0

@Eqeminiv Żeby Wadm dobrze "siadło".

0

@JacekM Kto faktycznie ma "brudne ręce" Nawrocki czy Trzaskowski, który spotykał się z Sorosem Jr. i Ronaldem Lauderem? :)

3

TrzasKOwskiI i syn Georga Sorosa...
https://zapodaj.net/images/b80545c1c7043.jpg

Rafał Trzaskowski, stypendysta fundacji G. Sorosa Open Society, nigdy nie poprze PAKTU MIGRACYJNEGO i zrobi wszystko żeby uszczelnić zachodnią granicę, ależ oczywiście... ; )

0

@AlwaysBlaugrana Chcesz być bogatym służącym czy biednym panem?!

3

Czy jest odprawa prezydencka?
Stanowski: "Podobno można zabrać obraz ze ściany." XD

0

@michal26 Aczkolwiek tamci nie mogli zaciągnąć ręcznego, wysiąść i wracać do domu.

1

@lithotripter Najwyraźniej Duda też...

2

@MateS Dzięki za info. Aczkolwiek pozostaje przy swoim. Może to tylko przypadek potwierdzający regułę.

0

Duda: "Ja mam jeden głos. Tak jak każdy i już powiedziałem, że będę głosował na Karola Nawrockiego. Jego poglądy, jego przekonania są mi bliskie."

1

@Roobo Szczerze wątpię. Cały Śląsk jest za PO. Gdyby znowu organizowano plebiscyt Ślązacy opowiedzieliby się za przyłączeniem do Niemiec... I nie piszę tego wcale prześmiewczo!

2

@Bacek700 Oczywiście, że Zandberg i Mentzen mają skrajne różny pogląd jak dość do określonego celu, ale nie będzie tak, że jak ten z lewej strony jest za czymś, to ten z prawej jest przeciw i odwrotnie. Zandberg chce, że państwo dotowało inicjatywy spółdzielni mieszkaniowych. Przez co młodzi ludzie nie będą skazani na łaskę deweloperów. Mentzen i jego wyborcy nie będą z góry przeciwni. Chęć posiadania własnego lokum jest uniwersalna. Nie ważne czy masz prawicowe czy lewicowe poglądy.

0

@Stinger_ Zamortyzuje się, dostawali kontrakty na 7, 8 lat... xD

4

@Misiusessi Jest przecież inżynierem. Przykładowo Sarri był bankierem. Nie mogą zostawać trenerami ludzie z innym wykształceniem?

0

@Bacek700 Nawrocki przejmując postulaty Zandberga o mieszkaniach dla młodych straci głosy od Mentzena... A ja myślał, że na Mentzena, Konfederacje głosują zwłaszcza młodzi. Możliwe, że jest jak piszesz i oznacza to, że każdy młody wyborca Konfederacji ma już własnościowe M3, ale jakoś wątpię! Imo tu tylko traci Trzaskowski, bo stracił okazję do zabiegania o ten elektorat.

0

@macio_944 Nie cykaj się, tylko zagadaj!

1

@Bacek700 To w jakim celu w tej debacie udzielił się chociażby Zandberg. Potężny Duńczyk swoją obecnością robi sobie zasięgi, zabiega o elektorat, ale i reprezentuje ten, który już na niego głosuje. Trzaskowski właśnie ich zlekceważył.

2

@Comentateiro Okej. Widzę, że nie chcesz przyznać, że TVP w likwidacji nadawała bez przerwy przekaz anty-Mentzen i anty-Nawrocki podczas tych wyborów. I gdyby Trzaskowski był, chciał być Prezydentem wszystkich Polaków przyjechałby na nieprzyjazny teren, tak jak to robił Nawrocki. Peace!

5

Nawet Zandberg udzielił się w tej debacie. Trzaskowski zlekceważył i ten elektorat.

2

@Croocers To taka ironia. Całkiem śmieszna. Jednak @GeneralXavi zrobił to ostatnio lepiej.

1

@Comentateiro No i wszędzie Nawrocki przyjechał, a "ODWAŻNY" Trzaskowski już nie...

0

Oglądalność rośnie. Zembaczyński robi zasięgi! xD Niech przyślą jeszcze Giertycha...

1

@Bacek700 A skąd Ty to wiesz czy, że niezdecydowani wyborcy nie oglądają debaty w TV Republika. Z fusów żeś to wyczytał, a może cyganka Ci wywróżyła z kart. xD

Tak ja w debacie w TVP w Likwidacji, we wywiadach w Kanale Zero, w debacie w Super Expressie, tak w debacie w TV Republika kandydaci zabiegają o głosy wszystkich wyborców!

4

@Comentateiro "TVP w stanie likwidacji nie prowadzi nieustannej nagonki (...)" xD Pisałeś nie dawno, że nie oglądasz TV i tak faktycznie jest. Poniekąd to dobrze.

Kandydat na Prezydenta Trzaskowski póki co zachowuje się jak osoba, która boi się pytań od niezaprzyjaźnionych dziennikarzy i ma wiadomo gdzie ogromną część społeczeństwa.

1

@Kitek1640 Nissan Skyline

0

@Bacek700 A to Duda nie przyjechał dzisiaj do Końskich czy Trzaskowski? O ile mi wiadomo, to ten drugi ubiega się o urząd Prezydenta.

2

@Comentateiro Jakoś pozostali kandydaci, w tym Nawrocki, nie bojkotowali debat organizowanych przez TVP w likwidacji.
Btw, ładny ten twój wymyk na pytanie.

1

@Bacek700 TVP w likwidacji w sumie też, a jakoś Nawrockiemu nie przeszkadzało tam przyjechać.

1

@Kgorecki2500 Esiu Schetyna, to Ty?

4

@Comentateiro Brak logiki. Skoro i Twoim zdaniem nie miał się czego się bać, zatem czemu nie przyszedł? Tak się zachowuje kandydat na najwyższe stanowisko w państwie... ;)

31

Trzaskowski nie przyjdzie na debatę w Końskich. Znowu stchórzył! Stare, znałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?