Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gronek dzięki!
1
@July_6_BcN trzeba więcej miłosierdzia jednak to są też Polacy;)
0
@Stinger_ Lech też potrafi osiągnąć dobre wyniki a szkoli najlepiej w Polsce;) Nawet jak za rzadko zdobywają MP to i tak sezon w sezon dostarczają ciekawych, młodych polskich piłkarzy:)
0
@Kgorecki2500 może niech Konfa jeszcze Zandberga weźmie:) Niech stworzą polityczne Galacticos;)
5
@BorzyKrzys ale oddaj Markowi chociaż szacunek, że ogrywa młodych, zdolnych Polaków!
3
Dzisiaj widzę te dwa marsze w Warszawie, ciekawe czy po będzie jakaś szlachetna ustawka 100 na 100 czy raczej peace and love;)
0
@FcPortoFan1999 Wolsztyński;)
0
Szkoda minimalny spalony...
0
@agaFCB Djoko mega doświadczenie w graniu tie-breaków niestety
1
@mordini123 E. Musk coś tam majstruje po tej debacie z wczoraj;)
1
Brawo Hubert Hurkacz! Sztukmistrz z Wrocławia!
0
@4drian0 właśnie odpowiedzi na komentarze się nie ładują...myślałem że tylko u mnie problemy;)
3
No ciekawie się robi, takie coś powinny służby sprawdzić czy to prawda, prezydent na którego haki ma gangster?
10
Ci wszyscy którzy głosowali na POPIS w pierwszej turze, powinni teraz sobie piątki przybić patrząc na poziom debaty tych dwóch panów...Ja zostaje raczej w domu na drugą turę:/
0
Sporo racji w tym jest;)
1
Polecam Panowie i Panie;) Koszulki z serii Momentos z różnymi klubami i szykuje się nowy t-shirt z Barcą;)
https://www.goudastore.pl/
1
Pedrito ma tą Barcę w sercu jednak:)
0
No penalty niestety...
0
Pedro Pedro Pedro Pedro Pe!
12
Druga tura idealna to powinien być Mentzen i Zandberg a nie starcie marionetek Kaczyńskiego i Tuska...Polacy już w w ogóle nie myślą samodzielnie, patrzą tylko na to co mówi dana telewizja:/
2
60% dalej za Popisem dramat...
0
@GTBTP szybko liczą;)
0
@UriBoyka dlaczego Bułka to nie ta liga? Warunki, wiek, już doświadczenie we Francji;)
1
Można ściągnąć Marcina Bułkę jeśli chcecie;)
0
Ter Stegen ach to będzie mocny punkt na przyszły sezon za tego złego Wojtka;)
0
Izrael jest lubiany w Europie jak widać;)
0
Estonia brawo:)
0
Wielka Brytania xD
0
Izrael ale uderzenie!
1
Ukraina jak zwykle pięknie Polskę rozgrywa