0

@FioletoweOczy Już myślałem że na końcu powie że ten jej sąsiad to ma przejebane , dobrze że to nie ja.

0

@BezglutenowyPedri Czytanie ze zrozumieniem to chyba nie twoja mocna strona więc wyliczę. Vitor Roque, Matheus Fernandes,Douglas,Keirrison,Arthur Melo czyli same wtopy z Brazylii na które Barcelona wydała więcej niż 8 mln. Sam Lech kupił piłkarza za 4 mln euro. Ja nie jestem skautem, nie oglądam niższych lig ale skoro ma dobre opinie to dlaczego nie? A jeszcze jedno Pedri też przyszedł do Barcelony z drugiej ligi za 5 mln euro.

0

Życzę wszystkim udanego dnia.
Wspomnienia wracają


2

Żałują 4 mln a potem będzie płacz że inny klub kupił i wypalił. Jakoś za Tygrysa z Brazylii kasy nie żałowali mimo że był kryzys.

0

Ayase Ueda napastnik Feyenoordu zaliczył w spotkaniu z Tunezja 2 bramki i jedną asystę. W swoim klubie w 31 spotkaniach ligowych strzelił 25 bramek i zaliczył 2 asysty. Może to będzie nieoczekiwana gwiazda tych mistrzostw?

0

No to Robert dawaj jeszcze 6 . Strzelił 5 w 9 minut więc wszystko jest możliwe

0

Rafa i Yamal są w podstawie więc potrzebujemy piłkarza który może grać na obu skrzydłach i nie będzie marudził że nie gra cały czas. Ktoś napisze że Brazylijczyk może iść do pomocy ale wtedy znowu któryś z pomocników będzie mniej grał i nie wiadomo też czy Rafa się odnajdzie w takim systemie.

0

@barcelonaLM Taki ciężki tydzień to chociaż sondaż dobry .

0

@Goralkov Ten David co ma 16 bramek w lidze farmerów ma być wzmocnieniem Barcelony ? Szwed zdobyłby z 40 bramek albo i więcej skoro nawet koleś co miał spora przerwę w grze jest tam w czołówce . O Isaku to można zapomnieć a Sesko prawdopodobnie pójdzie do Arsenalu .Reprezentant z Słoweni tez nie ma jakiegoś wybitnego sezonu . Ferran co spędził sporo mniej minut ma od niego niewiele gorsze liczby.

0

@BorzyKrzys BVB też nie miało nie zepsuć a zesrali się na samym końcu

0

@kejdzi i Torre

1

@Eklerek Taka liga , gość miał przerwę w grze a i tak jest w czołówce . Ten David co tak go ludzie chcą bo za darmo tylko 16 trafień w lidze farmerów . Viktor Gyokeres to by strzelił z 50 w tej lidze .

1

Ta pierwsza połowa to spektakl . Boli że nie wymieniali tak ze sobą podań w końcówce z Interem. Ale to już było trzeba wygrać ligę.

0

Najlepsza opcja to Lucas Chevalier.


2

A Torre dalej ława mimo że jak grał to bramki i asysty robił.

1

Artykuł po ostatnim spotkaniu bardziej mi się podobał. Nawet dzieci z podstawówki wiedzę że z RM tak się nie gra . Jak potrzeba im jednej bramki to oni w większości przypadków jakoś ją strzelą.

0

Można jeszcze dopisać że w zespole Boloni występuje Juan Miranda były piłkarz Barcelony i zalicza dobry sezon.

1

@Adran360 jeden żółw ninja odszedł z Francji to drugi przyszedł.

4

@arasz1819 lekarz do niego nie dzwonił więc nie wie .

2

Barca mogła go mieć za darmo ale FFP

2

Życzę wszystkim zdrowych i wesołych świąt .
A tutaj filmik na jeszcze lepszy humor


1

@Antimadridista_WR W firmie w której pracuje wszystkim dali wolne . Zależy od szefa i nic więcej.

1

Może Tyrick Mitchell , lewy obrońca Crystal Palace. Kontrakt kończy mu się 30 cze 2025.

0

Niepewna obrona to reszta formacji nie może się skupić.

1

Czy Hugo Alba powinien dostać szanse w pierwszej drużynie ? 19 lat i główna pozycja to środkowy napastnik . Nie jest najwyższy ale było sporo niskich genialnych napastników . Jeśli by się odnalazł Barcelona wyszła by na plus.

0

@Uven Z Interem jeszcze pamiętam bo byłem na tym spotkaniu .

0

Najdroższe trasnsfery FC Barcelony. Ile kasy poszło w błoto bo zamiast stawiać na młodzież to kupowali .


0

@lukkobe Prawdopodobnie finanse

1

Jeszcze można wypożyczyć Doku z MC albo jakiś młody talent ze szkółki.

2

Zamiast dać wolną rękę Papszunowi żeby powołał nowych zawodników to wzięli Probierza .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?