KamilS689
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Real z trzecioligowcem też umie przegrać.
3
Ja uważam że za wcześnie dla niego. Nie chciałbym żeby odbiło mu jak Mbappe. A druga sprawa co to ma być że daje zdjęcie Maradony który grał w Barcelonie krótko a nie dał zdjęcia legendy którą jest Leo.
0
@BORO_12 Dlatego że nie jest to zawodnik nietykalny to piszą. Będę zadowolony jak odejdzie bo błędy każdy popełnia ale jego zachowanie było nie na miejscu .
3
@BORO_12 On nie jest niezbędny . W tej chwili pierwszego składu mieć nie będzie . Jego zachowanie po krytyce oraz błędy w grze nie powinny być tolerowane. Mówienie że Duńczyk jest co chwilę kontuzjowany i trzeba go sprzedać a Urugwajczyka zostawić jest śmieszne. Reprezentant Danii jak wraca po kontuzji to pokazuje jakość i nie robi problemów.
2
Nie chce odejść to niech go nie rejestrują i przesiedzi cały sezon na trybunie. Niestety Barcelony może na to nie stać
0
Do bigosu a nie na stanowisko prezesa
1
Mało mamy młodych i utalentowanych pomocników? Nie się o jakąś 9 postarają
0
Urugwajczyk oprócz popełniania błędów jest konfliktowy .
17
@Kgorecki2500 pizza
1
@Ghostface serial Supernatural albo
Fringe : Na granicy światów ale pewnie je znasz
10
Ręce precz od Fermina . Jak kogoś z pomocy z dużym kontraktem to Holendra. Barcelona najlepiej na świecie szkoli pomocników i powinna z tego korzystać ile się da. Gavi jest po ciężkiej kontuzji i trzeba mu dać czas i wróci do swojej dyspozycji. Sprzedać trójkę kapitanów i wybrać nowych który na to naprawdę zasługują.
0
@damian16161212 A może specjalnie przegrywają bo chcą jak najszybciej opuścić ten turniej .