
SIUU!!
8
Polski joe biden
0
@Destroyer_of_Worlds Żabka to sklep zoologiczny
4
Coraz lepsze są te kabarety xD
21
tam chyba jakiś bagniak haze wleciał
0
@Gaz @MesQueUnClub96 opinia?
1
@ini_barca
To są standardy białoruskie. Trzaskowski zaprosił kandydatów na debatę organizowaną przez TVP na godzinę 20:00 o 18:20.
I robią to ludzie, którzy najwięcej krzyczą o demokracji i praworządności.
Pokazują w ten sposób, gdzie mają uczciwe wybory i wyborców.