1

Darvich to fajny gracz, ma duży potencjał, lubię go, myślę, że ma szanse coś tu osiągnąć.

0

@waletpl Tak ale akurat może pomóc to, że wygasa mu kontrakt a Barca będzie chciała dostać jakiekolwiek grosze za niego.

0

Takie 65min to idealne i odpowiednie dla De Jonga, niech gra w tej kadrze ale nie za dużo.

0

Przed chwilą zobaczyłem tą informacje na Instagramie i odrazu przyszedłem tu, nie możemy go sprzedać, jest to naprawdę solidny defensor, nigdy nie robił problemów, był bardzo dobry, nawet do rotacji on się po prostu przyda. Powinniśmy jak najszybciej przedłużyć mu kontrakt, szkoda marnować takiego gracza, nigdy nie był moim ulubionym ale zawsze fajny chłopak, lubiłem go. Mam nadzieję, że to nie prawda.

0

@waletpl Jeżeli by go zmusili to by nie miał opcji, myślę, że jest to możliwe ale nie byłoby to łatwe.

3

Cieszę się, Bask zdecydowanie na to zasłużył, to co pokazuje w Barcelonie dobrze o nim świadczy, sądzę, że jest najlepszy na świecie na tej pozycji.

1

Nie chcę Kanadyjczyka w Barcelonie, lepiej żeby grał Balde bo jest w tym sezonie lepszy od Daviesa.

0

@waletpl Nie wiem, może właśnie taki Bayern, Chelsea czy United a nawet może i Liverpool z Arne Slotem na czele go zabiorą.

7

Widziałem co chłopaczek potrafi, jestem nawet pod wrażeniem, widzę w nim piłkarza do pierwszego składu na długie lata. Miejmy nadzieję, że nie będzie taki głupiutki jak jego starszy brat i się nie zmarnuje.

0

@esem91 Nie rozumiem, nie chodzi mi o dzisiejszy mecz tylko ogólnie, że jest na barce za słaby.

22

Nie no nie okłamujmy się, jest to bardzo dobry zawodnik ale nie na Barcelone.

0

Nie jest gotowy, niech lepiej nie gra.

1

Fajna opcja nie powiem, że nie, Holender jest dobrze zbudowany fizycznie, ma dobrą technikę, jest bardzo wszechstronny (a to kocham u graczy) a mianowicie może zagrać na prawym, lewym skrzydle i na ataku, fajny zawodnik, lepszy od Ferrana i Fatiego. Myślę, że jest dobrym pomysłem ale lepszym rozwiązaniem jest Lookman.

0

Fajnie jakby to była prawda, De Jong wtedy by został sprzedany za koło 50mln i bez problemu a zastąpiłby go właśnie Niemiec.

0

Nie przepadam za nim, on dużo bardziej woli Real Madryt. Gruzin jest dobry ale za te pieniądze wolałbym Leao lub Nico Williamsa.

0

@ArcziArtt Oczywiście, że wiem, napisałem to w straszym ogóle, skrócie, nie będę się tłumaczył bo tutaj kolega @Gall już napisał o co bardziej mi chodziło.

0

Gdybyśmy mieli pieniądze to nie było by problemu z rejestracją Olmo.

0

@Kamil689 no ale Raphinha też już ma 27lat i jest w nega formie. A po za tym i tak by pograł do 33lat na spokojnie tu.

0

@Arekvip Lookman to za grosze bo w 2026 kończy mu sie kontrakt.

17

Powinien więcej grać, to gracz który naprawdę się stara, powinien zagrać w meczu z Sociedad, chłopak zagrał około 80minut w tym sezonie a ma 3trafienia na swoim koncie, powinien grać więcej bo ma spory potencjał.

0

@BORO_12 Son ma zostać na jeszcze jeden rok w Tottenhamie więc chyba odpada, Salah to raczej będzie chciał dużo zarabiać, Sane, Baena i mój szczery faworyt Lookman to fajne nazwiska, rozważyłbym te opcje.

14

Jest taki fajny zawodnik, był nominowany do złotej piłki, strzelił hat-tricka w finale ligi europy Bayerowi Leverkusen, jest bardzo alw to bardzo wszechstronny bo zagra na lewym skrzydle, prawym skrzydle, na pomocny ofensywnej i jako klasyczna 9, jest to Ademola Lookman, świetny piłkarz, dobry fizycznie i dobrze pracuje w obronie, jest szybki, idealny piłkarz dla Barcelony.

0

@Gall No podobno są tam jakieś opcje, że jak Roque zagra dużą ilość spotkań i strzeli 15bramek to może być automatycznie wypożyczony przez jeszcze jeden rok i wtedy za 25mln jak by chcieli go wykupić a teraz jak by po roku chcieli go wykupić to 30-40mln. Oczywiście to są tam tylko jakieś plotki więc nie bierz tego na poważnie, ja uważam, że gdyby okazały się prawdziwe to Betis skorzystał by z pierwszej opcji.

0

Nie mam zielonego pojęcia czy on wróci, daliśmy za niego 30mln, jestem bardziej niż pewny, że Betis nie kupi go za więcej niż 30mln, myślę jednak, że chłopak wróci. Jak wróci to trzeba się będzie potężnie zastanowić czy zostaje czy odchodzi, bardzo trudna sytuacja z nim związana, tutaj się z Deco zgodzę, szkoda chłopaka bo jak tu przyjeżdżał pamiętam jaki był uśmiechnięty i szczęśliwy, później było tylko gorzej.

1

Inigo musi zostać na następny sezon, nawet do rotacji, jest niesamowity pod Flickiem.

3

Miejmy nadzieję, że nie będzie grał w pierwszym składzie.

0

@DonCarletto Grimaldo jest Lewym obrońcą i dodatkowo lewym wachadłowym, Hernandez jest dużo lepszy a Balde jest w formie podobnie jak Barca a Gvardiol tak jak każdy zawodnik city aktualnie bez formy, możesz wejść w mój profil i tam pisze "Ulubione drużyny" ja mam wpisane Barcelona i Manchester City i możesz uwierzyć lub nie oglądam praktycznie każdy mecz obu drużyn i wiedzę jak grają zawodnicy, City przegrało ostatnie 4mecze a Gvardiol to obrońca więc ewidentnie słabo gra, zaufaj.

2

Jak mi jest tego chłopca szkoda... Był taki dobry, był świetny wręcz, jest mi naprawdę przykro i wiem, że już nie wróci. Nie wiem kto będzie chciał go kupić, myślę, że nikt i prawdopodobnie zostanie tu do końca swojego kontraktu. Liczę na to żeby ta Sevilla go chciała nawet na wypożyczenie i wtedy jego pensja 50/50.

0

@DonCarletto Napisałem: "Widać było NA POCZĄTKU, że nie daje rady" tak teraz jest naprawdę dobrym lewym obrońcą ale dalej gorszym od Hernandeza czy Grimaldo, nawet Balde w formie takiej jak teraz jest obecnie trochę lepszy ale to dlatego, że ogólnie całe City sobie nie radzi.

20

Auba, wielki piłkarz, tęsknie za nim, to bohater ciemnych czasów tu w Barcelonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?