0

Ten to niech lepiej se idzie spać, do niczego się nie nadawał.

0

Czemu nie? Tylko, że Real Madryt w każdym aspekcie byłby lepszym klubem dla niego, jest tam dużo faencuzów ale u na fajna atmosfera+ Kounde go może wziąć pod szkszydła, ja go z checią zobaczę w naszych bawrwach.

0

@Fake69 Także chciałem żeby Rapha odszedł a teraz żałuje, że tak mówiłem ale u de jonga nic nie pomoże, facet nie ma wogóle chęci do gry. Zobacz na Pedriego on chciał bardzo szybko wrócić do gry a De Jong nie chciał przejść operacji, gdyby ją przeszedł był by już dawno na pre-sezon gotowy.

32

Uważam, że nie powinniśmy ryzykować, szansa dla Ansu no chyba, że będziemy przegrywać to w 75minucie może wejść.

0

Mam nadzieję, że Olmo zagra, Gavi jeszcze nie powinien, nie możemy tak ryzykować, a na el clasico w wyjściowej jedynastce powinien się znaleźć:
Gk:Szczęsny
Lo:Balde
Śo:Cubarsi
Śo:Martinez
Po:Kounde
Śpd:Casado
Śpd:Pedri
Śpo:Olmo
Ls:Raphinha
N:Lewandowski
Ps:Yamal

2

Lubię i doceniam Christensena, który jest dość wszechstronny bo może zagrać na lewej obronie, na defensywnym pomocniku i oczywiście jako obrońca ale uważam, że Christensen, De Jong i Ferran powinni w kolejne lato odejść. W zamian za nich Kimmich, Tah i albo Sane albo Williams, chodź jeśli chodzi o Nico to bym go odpuścił, Nie chciałby prawdopodobnie być zmiennikiem Raphinhi a Brazylijczyk pokazuje, że to on powinien grać w wyjściowej 11.

0

Fajnie gdyby wszedł na te 10min z realem Madryt ale nie liczmy na Bayern a tym bardziej na seville

0

@K1ngKong7 Sporting chciało Roque wiec myślę, że sprzedaż Ferrana i De Jonga to by wyszło koło 80mln dla nas wiec Roque + 70mln i ten fenomenalny napastnik grał by w naszych barwach

1

Pfff niech laporta to lepiej pracuje nad Gyokersem z sportingu i Kimmichiem z Bayernu a nie nad starym połamanym dziadem

0

@dawidbudzik To nic nie zmienia, pena jest cienki to,że Yamal Pedri czy Martinez lubią pene to nie znaczy,że będzie grał w podstawowym składzie. Ja rozumiem, że pena chce grać bo każdy by chciał se pograć ale on po prostu nie zasługuje. Jeżeli chce grać niech odejdzie do jakiegoś klubu z ekstraklasy albo do czwartej ligi hiszpańskiej. Po za tym Szczęsny jest miły,fajny i śmieszny wiec uważam chłopcy z barcy go polubią, jakby tego było mało ma Lewego który go zawsze wesprze i ekipę Lewego czyli De Jonga, Christensena i Ter Stegena.

15

Nikt się tego nie spodziewał, Dziękuje Szczęsny. Dwóch Polaków w Barcelonie coś niesamowitego.

0

Chciałbym Gazzanige..

0

@Who_you_mam Chyba nie wiesz kto to Kimmich.

2

Na kolejne lato sprzedaż De Jonga i kupno Kimmicha, koniec kropka.

0

@BabyGang Jest on strikte bardzo defensywny a Balde Ofensywny więc mogli by się wymieniać. W zależności od spotkania i rywali

0

Wiem, że nie na temat ale telles jest wolnym zawodnikiem bo rozwiązał kontrakt z al nassr więc myśle, że powinnismy go podpisać

6

W sezonie 22/23 był mogę przyznać, że top 3 najlepszym pomocnikiem, brakuje mi tamtego De Jonga ale również uważam, że powinien zostać sprzedany, Zobaczcie na Pedriego, Chłop stara się jak tylko może żeby wyleczyć kontuzje i grać, a De Jong? De Jong nic się nie stara i na letnie okno powinien być jako pierwszy do "wywalenia", za to nie rozumiem chęci sprzedaży Araujo, obecnie bez Araujo obrona to nasz najsłabszy punkt.

0

@Litman lepiej by było mi dać ultimatum, że jak nie przedłuży kontraktu to nie zagra żadnego meczu i nie będzie brał udziału w treningach i wtedy jak przedłuży to go sprzedać za 60baniek

0

@paquito88 Następne letnie okno transferowe.

4

Chciałem bardzo trafić na Bayern
Flick i Lewandowski ich rozwalą.

1

I dobrze, za rok skupić się na odejściu De Jonga i innych patałachów i w końcu kupić Nico Williamsa, podpisać jako wolnego agenta Trenta Alexander Arnolda i Kimmicha, okienko wtedy będzie piękne.

5

Mam nadzieję, że w lato go sprzedamy.

7

Oddaliśmy Gündo który "spowalnia gre" a więc mamy podpisać Rabiota który bardziej spowalnia gre Big brain

0

@Herbert Narazie zarejestrowany, módlmy się żeby eric Garcia odszedł to będziemy mieli kase na rejestracje

0

Na zimowe okno powinien być znów planowany ale przed tym odpalić dźwignię transferową.

8

@Azi Drugi Araujo, 28-latek, świetny sezon w świetnym Bayerze Leverkusen, Wysoki i "Nabity", ogólnie fajny zawodnik.

1

A to zaskoczenie ale dobra zobaczymy jak sobie poradzi(ps osobo która stworzyła ten artykuł, Bajcetic dostał ofertę od Salzburg a nie od rb lipsk)

0

@Pawel1985 na wypożyczenie, jedyne co trzeba zapłacić to pensja i ofc zarejestrować

1

Możecie Hejtować ale ja dalej jestem zdania, że powinien przyjść na wypożyczenie Kingsley Coman.

8

A tak bardzo go chciałem, ma idealny pressing, moge mu jedynie życzyć dobrej kariery.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?