Karzel
Dołączył/a: październik 2017
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mądre ale nie do końca. To jest kwestia psychiki. W życiu jest to samo. Jeżeli odnosisz dużo sukcesów i trafisz w końcu porażkę to ona znacznie bardziej boli i ma na Ciebie większy wpływ niż te sukcesy. Tak było zawsze.
0
Fajnie, że mamy dwa puchary ale ilość frajerstwa przejdzie do historii
0
Ten sezon przejdzie do historii piłki nożnej jako największe frajerstwo naszego klubu.
1
Największy frajerski sezon Barcy w historii
0
Semedo sprinter masakra
0
BARCA MUSISZ!!!!!!!!!
1
DWAĆ NA REMIS. REMONTADA JEST MOŻLIWA!!!!!!!!!!!!!!!
0
Nioch nioch :c
1
Szkoda mi tego Miny. Wielka szkoda, że ta przegrana najbardziej spadnie na jego barki.
0
Brameczka jak w masło. Cud malina
1
To jest wielkolud bez zwrotności i szybkości. Trzeba szukać chłopa na jego miejsce
5
Mina to jest czołg. Zero zwrotności. Ech...
0
Jeździłem ta trasą do Francji. Był dramat :) teraz będę zmieniał kierunek bo zachodnia europa to nie dla mnie
2
Po tym "karnym" nasiliła się erupcja Kilauea tysiące kilometrów stąd
2
Nie no szanujmy się. Nie porównujmy Abby do tego czegoś co wygrało dzięki zagrabionym grubym hajsom z polskich kamienic.
0
Pozdro dla Izraelskich synów spod niebieskiej gwiazdy
1
1
Masz racje. Poprawione!
0
0
Jak potomkowie pradawnych Persów zrównają niebieskich z ziemią to ani tu ani tam się nie odbędzie.
0
Żydki muszą wygrać bo winnym przypadku podniesie się raban, że w europie odradza się antysemityzm i wielki brat będzie musiał zareagować xD
0
Niestety ale raczej spadną.
0
Mordeczko! Uwiebliam!
0
Zrobił im to że nie nazywa się Bellerin.
2
Byłem. Ogólnie bardzo drogie. Najlepiej szukać jakiegoś mieszkania w kilka osób ok 50 km od samej miejscowości. Miejscowość ładna, jest dużo ruskich, milionerów i ogólnie bogaczy. W wakacje jedno z najbardziej obleganych miejsc przez turystów z całego świata. Życie klubowe bardzo drogie. Ogólnie południe Francji jest drogie bo to region turystyczny.
4
Tylko trzeba będzie poczekać aż Roma "spuchnie" a potem to już idziemy jak po swoje.
0
Ziomuś. Rozwaliłeś system. Piona!
3
"Idealnie opracowany" Patrząc wstecz na transfery od kadencji Lucho aż strach pomyśleć jaki to będzie "ideał"
0
Tak z ciekawości. Po co Ci "nauka" akcentu?
1
Wynik z Romą to głównie wina Trenera który nie reagował na syf co był na boisku. Czyli transfery z ostatnich lat Arda, Gomes, Aleix, Deulo, Denis, Mina, Dembele, Douglas również były niezbędne?