0

@lucas/catalan Kounde do środka obrony.

0

@seba90 A co ci to przeszkadza?

0

Nie ważę, żę damy za Julka około 100, ale gdyby jakimś cudem to będzie mocna przesada, wiadomo jakie są teraz ceny, ale on nie jest wart takiego hajsu, no chyba, że dla City czy Liverpoolu. Już wolałbym jakiegoś lepszego obrońcę.

Wiadomo nie w co wszystko wierzyć, ale dajmy, że kupili by Gordona i Alvareza, to taka wielka kasa na same wzmocnienie ataku to byłaby przesada, wtedy do obrony nie wiem kogo chcieliby sprowadzić, znów skończy się na półśrodkach (transfery ala Kiwior). Też bym chciał żeby wzmocnili każdą formację, ale środkowy obrońca jest najważniejszy, bez tego możemy zapomnieć o walce w LM.

1

Dla mnie te całe "przecieki" mediów, że już trwają jakieś rozmowy z klubem czy zawodnikiem o potencjalnym transferze to równie dobrze mogą być picem na wodę. Według mnie nie ma sensu zawracać sobie tym głowy. Większość z tych wiadomości się nie sprawdza.

0

Tak w skrócie wyglądała batalia o Premier League. :D


1

@Encore Ja średnio w temacie, ale Bruno pobił rekord czy wyrównał?

0

@NeroTFP1 E tam my im dajemy Niemca a oni dają nam Julka i jeszcze dopłacają. :D

1

@Ryoumen Myślę podobnie. Wielka kasa na Alvareza mocno zablokuje transfery na inne pozycje. A po konkretnego napastnika na dalszą przyszłość ruszyć za rok. W jednym okienku nie ogarniemy wszystkiego, wiadomo atak trzeba też jakoś wzmocnić, ale obrona jest ważniejsza, z obecną obroną możemy pomarzyć o bitwie o LM.

0

@directedbyfcb No, ale jeśli zostanie więcej kasy to prędzej kupisz kogoś solidnego. Wiadomo, że porządni obrońcy to nie miałem na myśli Mendesa czy Gabriela, bo za takich to teraz woła się luźno 100 mln.

0

@bartekvisca Więc raczej do tego transferu nie dojdzie. Bo wątpię, że Atletico zgodzi się na jakieś 70 + Arsujo i Casado.

0

@directedbyfcb Tak wszyscy są średniakami.

4

Nie wiem skąd i jak, ale jeśli my wydamy 100+ mln na Julka to będzie dramat. Przez to do obrony kupimy jakiś średniaków. Kompletnie nie rozumiem osób, które chcą tego głupiego transferu Już wolę zostawić Ferrana. dokupić jakiegoś Muriqiego i przynajmniej kupić porządnych obrońców, a o napastniku na dłuższą przyszłość pomyśleć za rok. 100+ mln za napastnika, który strzelił 20 goli to jest jakiś żart.

0

@DonCarletto Zawsze jakieś "pocieszenie". A kim tam jest Ibra?

2

@Eklerek No to teraz chłop wygra jeszcze LM. ;)

0

@RoberDzik Kurde wczoraj widziałem szybkie 1-0, a potem patrzę a tu 2-1. :( Ech, no frajerstwo. Remis dałby awans do LM? Dobrze, że przynajmniej Roma będzie.

4

Piękna jest ta historia z Como, oni jeszcze w 2023 byli na 14 miejscu w Serie B, a teraz będą grać w Lidze Mistrzów. :) Kawał świetnej roboty wykonuje Fabregas, kto wie może w dalszej przyszłości trener Barcy. Ciekawe jak sobie poradzi na dwóch frontach, to dużo też pokaże jakim jest trenerem.

0

Jaki jest wasz ulubiony owoc?

3

Coś pięknego. Ale to jest lis w polu karnym.

0

Piękny Górnik! Mają rozmach skur**! Idziemy po 10!

2

No i spoko niech Legia gra w eliminacjach, mogli by nawet awansować, z grą na dwóch frontach będzie mogła zapomnieć o top 3 czy nawet dalej.

0

Pulu do Barcy, a nie jakieś Julki.

2

Tak jest Widzew prowadzi. Zapomnicjcie o jakiejś drugiej lidze. Do tego jeszcze Górnik prowadzi. Idealnie.

1

@FcPortoFan1999 To z naszą piękną ligą nie jest tak źle. Pewnie się nie uda, ale dla emocji chętnie pooglądam, no ale najpierw trzeba wygrać.

4

To u nas w ekstraklasie teraz będą dwie drużyny w eliminacjach do LM? Jeśli tak to super, bo Górnik Zabrze (mój ulubiony klub w polsce) jeśli dziś wygra to skończy na drugim miejscu.

0

@CPuyol Czyli ogólnie w sezonie strzeli18 goli, to trochę żart, Ferran strzelił 19. Jakby to była cena z 80 to spoko, ale walić z 120 mln za napastnika, który ma tak śrdnie liczby to przesada i głupota.

5

No wreszcie Guardiola skończył z tym City, szkoda, że Enrique będzie siedział tyle w PSG. Bardzo bym chciał zobaczyć Pepa w Milanie, ale niestety średnio w to wierzę.

4

@4Fabregas4 To tylko twoje zdanie. Po czym niby stwierdzasz że bardziej ceni indywidualne osiągnięcia?

0

@BorzyKrzys Super info, to może być petarda. Po "Parasite" biorę wszystko w ciemno.

1

@Eklerek Oby się udało! Cóż to może być za sezon dla Arsenalu mistrzostwo po tak wielu katach i pierwsza LM w historii. Łatwo nie będzie, ale według mnie to będzie wyrównany mecz.

7

@4Fabregas4 Lewy i gwiazdeczka hah

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?