@Arden Jak niby wydymany jak nie byli nim zainteresowani i go nie chcieli? :D Też by go nie chciał, drewniany w ataku a i w obronie nie powała. Po co on nam?
@Andrzej00 To, że Niemcami mu nie wyszło, to nie znaczy, że z Brazylią też, jest wybitnym trenerem, Na pewno lepiej by zarządzał kadrą nić Carlo, taktykę też dałby lepszą, ti jest dla mnie oczywiste
@Adi123456789 Żeby nie było nie mam na myśli, że jego nie stać na to, on by z jedną nogą pokazał większa magię joga bonita niż każdy Brazylijczyk z tej kadry. Po prostu lepiej żeby za bardzo nie szalał, bo prędzej się połamie, a tego bym nie chciał.
Vini wreszcie się przekona jak to jest gdy sędzia cię dyma. Na co dzień jego rywale czują to non stop. Myślałem, że będzie bardziej wkurwiony, może dla tego bo ms tylko białe spodenki. :D
@Eklerek Dla mnie mogą pomarzyć, możesz mieć inne zdanie. :) Ale jeśli głęboko się mylę a tak może być to spoko, dla mnie Brazylia jest obojętna, ale fajnie jakby wygrali. Rapha miałby medal.
@Eklerek Jak oni ledwo z Maroko wygrali. Z Haiti i Szkocją mogą sobie wygrywać o mundialu to mogą pomarzyć. Z lepszym rywalem będzie gorzka weryfikacja.
Nie ważne jaki rywal, ale na brawa zasługuję. Nie lubię go, ale mnie to cieszy. Niech nawet wali te 3. Najgorzej tylko, że ludzie głowie z choroszczy zaczną znów robić jakieś debaty. GOAT jest tylko jeden i urodził się w Argentynie. Szkoda, że Ronaldo nie potrafi z klasą tego przełknąć, że był, jest i będzie zawsze tym drugim.
Kompletnie nie rozumiem, że na niektórych gole Ronaldo działają jak czerwona płachta dna byka.
Ten od razu leci do sędziego hah, i właśnie dlatego będzie burakiem, klasy GOATA nie da się kupić. Przecież to oczywiście, że sędzia to by sprawdzał i anulował.
0
@Arden Jak niby wydymany jak nie byli nim zainteresowani i go nie chcieli? :D Też by go nie chciał, drewniany w ataku a i w obronie nie powała. Po co on nam?
0
@Andrzej00 To, że Niemcami mu nie wyszło, to nie znaczy, że z Brazylią też, jest wybitnym trenerem, Na pewno lepiej by zarządzał kadrą nić Carlo, taktykę też dałby lepszą, ti jest dla mnie oczywiste
4
Ale ta Brazylia by chodziła za sterami Hansiego.
3
Nie lubię Neymara, ale cholernie cieszy jego wejście! Może trochę prawdziwej brazylijskiej magii jak za dawnych lat, a nie jakieś popierdółki.
2
@Eklerek Byłaby niezła beka jakby Vini doznał kontuzji m 90 min. Powinien dać mu odpocząć.
1
@Encore Szkocja gra też żałośnie, oczywiście jakość Brazylii jest.
4
No i dobrze, ale ta Szkocja jest do dupy, dramat będzie jak oni awansują. Niech im wbiją 5, najlepiej Ney dwie (betonie wpuszczaj go!).
1
@Adi123456789 Żeby nie było nie mam na myśli, że jego nie stać na to, on by z jedną nogą pokazał większa magię joga bonita niż każdy Brazylijczyk z tej kadry. Po prostu lepiej żeby za bardzo nie szalał, bo prędzej się połamie, a tego bym nie chciał.
2
@Adi123456789 lepiej nie, bo prędzej się połamie.
0
@APTAPT Przypominasz mi o tych golach w LM tak jakbym go uważał za słabiaka. Po prostu podoba mi się to, że Real ma w kadrze takiego pajaca.
0
Brazylijski Messi! Nie mogę się doczekać porównań do Ronaldinho jakby Brazylia (choć według mnie małe szanse) wygrała Mundial.
Elegancko niech strzela, prędzej zostanie w Realu.
0
Vini wreszcie się przekona jak to jest gdy sędzia cię dyma. Na co dzień jego rywale czują to non stop. Myślałem, że będzie bardziej wkurwiony, może dla tego bo ms tylko białe spodenki. :D
1
@Gary Myślałem o remisie, a napisałem wygrali. :D
0
@Eklerek Dla mnie mogą pomarzyć, możesz mieć inne zdanie. :) Ale jeśli głęboko się mylę a tak może być to spoko, dla mnie Brazylia jest obojętna, ale fajnie jakby wygrali. Rapha miałby medal.
0
O Brazylia potrafi grać w piłce, choć w pełni się przekonamy z lepszym rywala, z Maroko była nędza, To Maroko grało jak Brazylia.
0
@Eklerek Jak oni ledwo z Maroko wygrali. Z Haiti i Szkocją mogą sobie wygrywać o mundialu to mogą pomarzyć. Z lepszym rywalem będzie gorzka weryfikacja.
2
Gol z dupy.....
0
Jak stawiacie mecz Brazylii? Bo j przeczuwam jakąś sensacje, np. remis. Ciekawą opcją jeszcze też, że McTominay odda strzał celny.
1
@FcPortoFan1999 Prawidłowa multiliga to tylko w ekstraklasie!
1
GOAT w wieku 16 lat.
0
Wolelibyście wydać 100 mln za napastnika czy środkowego obrońce?
1
@macio_944 To trochę zielonych potrzeba.
2
@macio_944 Ale to jest mega wkurzające, że nie będą mógł w to zagrać. No ale zawsze się zawiesi oko jak ktoś gra.
0
Może by tak któregoś byczka z Ghany do obrony Barcy?
7
Ronaldo wyluzuj to tylko Uzbekistan.
1
@mekston Spalony by był.
7
Nie ważne jaki rywal, ale na brawa zasługuję. Nie lubię go, ale mnie to cieszy. Niech nawet wali te 3. Najgorzej tylko, że ludzie głowie z choroszczy zaczną znów robić jakieś debaty. GOAT jest tylko jeden i urodził się w Argentynie. Szkoda, że Ronaldo nie potrafi z klasą tego przełknąć, że był, jest i będzie zawsze tym drugim.
Kompletnie nie rozumiem, że na niektórych gole Ronaldo działają jak czerwona płachta dna byka.
1
Lepsza ofensywa i Portugalia będzie niszczona.
0
@Popitek12 No właśnie tym komentarzem to raczej ty masz kompleks.
0
Ten od razu leci do sędziego hah, i właśnie dlatego będzie burakiem, klasy GOATA nie da się kupić. Przecież to oczywiście, że sędzia to by sprawdzał i anulował.