7

Real z trzecioligowcem też umie przegrać.

3

Ja uważam że za wcześnie dla niego. Nie chciałbym żeby odbiło mu jak Mbappe. A druga sprawa co to ma być że daje zdjęcie Maradony który grał w Barcelonie krótko a nie dał zdjęcia legendy którą jest Leo.

0

@BORO_12 Dlatego że nie jest to zawodnik nietykalny to piszą. Będę zadowolony jak odejdzie bo błędy każdy popełnia ale jego zachowanie było nie na miejscu .

3

@BORO_12 On nie jest niezbędny . W tej chwili pierwszego składu mieć nie będzie . Jego zachowanie po krytyce oraz błędy w grze nie powinny być tolerowane. Mówienie że Duńczyk jest co chwilę kontuzjowany i trzeba go sprzedać a Urugwajczyka zostawić jest śmieszne. Reprezentant Danii jak wraca po kontuzji to pokazuje jakość i nie robi problemów.

2

Nie chce odejść to niech go nie rejestrują i przesiedzi cały sezon na trybunie. Niestety Barcelony może na to nie stać

0

Do bigosu a nie na stanowisko prezesa

1

Mało mamy młodych i utalentowanych pomocników? Nie się o jakąś 9 postarają

0

Urugwajczyk oprócz popełniania błędów jest konfliktowy .

17

1

@Ghostface serial Supernatural albo
Fringe : Na granicy światów ale pewnie je znasz

10

Ręce precz od Fermina . Jak kogoś z pomocy z dużym kontraktem to Holendra. Barcelona najlepiej na świecie szkoli pomocników i powinna z tego korzystać ile się da. Gavi jest po ciężkiej kontuzji i trzeba mu dać czas i wróci do swojej dyspozycji. Sprzedać trójkę kapitanów i wybrać nowych który na to naprawdę zasługują.

0

@damian16161212 A może specjalnie przegrywają bo chcą jak najszybciej opuścić ten turniej .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?