1

@VegetaPolska O czym ty mówisz właśnie że zajebista. Real i MU w dupe ,szkoda tylko że kupon nie wszedł ale i tak dobrze .

2

@AxelF Barcelona go wypożyczyła a wcześniej przedłużyła kontrakt .

0

@626 jak dla mie to wszyscy z Getafe mogą dostać czerwo.

1

Szybko dał kartę . Jak tak dalej to i czerwona będzie .

0

@addept Mam przeczucie że nowy napastnik przyjdzie z Niemiec .

1

@Coveta Mogli pogadać z Robertem to by załatwił fachowców.

1

1

@fart Kadra to jedno ale tak naprawdę Gortat jest przez ludzi jechany za swoją wypowiedz o wyborach prezydenckich.

0

@Lisek Może ten konflikt z Gavim sprawił że chciał zmienić klub . Druga sprawa to niektórzy to zaczynają gwiazdorzyc i grać pod siebie.

0

@maroon MU to powinien zrobić to samo co BL . Pożegnali Holendra bez sentymentów.

0

@Pedri16Future Daleko nie mają więc na piechotę wracają. Haha

1

@blakkudium A ja dalej czekam aż Barcelona wychowowa prawdziwa 9 . Ostatni to był chyba Bojan ale się chłopak spalił a talent miał.

3

Czyli jak nic nie strzeli to go oddajemy ? Anglik to jest pozycja Rafy ewentualnie 9. Yamala zastąpić może właśnie Rafa albo młody Szwed na co naprawdę czekam.

7

Tak czytałem że pomocników mamy za dużo. Jakie Barcelona ma szczęście że mlodzi chcieli zostać mimo że byli wypychani .

5

@manolis1 Nie wpierdalaj do sportu polityki. A jak już to nie ma większych z.... od Lewicy .

0

Jak nie będzie szło to sędzia pomoże i karnego załatwi.

0

@Republikanin Nie wiem może dlatego ukraińska rakieta zabiła Polaków a wmawiali Polsce i całemu światu ze to Rosja . Był wywiad kilka dni temu z byłym już prezydentem Polski u Rymanowskiego który to potwierdził że " od początku wojny Ukraina robi wszystko by wciągnąć Polskę w konflikt". Jak się serio okaże że to jednak drony z Ukrainy to będzie po tym państwu.

3

Jak ktoś Z Barcelony ma dostać ZP to Pedri albo Rafa. Pierwszy jest dyrygentem nie tylko w klubie a także w reprezentacji. Rafa dawał nam ważne bramki , podnosił drużynę w kryzysie i był kapitanem bez opaski.

1

Albo nic mi nie jest albo będzie grał niedokonca sprawny. Jeśli trener reprezentacji myśli o przyszłości to nowa 10 Barcelony będzie odpoczywać. Po powrocie też powinien usiąść na ławce bo Szwed może już zagrać.

0

Tak sobie myślę może kogoś z rezerw wyczarują i nie trzeba będzie płacić. Nawet jak Barcelona kupi piłkarza za 100mln to nie daje to żadnej gwarancji że się wpasuje w zespół.

1

@maroon Ja bym go w Barcelonie chętnie zobaczył.

3

@Lanosss Nawet gdyby był w rytmie to bym go nie powołał. Wybrał ligę emerytów to niech się nie dziwi .

0

Nie rozumiem tego transferu do Levante. Żółta Łódź podwodna to zespół na puchary a Levante to słabiak . Dziwna decyzja piłkarza że zgodził się na transfer.

2

@SirChuck Jeszcze dodałbym Guirassy z BVB który coś czuję że powtórzy tamten sezon. Tak patrząc na te chore ceny to ciężko będzie o 9 za miej niż 80 mln . Bardzo żałuję że 9 z Bergamo poszła do Arabów bo też widziałem w nim zawodnika do Barcelony .

12

@Borry a ja do jonga który jeszcze nie przedłużył kontraktu .

0

@blakkudium Jak mądry to zostanie tam gdzie jest

2

@Kgorecki2500


Warto posłuchać i przemyśleć czy naprawdę tego chcemy .

0

@Szczygiel06 jest taka stara gra Fable ale pewnie w nią grałeś. Klasyka każda decyzja wpływa na fabułę i głównego bohatera .

0

@Arden Knajpy dostały kase z tarczy z podatków obywateli a potem podnieśli już i tak wysokie ceny. Teraz jak jeszcze podniosą akcyza to serio wyjście do baru będzie okazyjne .

0

@reloaded podali powód? Byłem pewien że OS będzie emitowany w przewie emisji Dextera . Np coś się będzie dziać w ostatni odcinku i wspomnienia będą wprowadzać do Dexter OS.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?