Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten to niech lepiej se idzie spać, do niczego się nie nadawał.
0
Czemu nie? Tylko, że Real Madryt w każdym aspekcie byłby lepszym klubem dla niego, jest tam dużo faencuzów ale u na fajna atmosfera+ Kounde go może wziąć pod szkszydła, ja go z checią zobaczę w naszych bawrwach.
0
@Fake69 Także chciałem żeby Rapha odszedł a teraz żałuje, że tak mówiłem ale u de jonga nic nie pomoże, facet nie ma wogóle chęci do gry. Zobacz na Pedriego on chciał bardzo szybko wrócić do gry a De Jong nie chciał przejść operacji, gdyby ją przeszedł był by już dawno na pre-sezon gotowy.
32
Uważam, że nie powinniśmy ryzykować, szansa dla Ansu no chyba, że będziemy przegrywać to w 75minucie może wejść.
0
Mam nadzieję, że Olmo zagra, Gavi jeszcze nie powinien, nie możemy tak ryzykować, a na el clasico w wyjściowej jedynastce powinien się znaleźć:
Gk:Szczęsny
Lo:Balde
Śo:Cubarsi
Śo:Martinez
Po:Kounde
Śpd:Casado
Śpd:Pedri
Śpo:Olmo
Ls:Raphinha
N:Lewandowski
Ps:Yamal
2
Lubię i doceniam Christensena, który jest dość wszechstronny bo może zagrać na lewej obronie, na defensywnym pomocniku i oczywiście jako obrońca ale uważam, że Christensen, De Jong i Ferran powinni w kolejne lato odejść. W zamian za nich Kimmich, Tah i albo Sane albo Williams, chodź jeśli chodzi o Nico to bym go odpuścił, Nie chciałby prawdopodobnie być zmiennikiem Raphinhi a Brazylijczyk pokazuje, że to on powinien grać w wyjściowej 11.
0
Fajnie gdyby wszedł na te 10min z realem Madryt ale nie liczmy na Bayern a tym bardziej na seville
0
@K1ngKong7 Sporting chciało Roque wiec myślę, że sprzedaż Ferrana i De Jonga to by wyszło koło 80mln dla nas wiec Roque + 70mln i ten fenomenalny napastnik grał by w naszych barwach
1
Pfff niech laporta to lepiej pracuje nad Gyokersem z sportingu i Kimmichiem z Bayernu a nie nad starym połamanym dziadem
0
@dawidbudzik To nic nie zmienia, pena jest cienki to,że Yamal Pedri czy Martinez lubią pene to nie znaczy,że będzie grał w podstawowym składzie. Ja rozumiem, że pena chce grać bo każdy by chciał se pograć ale on po prostu nie zasługuje. Jeżeli chce grać niech odejdzie do jakiegoś klubu z ekstraklasy albo do czwartej ligi hiszpańskiej. Po za tym Szczęsny jest miły,fajny i śmieszny wiec uważam chłopcy z barcy go polubią, jakby tego było mało ma Lewego który go zawsze wesprze i ekipę Lewego czyli De Jonga, Christensena i Ter Stegena.
15
Nikt się tego nie spodziewał, Dziękuje Szczęsny. Dwóch Polaków w Barcelonie coś niesamowitego.
0
Chciałbym Gazzanige..
0
@Who_you_mam Chyba nie wiesz kto to Kimmich.
2
Na kolejne lato sprzedaż De Jonga i kupno Kimmicha, koniec kropka.
0
@BabyGang Jest on strikte bardzo defensywny a Balde Ofensywny więc mogli by się wymieniać. W zależności od spotkania i rywali
0
Wiem, że nie na temat ale telles jest wolnym zawodnikiem bo rozwiązał kontrakt z al nassr więc myśle, że powinnismy go podpisać
6
W sezonie 22/23 był mogę przyznać, że top 3 najlepszym pomocnikiem, brakuje mi tamtego De Jonga ale również uważam, że powinien zostać sprzedany, Zobaczcie na Pedriego, Chłop stara się jak tylko może żeby wyleczyć kontuzje i grać, a De Jong? De Jong nic się nie stara i na letnie okno powinien być jako pierwszy do "wywalenia", za to nie rozumiem chęci sprzedaży Araujo, obecnie bez Araujo obrona to nasz najsłabszy punkt.
0
@Litman lepiej by było mi dać ultimatum, że jak nie przedłuży kontraktu to nie zagra żadnego meczu i nie będzie brał udziału w treningach i wtedy jak przedłuży to go sprzedać za 60baniek
0
@paquito88 Następne letnie okno transferowe.
4
Chciałem bardzo trafić na Bayern
Flick i Lewandowski ich rozwalą.
1
I dobrze, za rok skupić się na odejściu De Jonga i innych patałachów i w końcu kupić Nico Williamsa, podpisać jako wolnego agenta Trenta Alexander Arnolda i Kimmicha, okienko wtedy będzie piękne.
5
Mam nadzieję, że w lato go sprzedamy.
7
Oddaliśmy Gündo który "spowalnia gre" a więc mamy podpisać Rabiota który bardziej spowalnia gre Big brain
0
@Herbert Narazie zarejestrowany, módlmy się żeby eric Garcia odszedł to będziemy mieli kase na rejestracje
0
Na zimowe okno powinien być znów planowany ale przed tym odpalić dźwignię transferową.
8
@Azi Drugi Araujo, 28-latek, świetny sezon w świetnym Bayerze Leverkusen, Wysoki i "Nabity", ogólnie fajny zawodnik.
1
A to zaskoczenie ale dobra zobaczymy jak sobie poradzi(ps osobo która stworzyła ten artykuł, Bajcetic dostał ofertę od Salzburg a nie od rb lipsk)
0
@Pawel1985 na wypożyczenie, jedyne co trzeba zapłacić to pensja i ofc zarejestrować
1
Możecie Hejtować ale ja dalej jestem zdania, że powinien przyjść na wypożyczenie Kingsley Coman.
8
A tak bardzo go chciałem, ma idealny pressing, moge mu jedynie życzyć dobrej kariery.