Przecież to byłoby niemożliwe, kolejny wymysł gazet. Barca, to jego dom. Alba świetnie współgra z Neymarem na skrzydle, nie widzę w Barcy innego lepszeho lewego obrońcy.
Jestem ciekaw co za kretyn wymyślił zapis w kontrakcie przez, który Bayern skorzystał na mega promocji. Niestety polityka transferowa Barcy jest żałosna. Guardiola tez się go tego przyczynił, mógł spokojnie dać zagrać te 25 meczy.
Ależ by nasza pomoc wyglądała. Busquets - Thoago - Roberto. Chyba teraz pozostaje sprowadzić Eriksena lub Bernardo Silve.
Celta u siebie też jest mocna. Wydaje mi się, że nawet jeśli Celta praktycznie o nic nie walczy w lidze, to na pewno będzie chciała ograć Real. Pozostają nam trzy szanse.
Jak na razie ta rezerwa sprawdziła się z przeciwnikami pokroju Leganes i Deportivo, które wczoraj zagrało żenująco, ciekawe czy z lepszymi im pójdzie tak gładko. Oczywiście nie ujmuje im świetnej ławki.
Chyba jedynie Celta może nam pomóc. Po cichu licz ę na Seville, ale wiadomo na wyjedzie grają piach. Z resztą teraz najważniejsze aby wygrać z Espanyolem.
W sumie w pierwszym swoim sezonie wiele nam pomógł, chociażby bramką z Realem i Celtą dał ważne trzy punkty. Czas się pożegnać z Mathieu i mu podziękować.
0
Przecież to byłoby niemożliwe, kolejny wymysł gazet. Barca, to jego dom. Alba świetnie współgra z Neymarem na skrzydle, nie widzę w Barcy innego lepszeho lewego obrońcy.
0
Mam nadzieje, że ukuje śmietankowych!
0
Jestem ciekaw co za kretyn wymyślił zapis w kontrakcie przez, który Bayern skorzystał na mega promocji. Niestety polityka transferowa Barcy jest żałosna. Guardiola tez się go tego przyczynił, mógł spokojnie dać zagrać te 25 meczy.
Ależ by nasza pomoc wyglądała. Busquets - Thoago - Roberto. Chyba teraz pozostaje sprowadzić Eriksena lub Bernardo Silve.
0
football manager 2016
0
Kogo byście polecili kupić na DP (Zmiennik dla Busquetsa)
chodzi o FM
0
Walczą i grają po chamsku. Obawiam się o kości naszych piłkarzy.
4
Celta u siebie też jest mocna. Wydaje mi się, że nawet jeśli Celta praktycznie o nic nie walczy w lidze, to na pewno będzie chciała ograć Real. Pozostają nam trzy szanse.
0
Data meczu Realu z Celtą jest już oficjalna?
0
Jak na razie ta rezerwa sprawdziła się z przeciwnikami pokroju Leganes i Deportivo, które wczoraj zagrało żenująco, ciekawe czy z lepszymi im pójdzie tak gładko. Oczywiście nie ujmuje im świetnej ławki.
Celta i Sevilla spokojnie mogą coś urwać.
0
Przed ostatnią kolejką i tak będzie Barca mieć mistrzostwo w swoich rękach.
0
Piękny moment. Mam nadzieje, że w przyszłym sezonie Carles dostanie więcej minut.
11
https://wall.alphacoders.com/big.php?i=827764
Może ktoś skorzysta z mojej tapety. ;)
0
Isco i Asensio, to powinni być podstawowi gracze, a Ronaldo i Bale rezerwowi. Jestem ciekaw czy wyjdą takim składem w sobotę.
1
Chyba nieprzespana noc robi swoje. :)
0
Ogląda ktoś ostatnio Valencie? Jest szansa, że Valencia postawi się Śmietankowym?
0
Co, to za data?
1
Niech nawet wygrają 10. Spokojnie, jeszcze przed nimi 5 spotkań, a jedynie Granada jest bardzo słaba.
5
Chyba jedynie Celta może nam pomóc. Po cichu licz ę na Seville, ale wiadomo na wyjedzie grają piach. Z resztą teraz najważniejsze aby wygrać z Espanyolem.
0
'Ma ktoś dobry link Realu?
31
Paco Alcácer będzie świetnym zmiennikiem w przyszłym sezonie. Tylko przyszły trener musi dawać regularną grę, nawet wpuszczać na te dziesięć minut.
Coraz bardziej mnie przekonuje ten transfer.
1
Tak jest Szefuncio! Ależ pewnie strzelił.
2
Bez wątpienia każdy piłkarz zasługuje na szanse drugiego sezonu. Moim zdaniem na pewno zostanie.
0
Bardzo dobrze, niech jak najczęściej mi i nie tylko zamknie usta.
1
Co z tego, że Gomes wydaję się pewniejszy, jak jego zagranie jest słabe i psuje akcje.
Zamknął mi mordkę!
3
Jak zwykle Messi klasa! No, teraz strzelić drugą bramkę i spokojne trzy punkty.
0
W sumie w pierwszym swoim sezonie wiele nam pomógł, chociażby bramką z Realem i Celtą dał ważne trzy punkty. Czas się pożegnać z Mathieu i mu podziękować.
8
Uwielbiam radość Enrique. Nie każdy trener taki jest.
0
Śmieszny człowiek jak te wszystkie żółte banany.
3
Każdy o tym był pewny.
0
Dobre żarty. Alba nie jest głupi. Nie po, to wracał do domu, żeby teraz odchodzi. Jordi zakończy tu karierę!