0

@Gronek dzięki!

1

@July_6_BcN trzeba więcej miłosierdzia jednak to są też Polacy;)

0

@Stinger_ Lech też potrafi osiągnąć dobre wyniki a szkoli najlepiej w Polsce;) Nawet jak za rzadko zdobywają MP to i tak sezon w sezon dostarczają ciekawych, młodych polskich piłkarzy:)

0

@Kgorecki2500 może niech Konfa jeszcze Zandberga weźmie:) Niech stworzą polityczne Galacticos;)

5

@BorzyKrzys ale oddaj Markowi chociaż szacunek, że ogrywa młodych, zdolnych Polaków!

3

Dzisiaj widzę te dwa marsze w Warszawie, ciekawe czy po będzie jakaś szlachetna ustawka 100 na 100 czy raczej peace and love;)

0

@FcPortoFan1999 Wolsztyński;)

0

Szkoda minimalny spalony...

0

@agaFCB Djoko mega doświadczenie w graniu tie-breaków niestety

1

@mordini123 E. Musk coś tam majstruje po tej debacie z wczoraj;)

1

Brawo Hubert Hurkacz! Sztukmistrz z Wrocławia!

0

@4drian0 właśnie odpowiedzi na komentarze się nie ładują...myślałem że tylko u mnie problemy;)

3

No ciekawie się robi, takie coś powinny służby sprawdzić czy to prawda, prezydent na którego haki ma gangster?


10

Ci wszyscy którzy głosowali na POPIS w pierwszej turze, powinni teraz sobie piątki przybić patrząc na poziom debaty tych dwóch panów...Ja zostaje raczej w domu na drugą turę:/

0

Sporo racji w tym jest;)


1

Polecam Panowie i Panie;) Koszulki z serii Momentos z różnymi klubami i szykuje się nowy t-shirt z Barcą;)

https://www.goudastore.pl/


1

Pedrito ma tą Barcę w sercu jednak:)

0

No penalty niestety...

0

Pedro Pedro Pedro Pedro Pe!

12

Druga tura idealna to powinien być Mentzen i Zandberg a nie starcie marionetek Kaczyńskiego i Tuska...Polacy już w w ogóle nie myślą samodzielnie, patrzą tylko na to co mówi dana telewizja:/

2

60% dalej za Popisem dramat...

0

@GTBTP szybko liczą;)

0

@UriBoyka dlaczego Bułka to nie ta liga? Warunki, wiek, już doświadczenie we Francji;)

1

Można ściągnąć Marcina Bułkę jeśli chcecie;)

0

Ter Stegen ach to będzie mocny punkt na przyszły sezon za tego złego Wojtka;)

0

Izrael jest lubiany w Europie jak widać;)

0

Estonia brawo:)

0

Wielka Brytania xD

0

Izrael ale uderzenie!

1

Ukraina jak zwykle pięknie Polskę rozgrywa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?