0

Czyli co FC Barcelona nie może się rozglądać za nowym bramkarzem do póki VV nie odejdzie na emeryturę bo kibica uważają Victora za niezastąpionego. Jeśli tego klub dobrze nie rozegra to potem weźmiemy albo dobrego bramkarza za duże pieniądze albo przeciętnego lub ze szkółki . Tak naprawdę Pinto nie jest żadnym rywalem Victora , jest w zespole tylko na puchary i że wprowadza dobrą atmosferę. Pomyślcie na chwile co by się stało gdyby VV dostał kontuzji w połowie sezonu do końca rozgrywek kto by wtedy bronił . Pinto ma swoje lata , doświadczenie ale brak mu regularnej gry i refleks pewnie już nie ten co kilka lat temu. W takiej sytuacji każdy kibic którego drużyna ma utalentowanego bramkarza dziękuje że on jest.

0

Skoro niektórzy nie chcą Ter Stegena teraz bo jest VV to można go kupić i wypożyczyć Borussii Moenchengladbach,tak zrobiła Chelsea z Courtoisem . Kupili go jak jeszcze nie był wielką gwiazda i dali mu szanse rozwoju w innym klubie w którym nabrał doświadczania . Ja to bym kupił jednak dwóch bramkarzy. Jedne jako zmienik VV a drugi obiecujący bramkarz na wypożyczenie . Ostatecznie jeśli VV by nie podpisał umowy ten Niemiec byłby idealny.

0

W życiu niech idzie do któregoś z , Manchesterów albo do Bayernu. U Rosjanina ważne są tylko puchary a jak nie to wypad.

0

Ciuus
Kto miał bronić jak Ferguson nie ufał Kuszczakowi a drugi bramkarz też nie był w dobrej formie więc grał doświadczony Van Der Sar który kilkakrotni mimo słabszej formy ratował drużynę. To chyba dobrze żeby drużyna miała dwóch dobrych bramkarzy żeby w razie słabszej formy pierwszego drugi mógł go zastąpić.

0

Co do Valdesa jesteście trochę dziwni jeśli gra słabo , popełnia głupie błędy przez które drużyna przegrywa mecz , czasem puchar np. super puchar Hiszpanii , to czemu niby Barca nie może szukać jego następcy . Bramkarz to jedna z odpowiedzialniejszych pozycji w składzie . Nie może się czuć tak pewnie że nawet jak zawali to i tak wybiegnie w następnym meczu w pierwszym składzie. Zobaczcie jak jest w MU Ferguson wystawia bramkarza który ma najlepsza formę, nie ma tam nr.1 który jest nietykalny . W Barcelonie też tak powinno być dlatego należy sprowadzić dobrego bramkarza albo wziąć ze szkółki. Tym samym dać VV do zrozumienia że nie jest nietykalny.

0

Fakt Malaga dała wiele dobrego futbolu , najlepszy przykład to wyjście z grupy LM czy wygrana z Realem Madryt, chociaż z Realem nie tylko oni zgarnęli punkty ale chyba w najładniejszym stylu. W tym sezonie były trener królewskich wykonuje świetną prace , mimo że zawodnicy nie są wielkimi gwiazdami.

0

Zmieni korki i bezie wymiatał.

0

Trafił Alexis

0

Alexis chłopie ogarnij się ty jesteś piłkarzem FC Barcelony a nie drugoligowca. Chociaż z taką gra to nawet drugoligowiec by go nie chciał więc niech się obudzi.

0

David Villa wraca to formy i to cieszy a w następnym meczu MVP kolejny wygrany mecz

0

Name: Xavier Quintilla
Position: Defender
Date of birth (age): 23/08/1996 (16)
Country: Spain
UEFA competition debut:
National team: UEFA European Under-17 Championship (Qualifying round)
19/10/12: Spain 2-0 Azerbaijan

0

Jak powiedział McDonlad to nie wiem czemu ale zgłodniałem

0

Stoch wygrywa, przynajmniej tutaj

0

bez dwóch zdań zajebisty fryz

0

Zasłużenie wygrał brawa dla Del Bosque

0

to bym myślał że to facet

0

jakby nie powiedzieli nazwiska tej piłkarki to myślał że to facet

0

Tak to się robi w Barcelonie

0

Oba Manchestery są dobrymi klubami do trenowania w Anglii. Żaden Arsenal ponieważ jego kibice nie szanują piłkarzy przeciwnej drużyny,wyzwiska w kierunku Barcelony tak samo. Nie chce żeby Pep tam poszedł bo nie chce żeby wygrali jakiś puchar , noc chyba że Puchar Anglii na pocieszenie.

0

Wielkie brawa dla Malagi, niesamowity mecz w ich wykonaniu. W Madrycie już -16 biedaki tam zamarzną

0

3-1. Santa Cruz przybył do Hiszpanii by pokazać Realowi jaki jest fajny

0

Złoty chłopak wbija bramę , jak tak Real będzie grał to będzie pozamiatane

0

Wejście smoka

0

Trzeba zrobić jakieś zmiany w końcu prowadzi 2-0 a mecz jest chwilami ostry.

0

Poprawka celownika i gol. Leo jest wielki

0

Może dostane minusy ale powiem szczerze że o pomoc i atak w którym gra Leo się nie martwię ale mam obawy co do bramkarza. Jeśli Victor przypomni sobie swoje gorsze dni to będzie nerwówka. Pamiętamy 5-3 i błędy VV albo podania do piłkarza rywali. Tego się najbardziej obawiam bo o reszta formacji jeśli nie wystąpią kontuzje jestem spokojny.

0

Trzymaj się Tito , zdrowiej i poprowadź klub do wielu pucharów. Znakomity taktyk który raz pokonał chorobę i zrobi to ponownie.
Co do tego pana p2we13 , gdybym miał jakieś zdolności hakerskie to bym mu zrobił ładną rozpierduchę. Z drugiej strony ten koleś ma zryty beret i to jest jego największa kara.

0

Ludzie jest kryzys a Barcelona jak wiele klubów na świecie ma długi i z czegoś trzeba je spłacić. Kasa jest potrzebna nie tylko na spłatę ale tez na transfery . Fakt że mamy super szkółkę ale nie każdy będzie grał w w pierwszym zespole a rynek jest tak chory ze za gracza wyróżniającego kluby chcą na prawdę spore pieniądze. Dajcie na luz idą święta Barcelona korzysta z kasy Kataru ale nie jest skorumpowana i grają w niej wspaniali zawodnicy. Nie wiem czy tylko u mnie ale jak zobaczyłem to zdjęcie to pojawił się na mojej twarzy uśmiech, może to przez zbliżające się święta, pozdrawiam.

0

To jest sport na najwyższym poziomie, genialna pierwsza połowa meczu.Oby druga połowa była równie dobra.

0

Dobry obraz jest na livemecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?