Kamil689
Dołączył/a: sierpień 2012
Tarnów
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FioletoweOczy Już myślałem że na końcu powie że ten jej sąsiad to ma przejebane , dobrze że to nie ja.
0
@BezglutenowyPedri Czytanie ze zrozumieniem to chyba nie twoja mocna strona więc wyliczę. Vitor Roque, Matheus Fernandes,Douglas,Keirrison,Arthur Melo czyli same wtopy z Brazylii na które Barcelona wydała więcej niż 8 mln. Sam Lech kupił piłkarza za 4 mln euro. Ja nie jestem skautem, nie oglądam niższych lig ale skoro ma dobre opinie to dlaczego nie? A jeszcze jedno Pedri też przyszedł do Barcelony z drugiej ligi za 5 mln euro.
0
Życzę wszystkim udanego dnia.
Wspomnienia wracają
2
Żałują 4 mln a potem będzie płacz że inny klub kupił i wypalił. Jakoś za Tygrysa z Brazylii kasy nie żałowali mimo że był kryzys.
0
Ayase Ueda napastnik Feyenoordu zaliczył w spotkaniu z Tunezja 2 bramki i jedną asystę. W swoim klubie w 31 spotkaniach ligowych strzelił 25 bramek i zaliczył 2 asysty. Może to będzie nieoczekiwana gwiazda tych mistrzostw?
0
No to Robert dawaj jeszcze 6 . Strzelił 5 w 9 minut więc wszystko jest możliwe
0
Rafa i Yamal są w podstawie więc potrzebujemy piłkarza który może grać na obu skrzydłach i nie będzie marudził że nie gra cały czas. Ktoś napisze że Brazylijczyk może iść do pomocy ale wtedy znowu któryś z pomocników będzie mniej grał i nie wiadomo też czy Rafa się odnajdzie w takim systemie.
0
@barcelonaLM Taki ciężki tydzień to chociaż sondaż dobry .
0
@Goralkov Ten David co ma 16 bramek w lidze farmerów ma być wzmocnieniem Barcelony ? Szwed zdobyłby z 40 bramek albo i więcej skoro nawet koleś co miał spora przerwę w grze jest tam w czołówce . O Isaku to można zapomnieć a Sesko prawdopodobnie pójdzie do Arsenalu .Reprezentant z Słoweni tez nie ma jakiegoś wybitnego sezonu . Ferran co spędził sporo mniej minut ma od niego niewiele gorsze liczby.
0
@BorzyKrzys BVB też nie miało nie zepsuć a zesrali się na samym końcu
0
@kejdzi i Torre
1
@Eklerek Taka liga , gość miał przerwę w grze a i tak jest w czołówce . Ten David co tak go ludzie chcą bo za darmo tylko 16 trafień w lidze farmerów . Viktor Gyokeres to by strzelił z 50 w tej lidze .
1
Ta pierwsza połowa to spektakl . Boli że nie wymieniali tak ze sobą podań w końcówce z Interem. Ale to już było trzeba wygrać ligę.
0
Najlepsza opcja to Lucas Chevalier.
2
A Torre dalej ława mimo że jak grał to bramki i asysty robił.
1
Artykuł po ostatnim spotkaniu bardziej mi się podobał. Nawet dzieci z podstawówki wiedzę że z RM tak się nie gra . Jak potrzeba im jednej bramki to oni w większości przypadków jakoś ją strzelą.
0
Można jeszcze dopisać że w zespole Boloni występuje Juan Miranda były piłkarz Barcelony i zalicza dobry sezon.
1
@Adran360 jeden żółw ninja odszedł z Francji to drugi przyszedł.
4
@arasz1819 lekarz do niego nie dzwonił więc nie wie .
2
Barca mogła go mieć za darmo ale FFP
2
Życzę wszystkim zdrowych i wesołych świąt .
A tutaj filmik na jeszcze lepszy humor
1
@Antimadridista_WR W firmie w której pracuje wszystkim dali wolne . Zależy od szefa i nic więcej.
1
Może Tyrick Mitchell , lewy obrońca Crystal Palace. Kontrakt kończy mu się 30 cze 2025.
0
Niepewna obrona to reszta formacji nie może się skupić.
1
Czy Hugo Alba powinien dostać szanse w pierwszej drużynie ? 19 lat i główna pozycja to środkowy napastnik . Nie jest najwyższy ale było sporo niskich genialnych napastników . Jeśli by się odnalazł Barcelona wyszła by na plus.
0
@Uven Z Interem jeszcze pamiętam bo byłem na tym spotkaniu .
0
Najdroższe trasnsfery FC Barcelony. Ile kasy poszło w błoto bo zamiast stawiać na młodzież to kupowali .
0
@lukkobe Prawdopodobnie finanse
1
Jeszcze można wypożyczyć Doku z MC albo jakiś młody talent ze szkółki.
2
Zamiast dać wolną rękę Papszunowi żeby powołał nowych zawodników to wzięli Probierza .