Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Probierzówka, Probierzówka dwa podania i jedna główka!
6
Zgadzam się zmiany w zespole hiszpańskim fatalne...
2
Brać tego Cherkiego jak najszybciej do Barcy!
1
Wyobraźcie sobie finał Mundialu Hiszpania - Argentyna?! Meczycho by było:)
0
No dajcie już tą ZP Dembele bo ma lepsze statsy od Lamine;)
6
A zapytajcie na konferencji Probierza o styl to Wam odpowie że Polska nie gra gorzej od Hiszpanii;)
3
Naprawdę szanujmy się, ale Złota Piłka do Yamala powinna powędrować!
0
Barca to powinna Unai Simona kupić, chłop tyle sytuacji co wybronił w swoich występach w kadrze to szok:)
0
@Encore uspokój się;)
1
Ale oczywiście będą pierniczyć że Dembele Złota Płka xD
0
Y Viva Espana jakby to powiedział Darek Szpakowski!
0
Zverev chyba to wygra dzisiaj;)
8
Niesamowite ujęcia;)
1
Jeszcze mogą się powołać na wpływy/ingerencję np. z USA i próbować unieważnić wygraną Nawrockiego;)
0
Czyli co "Vivat Carolus Rex"!?
2
Idealny kawałek na wieczór wyborczy w Polsce:
0
Żeby tylko nie było jakiejś wojny domowej z tego...
0
@michal26 jaka miejscowość?
0
@Katalończyk 99 chodzi tylko o to żeby szanować się nawzajem, niech każdy pisze co mu w duszy gra i czym się chce podzielić ale zachowaniem chociaż troszkę umiaru;)
4
Kurczę @mekston z całym szacunkiem ale robisz spam;) Rozumiem wpisy o F1 bo jest zainteresowanie ale nie co minutę post;)
0
Śmieszny klub ten Inter, nawet obrońca w kadrze w powtórce się nie zmieścił, z czym do ludzi...
2
Dziękujemy ci Szymonie Marciniaku, bądź przeklęty na wieki:/
2
Szkoda tego finału, Inter jak ogórki wyglądają narazie...
0
Dla chętnych podcast ze Świętym;)
1
Komu jutro kibicujemy Inter cz PSG?
4
Znowu Elon coś majstruje z X-em przed wyborami w Polsce;)
4
Zaczęła się przedsprzedaż kolejnej, fajnej koszulki Barcy z serii Momentos, polecam!
0
@Nazio_87 moze być film;)
1
Niebezpieczne związki Karola Nawrockiego czekam na taką książkę
0
I to jest potężny Lewy!