KamilS689
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VegetaPolska O czym ty mówisz właśnie że zajebista. Real i MU w dupe ,szkoda tylko że kupon nie wszedł ale i tak dobrze .
2
@AxelF Barcelona go wypożyczyła a wcześniej przedłużyła kontrakt .
0
@626 jak dla mie to wszyscy z Getafe mogą dostać czerwo.
1
Szybko dał kartę . Jak tak dalej to i czerwona będzie .
0
@addept Mam przeczucie że nowy napastnik przyjdzie z Niemiec .
1
@Coveta Mogli pogadać z Robertem to by załatwił fachowców.
1
@Eklerek Tego by pozyskali
https://www.transfermarkt.pl/rei-cipa/profil/spieler/1067051
1
@fart Kadra to jedno ale tak naprawdę Gortat jest przez ludzi jechany za swoją wypowiedz o wyborach prezydenckich.
0
@Lisek Może ten konflikt z Gavim sprawił że chciał zmienić klub . Druga sprawa to niektórzy to zaczynają gwiazdorzyc i grać pod siebie.
0
@maroon MU to powinien zrobić to samo co BL . Pożegnali Holendra bez sentymentów.
0
@Pedri16Future Daleko nie mają więc na piechotę wracają. Haha
1
@blakkudium A ja dalej czekam aż Barcelona wychowowa prawdziwa 9 . Ostatni to był chyba Bojan ale się chłopak spalił a talent miał.
3
Czyli jak nic nie strzeli to go oddajemy ? Anglik to jest pozycja Rafy ewentualnie 9. Yamala zastąpić może właśnie Rafa albo młody Szwed na co naprawdę czekam.
7
Tak czytałem że pomocników mamy za dużo. Jakie Barcelona ma szczęście że mlodzi chcieli zostać mimo że byli wypychani .
5
@manolis1 Nie wpierdalaj do sportu polityki. A jak już to nie ma większych z.... od Lewicy .
0
Jak nie będzie szło to sędzia pomoże i karnego załatwi.
0
@Republikanin Nie wiem może dlatego ukraińska rakieta zabiła Polaków a wmawiali Polsce i całemu światu ze to Rosja . Był wywiad kilka dni temu z byłym już prezydentem Polski u Rymanowskiego który to potwierdził że " od początku wojny Ukraina robi wszystko by wciągnąć Polskę w konflikt". Jak się serio okaże że to jednak drony z Ukrainy to będzie po tym państwu.
3
Jak ktoś Z Barcelony ma dostać ZP to Pedri albo Rafa. Pierwszy jest dyrygentem nie tylko w klubie a także w reprezentacji. Rafa dawał nam ważne bramki , podnosił drużynę w kryzysie i był kapitanem bez opaski.
1
Albo nic mi nie jest albo będzie grał niedokonca sprawny. Jeśli trener reprezentacji myśli o przyszłości to nowa 10 Barcelony będzie odpoczywać. Po powrocie też powinien usiąść na ławce bo Szwed może już zagrać.
0
Tak sobie myślę może kogoś z rezerw wyczarują i nie trzeba będzie płacić. Nawet jak Barcelona kupi piłkarza za 100mln to nie daje to żadnej gwarancji że się wpasuje w zespół.
1
@maroon Ja bym go w Barcelonie chętnie zobaczył.
3
@Lanosss Nawet gdyby był w rytmie to bym go nie powołał. Wybrał ligę emerytów to niech się nie dziwi .
0
Nie rozumiem tego transferu do Levante. Żółta Łódź podwodna to zespół na puchary a Levante to słabiak . Dziwna decyzja piłkarza że zgodził się na transfer.
2
@SirChuck Jeszcze dodałbym Guirassy z BVB który coś czuję że powtórzy tamten sezon. Tak patrząc na te chore ceny to ciężko będzie o 9 za miej niż 80 mln . Bardzo żałuję że 9 z Bergamo poszła do Arabów bo też widziałem w nim zawodnika do Barcelony .
12
@Borry a ja do jonga który jeszcze nie przedłużył kontraktu .
0
@blakkudium Jak mądry to zostanie tam gdzie jest
2
@Kgorecki2500
Warto posłuchać i przemyśleć czy naprawdę tego chcemy .
0
@Szczygiel06 jest taka stara gra Fable ale pewnie w nią grałeś. Klasyka każda decyzja wpływa na fabułę i głównego bohatera .
0
@Arden Knajpy dostały kase z tarczy z podatków obywateli a potem podnieśli już i tak wysokie ceny. Teraz jak jeszcze podniosą akcyza to serio wyjście do baru będzie okazyjne .
0
@reloaded podali powód? Byłem pewien że OS będzie emitowany w przewie emisji Dextera . Np coś się będzie dziać w ostatni odcinku i wspomnienia będą wprowadzać do Dexter OS.