KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@robsesh kroupi + ten młody pomocnik z Maroka
1
@dafik85 o tak brałbym w ciemno za de jonga
1
@ketrab321 ta, Bouaddi świetny dzieciak
0
@Terroriser 100 mln
2
I zamiast kupić takiego Diomande to mamy Gordona
8
Niesamowite odejście ma diomande. Klasa światowa to będzie
4
Diomande dzisiaj zrobi z dupy jesień średniowiecza Niemcom
0
@majkiii tylko diomande
3
@blakkudium tak bym go chciał w barcie…
0
@Filipem masz rację z tym co piszesz ale zwyczajnie w świecie czasem brakuje mi spieniężania piłkarzy przed ich powolnym spadkiem fizycznym i piłkarskim. Czasem trzeba zaryzykować bo 150 mln to my dawno ze sprzedaży nie widzieliśmy
1
@Filipem dlaczego?
1
Raphinha do Arabów za 100+ mln
Diomande za niego tak czy nie?
0
@bart_azz no ten diomande to by tak siadł u nas za raphe. Mieć dwóch takich skrzydłowych jeden Gordon który jeździ na dupie cały mecz i diomande przez którego obrońcy leżą na dupie cały mecz to byłby majstersztyk. Mi to strasznie się podobał ten młody z Maroko środkowy pomocnik
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Chciałbym żeby nam się tak fartnęło jak Bayernowi z olise
0
@Eklerek a w przypadku strzał w światło bramki nie jest tak, że ten przepis nie działa?
0
@Marcelinho99 też gadasz głupoty bo przez te 25-30 min w których rzekomo dał nam pograć powinien przegrywać 4:0 i byłoby po dwumeczu
0
Ten archivo to o kant dupy można rozbić. Co by nie gwizdnął to jest prawidłowa decyzja
0
Szkoda debilnych zachowań obrońców, głupie zmiany, totalnie niezrozumiale Flicka, Lewandowski bez formy, Rashford bez formy a wprowadzani są w tak ważnym momencie
0
@GeneralXavi nikt biegnąc nie wyciąga nóg na wysokość uda cubarsiego ale ładnie nabrał sędziego i gramy w 10
0
@Kintoki nie łapał od tyłu.
0
@wyrek 1) nie wbiegł mu w nogi, tylko biegł za nim a simeone kopnął nogą w tył
0
@Mario96w a gdzie on go faulował? Biegł za nim bez kontaktu i chłop kopnął nogą w tył jak sarenka
0
@GeneralXavi to wytłumacz mi proszę jak możesz dlaczego to jest faul i czerwona kartka?
0
@tbas ale gdzie on chłopie kopnął? Biegl za nim nawet go nie dotykał, ten klaun nienaturalnie wystawia nogę w tył i jest czerwona i faul
0
Jakim cudem ten gość daje czerwoną kartkę w momencie gdy napastnik biegnie, za nim obrońca i napastnik kopie noga obrońcę biegnącego za nim. Kpina nie lm
0
Hahaha taki wał w lm, symulka a jest czerwona kartka
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Hshshahshhshshhshshshshshshshh
0
Ten hall to kocur mega jest