0

Jeśli naprawdę Barcelona chce napastnika to powinna zainwestować w kogoś młodszego . Romelu Lukaku byłby świetną opcją ale on jest graczem Niebieskich negocjacje nie były by łatwe.

0

Powinien wejść za Pedro a nie za Neymara .

0

Przynajmniej nie w trybuny

0

Neymar wybrał dobrego adresata. Pewny wynik czas na rezerwowych

0

Na pustą bramkę to powinien strzelić z zamkniętymi oczami.

0

Ja bym wpuścił Adama Traore bo Pedro na razie słabo, tylko biega i nic innego nie robi.

0

Po co kopiujesz to gówniane komentarze tutaj ? Kogo obchodzą durnoty i nadzieje kibiców Realu Madryt bo na pewno nie kibiców Barcelony

0

Zubi podpisał nowy kontrakt a tymczasem
"Rozmowy na temat nowego kontraktu Martina Montoyi z Barceloną zostały zawieszone w czasie. Zawodnik chce mieć jasność co do swojej sytuacji w zespole i dopiero wówczas podejmie ostateczną decyzję."
Mam nadzieję że nie powtórzy się sytuacja z Muniesa

0

Barcelona nie ma dobrej polityki transferowej ponieważ kupuje drogo zawodników a oddaje ich za Darmo . To jest głupota nie wiem jaki klub sobie w tych czasach na to pozwolić. Chyba nie muszę wymieniać zawodników na których klub stracił kasę bo każdy kibic w tym orientuje.

0

Jakiś czas temu Barcelona obserwowała młodego brazylijskiego obrońce Doria się nazywał i sprawa nagle ucichła. Podobno to następca Thiago Silvy

0

Te napisy mogły być jeszcze większe , może one są specjalnie zrobione dla niedowidzących

0

Pinto ma 38 i do ilu ma jeszcze bronić w pucharze króla do 50 ? Lat nie oszuka, refleks zapewne już nie ten co kiedyś , trzeba myśleć o przyszłości. Valdes odchodzi więc trzeba mieć dwóch dobrych bramkarzy na wypadek słabszej formy albo kontuzji.

0

Lepszy cały super puchar Hiszpanii niż rozwalony puchar króla

0

Nie ujmuj im jeszcze super puchar Hiszpanii wygrali

0

Nie wolno zmieniać stylu.
Jeszcze wywalą trenera bo będzie chciał coś dodać , zmienić.
Nie rozumiem co za debile krytykują ciągle , Tata zaczął genialnie zdobył Super Puchar Hiszpanii a w lidze jeszcze nie przegraliśmy. Mało bramek straconych , sporo strzelonych . Czego jeszcze można wymagać od trenera skoro tak dobrze poukładał drożynę , no chyba więcej szans dla Songa,Fabsa, S.Roberto,Bartry i Montoy

0

Nie jest źle przynajmniej na razie nie zagramy z potęgą jaką jest Alcorcon

0

Tomaszewski . S mi uciekło ale wiecie o kogo chodzi, nawet są podobni

0

Zubi ty pierdolisz czasem jak Tomaszewki

0

Gość który nie wywiązuje się ze swojej pracy jak należy dostaje kontrakt i na pewno podwyższę a innym zawodnikom pensje obniżają lub sprzedają za grosze . To jest po-prostu chore i nie godne Barcelony.

0

Milan naciera, przez Piketa jest nerwówka

0

I to mnie strasznie wkurza że Barcelona kupuje zawodników a oddaje ich za darmo lub bierze jakieś ochłapy. Potem nie kupuje potrzebnych zawodników bo jej nie stać albo oferuje śmieszne dla tych klubów pieniądze.

0

Trzeba kogoś znaleźć za Adriano bo on gra cały czas i jak dostanie kontuzji to będzie duży problem. Tata ma rezerwy niech poszuka może znajdzie . Druga sprawa to Roberto i Montoya którzy praktycznie nie grają , skoro ich nie potrzebuje to mógł im to wcześniej powiedzieć.

0

Komentatorzy udają że rozumieją hiszpański , mogli by się nie ośmieszać i zatrudnić tłumacza .

0

Koniec i dzięki Bogu , Ney pokazał że jest wart Barcelony.

0

Jak mnie ten komentator denerwuje karny tu karny tam . No bo inaczej strzelać się bramek nie umie to będą płakać miesiąc

0

2-0 bajka ,brawo Alexis

0

Pierwsza połowa za nami a w niej już kilku białych kartkę złapało. Ogólnie sędzia nie pozwala na chamską grę. Fakt Ramos mógł wylecieć ale wtedy znów byłby płacz. Bale zostanie z tej połowy zapamiętany z piłek w trybuny i faulu na Pikecie. Ronaldo całkowicie unieszkodliwiony i mam nadzieję że druga połowa będzie w naszym wykonaniu jeszcze lepsza i pewnie wygramy. Link do dobrej transmisji http://pilkahd.pl/?page_id=7

0

Jak to jest że inne kluby umieją kupić mało znanych piłkarzy którzy okazują się świetnym wyborem za małą kasę a Barca kupuje tylko tych którzy się wybili. Dla mnie to głupota , dajmy kredyt zaufania wychowanką Barta, Montoya oni będą zapierdalać na boisku a ni kupujmy piłkarza który może powiedzieć przed końcem kontraktu że chce zmienić klub i odejdzie za darmo.

0

Barca ostatnio miała się interesować jakimś młodym obrońcą z Brazylii, mówiło się że to nowy Thiago Silva nawet występ w dorosłem kadrze ma juz zaliczony i trener reprezentacji ma go na oku. Nagle wszystko ucichło a szkoda bo może akurat by to wypaliło, nie pamiętam nazwiska tego piłkarza.

0

NA FB pisze że Tito chce by Bartra poszedł na wypożyczenie . No tak lepiej kupić 19 za grubą kasę. Barca słynie z wychowanków a ostatnio się ich traktuje jak zbędny balast przykład Muniesa,Bojan, Bartra,Montoya czy nawet Thiago którzy nawet jeśli grają to z ogórkami lub przez kontuzje podsawy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?