John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Ta sama pensja przy skróconym czasie pracy... xD
0
@Ryoumen @Aragorn33 Nadal uważasz, że Ukraińcy będą się liczyli do puli migrantów i dzięki nim Polska nikogo nie przyjmie jak uparcie twierdziłeś?
10
Po co jakikolwiek pakiet migracyjny, skoro i tak przerzucają nam tych migrantów z Niemiec bez żadnej kontroli. Co ten Trzaskowski pie****i. Najbardziej PO przysłużyło się obronie polskich granic tymi cyrkami pod wschodnią granicą i wątpieniu, że ta zapora w ogóle powstanie. Nie zapominajmy jak w zorganizowany sposób przychylne PO media "pluły" na pograniczników!
0
Nawrocki sceptycznością wobec wejścia Ukrainy do UE i NATO puszcza oczko do elektoratu Mentzena. Jeszcze chwila i za Braunem będzie mówił żeby obciąć socjale dla Ukraińców.
4
Nawrocki "dziką" reprywatyzacją nieźle ukłuł tęczowego Rafałka.
2
Kolejna fanka bezstresowego wychowania. Lepiej niech takie kobiety dzieci nie mają.
5
Pani od czasu.... xD
2
@PatrychoO Do tematu bezpieczeństwa granic jak znalazł... ;)
0
@AlphaNumeric Grochem o ścianę nie rzucam. Nie warto!
4
Stanowski wyprowadza same ciosy.
5
Mądre słowa Mentzena. Od lat lewicowe media skutecznie zohydzają macierzyństwo.
0
@Kgorecki2500 Ewidentnie brakuje:
"Rafał Trzaskowski będzie mówił prawdę."
TAK 25.00 NIE 1.00
0
@Szczygiel06 Myślozbrodnia
0
@Deathwing112 Przyszpili Mentzena tą fundacją. Nikogo nie będzie obchodziło, że to zgodne z prawem. Wyszedł na targowego"cinkciarza".
2
1. Woch, 2. Bartoszewicz, 3. Stanowski, 4. Braun, 5. Zandberg, 6. Jakubiak 7. Hołownia, 8. Mentzen, 9. Nawrocki, 10. Senyszyn.
...
Trzaskowski po raz kolejny pokazuje jaki jest odważny. Btw, żal, że nie zaprosili Maciaka. Byłoby więcej śmiechu.
1
Jakubiak: "Siemanko. Skąd jesteś ? Z Mokotowa."
0
Pomocna dłoń od Stanowskiego
5
@pawello10 Erudycji nikt mu nie odmówi.
1
@Commando 28m2 Nawrockiego!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Hołownia nie jest milionerem? Dzisiaj w TV było, że w zeznaniu podatkowym ma m.in wiejską chatę wartą pół melona.
0
No to Jakubiak z Braunem liżą się po...
1
@Deathwing112 Krzyżówkę rozwiązuje.
7
Hołownia: Mnie bieda Polaków nie interesuje. Tym w rządzie zajmuje się lewica. xD
0
Lifting, w końcu jakiś poważny temat. Cała Polska czeka.
3
Bartoszewicz zaorał
5
Hołownia mówi, że polskie granice mają być szczelne, tymczasem na zachodzie jest regularny zrzut "inżynierów" z Niemiec i ma to w "D".
2
Legalny imigrant to też taki imigrant, który nielegalnie dostał się do kraju. To chyba nowa definicja jest?
2
Żadne pompowanie pieniędzy w służbę zdrowia nie pomoże. Z chwilą kiedy Premier czy Min. Zdrowia ogłosi zwiększenie nakładów kolejne grupy zawodowe będą planować protesty i domagać się podwyżki pensji. Na de facto leczenie pacjenta pójdzie jakiś śmieszny %.
1
Kapelusz+. "Nie rybę, a wędkę"!