John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PawkoFCB "Nie mogę sobie tych płyt zgrać i sprzedać komuś innemu."
To skąd biorą się te gry na wystawach w lombardach? Człowiek, który zakupił grę na CD nie jest właścicielem ip, ale jest właścicielem nośnika z grą, czyli może z niej korzystać kiedy chce i zrobić z nośnikiem co chce. Co nie jest możliwe w przypadku współczesnych gier. Płać kliencie za gry tyle samo, więcej, a my, nie ty, zadecydujemy kiedy nie będziesz mógł w nie już grać...
2
@misterio Jak człowiek kupił za 200 PLN płytkę z grą na psx'a 20 lat temu, o ile sprzęt działa i z płytką wszystko jest ok, to i dziś może sobie odpalić i pograć. Wszystko zależało od człowieka. Skoro dzisiejszych gier nie kupuje się na własność i nie ma gwarancji, że będziesz mógł grać kiedykolwiek w przyszłości, to deweloperzy gier nie powinni sobie tak słono dzisiaj za nie życzyć. Skoro wypożyczalnia, to powinno się płacić jak za wypożyczenie.
0
@esem91 Tak ogólnie, to wszystkie filmy powinni opóźniać. Sale kinowe byłyby wypełnione, gdyby dany film trafiał na streaming, dajmy na to 2 lata później.
3
@macio_944 Z drugiej strony, taka "wolna amerykanka", mimo wykluczenia tych promujących szkodliwe treści, może doprowadzić do tego, że co któryś post na forum będzie reklamą
0
@kamyk_23 Ładne prowo z Twojej strony. Stare, znałem...
11
Czesi gorzej "wyglądali" czysto piłkarsko, z piłką przy nodze niż Polacy, to poniekąd osiągnięcie.
Brawo Koreańczycy! Odesłać ten antyfutbol jak najszybciej do domu!
6
Te wrzuty z autu...
27
Najlepsi zaczynają najpóźniej. Polacy są takimi faworytami, że grają swój pierwszy mecz pod koniec września.
0
@Hosh No tak kierowca powinien się upewnić czy z pasa w prawo ktoś nie skręci w lewo... ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@blakkudium Może nie będą dorabiać podczas meczów.
1
@Roobo Waham się między 2002 Korea i Japonia a 2022 Katar.
1
@blaugrana158 Czerwone światło ma ostatni pas, ten ze skrętem w lewo. Oni jechali przedostatnim.
0
37-letni Turek, taksówkarz, z pasa ruchu ze skrętem w prawo próbował zawrócić w lewo.
https://www.facebook.com/reporterwawa/videos/a-tak-dosz%C5%82o-do-dzisiejszego-tragicznego-wypadku-na-dw631-w-z%C4%85bkach-jak-wida%C4%87-ki/806546249061096/
Efekt? Dwie ofiary śmiertelne. Trzecia walczy o życie. Konsekwencje? Sprawcy grozi DO (XD) 8 LAT więzienia.
[edit] Polska uznaje zagraniczne dyplomy. Obcokrajowiec nie musi znać języka polskiego, ani zdać jakiegokolwiek egzaminu w Polsce. Wystarczy, że ze swoim prawem jazdy przyjdzie do Wydziału komunikacji i tam mu wydrukują polski odpowiednik... xD
2
@Comentateiro A Haaland czy Brahim mogliby odpoczywać, no chyba że chcieliby "podreperować" swoje strzeleckie statystyki.
2
@Encore Ludzie będą mieli kolejny powód żeby go nienawidzić.
4
@tbas Więcej gwałtów i dźgnięć nożem też...
1
@FCBparasiempre Na meczu Polska vs. Nigeria kamery pokazały jak siedzi w towarzystwie Janasów. Po 70tce a wygląda jakby mógł przy*****olić nie jednemu młokosowi... ;) Daj Boże człowiekowi takie zdrowie.
2
@VegetaPolska Jak Gordon kosztował 80, to nie wierzę, że Olise pójdzie za 150. Bystry ruch pod publiczkę na wybory. Jeśli wygra, to złoży ofertę wiedząc, że Bayern i tak ją odrzuci. I będzie mógł spokojnie powiedzieć, że spełnił obietnicę! ; )
1
@BillyButcher Ludzie z takimi poglądami powinni być persona non grata w Polsce. Oczywiście jeśli chcemy uszanować naszą historię pamiętając jak Ukraińcy bestialsko mordowali Polaków na Kresach.
Jak mamy oczekiwać żeby nas obcy szanowali, skoro sami siebie nie będziemy szanować?!
1
Komentarz usunięty
3
@Foton Kiedy będą wybierani do parlamentu politycy, którzy nie będą się kierować stricte własnym interesem albo swoim pochodzeniem. Konfederacja z większością w obu izbach samodzielnie nie będzie rządzić, więc NIGDY.
0
@Arkon Napisałbyś może coś bardziej merytorycznego, co?!
2
Premier Leszek MILLER na antenie Polsatu fakt, że Zełeński wysyła na rozmowy do Polski szefa wywiadu Gen. K. Budanowa PROWOKACJĄ UKRAIŃCÓW numer 2.
Budanow miał stawiać siebie "obok" Bandery jako członka "nieśmiertelnego oddziału dowódców" Ukrainy...
Trudno nie przyznać racji staremu komuchowi.
1
@tbas Chwilę przed wypowiedzeniem życzenia, gdy jeszcze była sobą powiedziała mu, że jak mnie lubisz to teraz jest czas żeby powiedzieć, a ta pie**oła i tak nie potrafiła wydusić słowa. Oczywiście, że jego wina.
0
@Dari0G Film o kobiecie, która nie radzi sobie z problemami i powoli wszytko ją przytłacza raczej nie zwojuje Box Office. Niemniej bardzo życiowy film.
2
"Chciałbym żeby mnie kochała najbardziej na świecie."
Planujecie wybrać się do kina, a nie do końca wiecie na co. Idźcie na "OBSESJE". Spoko horror. Śmiechu też sporo, choć pewnie nie taka była intencja twórców. Polecam.
[edit] Na seansie było też całkiem sporo ludzi, co mnie zaskoczyło i cieszy. Ostatnim razem jak byłem na "Kopnęłabym Cię gdybym mogła" były dosłownie 4 osoby...
0
Hakuna Matata! Lekarze epidemiolodzy przyszli po zwłoki dziecka zmarłego na ebolę. Tubylcy uzbrojeni w maczety zatrzymali ich. Panie i Panowie XXI wiek!
https://x.com/outbreakupdates/status/2061095447079383243
Tych ludzi nie da się ucywilizować, ani im pomóc...
1
@tribo Zaskoczeniem było w ogóle to, że Lewandowski przystał na zatrudnienie Urbana w roli selekcjonera. Nie był aby Urban trenerem Legii, gdy Lewy był tam w II drużynie nim go "odstrzelili" i trafił do Znicza?! Trzeciak bodaj był dyrektorem sportowym. "Po co nam Lewandowski? Mamy Arruabarrene."
Wpływ Lewandowskiego na trenerów w repce jest średni. Ogranicza się do odebrania opaski kapitana reprezentacji swojemu klubowemu koledze i wywalenia za pomocą "gorzkich żali" w pomeczowym wywiadzie Brzęczka z funkcji trenera reprezentacji. Po tym jak jego reprezentacja uzyskała awans na turniej... xD Od tego momentu zaczął się też burdel z trenerami. Tym bardziej cieszy, że Brzęczkowi wspaniale idzie w kadrze młodzieżowej.
2
O KURŁA