Kamil689
Dołączył/a: sierpień 2012
Tarnów
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli naprawdę Barcelona chce napastnika to powinna zainwestować w kogoś młodszego . Romelu Lukaku byłby świetną opcją ale on jest graczem Niebieskich negocjacje nie były by łatwe.
0
Powinien wejść za Pedro a nie za Neymara .
0
Przynajmniej nie w trybuny
0
Neymar wybrał dobrego adresata. Pewny wynik czas na rezerwowych
0
Na pustą bramkę to powinien strzelić z zamkniętymi oczami.
0
Ja bym wpuścił Adama Traore bo Pedro na razie słabo, tylko biega i nic innego nie robi.
0
Po co kopiujesz to gówniane komentarze tutaj ? Kogo obchodzą durnoty i nadzieje kibiców Realu Madryt bo na pewno nie kibiców Barcelony
0
Zubi podpisał nowy kontrakt a tymczasem
"Rozmowy na temat nowego kontraktu Martina Montoyi z Barceloną zostały zawieszone w czasie. Zawodnik chce mieć jasność co do swojej sytuacji w zespole i dopiero wówczas podejmie ostateczną decyzję."
Mam nadzieję że nie powtórzy się sytuacja z Muniesa
0
Barcelona nie ma dobrej polityki transferowej ponieważ kupuje drogo zawodników a oddaje ich za Darmo . To jest głupota nie wiem jaki klub sobie w tych czasach na to pozwolić. Chyba nie muszę wymieniać zawodników na których klub stracił kasę bo każdy kibic w tym orientuje.
0
Jakiś czas temu Barcelona obserwowała młodego brazylijskiego obrońce Doria się nazywał i sprawa nagle ucichła. Podobno to następca Thiago Silvy
0
Te napisy mogły być jeszcze większe , może one są specjalnie zrobione dla niedowidzących
0
Pinto ma 38 i do ilu ma jeszcze bronić w pucharze króla do 50 ? Lat nie oszuka, refleks zapewne już nie ten co kiedyś , trzeba myśleć o przyszłości. Valdes odchodzi więc trzeba mieć dwóch dobrych bramkarzy na wypadek słabszej formy albo kontuzji.
0
Lepszy cały super puchar Hiszpanii niż rozwalony puchar króla
0
Nie ujmuj im jeszcze super puchar Hiszpanii wygrali
0
Nie wolno zmieniać stylu.
Jeszcze wywalą trenera bo będzie chciał coś dodać , zmienić.
Nie rozumiem co za debile krytykują ciągle , Tata zaczął genialnie zdobył Super Puchar Hiszpanii a w lidze jeszcze nie przegraliśmy. Mało bramek straconych , sporo strzelonych . Czego jeszcze można wymagać od trenera skoro tak dobrze poukładał drożynę , no chyba więcej szans dla Songa,Fabsa, S.Roberto,Bartry i Montoy
0
Nie jest źle przynajmniej na razie nie zagramy z potęgą jaką jest Alcorcon
0
Tomaszewski . S mi uciekło ale wiecie o kogo chodzi, nawet są podobni
0
Zubi ty pierdolisz czasem jak Tomaszewki
0
Gość który nie wywiązuje się ze swojej pracy jak należy dostaje kontrakt i na pewno podwyższę a innym zawodnikom pensje obniżają lub sprzedają za grosze . To jest po-prostu chore i nie godne Barcelony.
0
Milan naciera, przez Piketa jest nerwówka
0
I to mnie strasznie wkurza że Barcelona kupuje zawodników a oddaje ich za darmo lub bierze jakieś ochłapy. Potem nie kupuje potrzebnych zawodników bo jej nie stać albo oferuje śmieszne dla tych klubów pieniądze.
0
Trzeba kogoś znaleźć za Adriano bo on gra cały czas i jak dostanie kontuzji to będzie duży problem. Tata ma rezerwy niech poszuka może znajdzie . Druga sprawa to Roberto i Montoya którzy praktycznie nie grają , skoro ich nie potrzebuje to mógł im to wcześniej powiedzieć.
0
Komentatorzy udają że rozumieją hiszpański , mogli by się nie ośmieszać i zatrudnić tłumacza .
0
Koniec i dzięki Bogu , Ney pokazał że jest wart Barcelony.
0
Jak mnie ten komentator denerwuje karny tu karny tam . No bo inaczej strzelać się bramek nie umie to będą płakać miesiąc
0
2-0 bajka ,brawo Alexis
0
Pierwsza połowa za nami a w niej już kilku białych kartkę złapało. Ogólnie sędzia nie pozwala na chamską grę. Fakt Ramos mógł wylecieć ale wtedy znów byłby płacz. Bale zostanie z tej połowy zapamiętany z piłek w trybuny i faulu na Pikecie. Ronaldo całkowicie unieszkodliwiony i mam nadzieję że druga połowa będzie w naszym wykonaniu jeszcze lepsza i pewnie wygramy. Link do dobrej transmisji http://pilkahd.pl/?page_id=7
0
Jak to jest że inne kluby umieją kupić mało znanych piłkarzy którzy okazują się świetnym wyborem za małą kasę a Barca kupuje tylko tych którzy się wybili. Dla mnie to głupota , dajmy kredyt zaufania wychowanką Barta, Montoya oni będą zapierdalać na boisku a ni kupujmy piłkarza który może powiedzieć przed końcem kontraktu że chce zmienić klub i odejdzie za darmo.
0
Barca ostatnio miała się interesować jakimś młodym obrońcą z Brazylii, mówiło się że to nowy Thiago Silva nawet występ w dorosłem kadrze ma juz zaliczony i trener reprezentacji ma go na oku. Nagle wszystko ucichło a szkoda bo może akurat by to wypaliło, nie pamiętam nazwiska tego piłkarza.
0
NA FB pisze że Tito chce by Bartra poszedł na wypożyczenie . No tak lepiej kupić 19 za grubą kasę. Barca słynie z wychowanków a ostatnio się ich traktuje jak zbędny balast przykład Muniesa,Bojan, Bartra,Montoya czy nawet Thiago którzy nawet jeśli grają to z ogórkami lub przez kontuzje podsawy.