0

Donaldino to by swojego psa ustrzelil xddd

0

Najpierw obiadki u Messiego i teksty do dziennikarzy, że to jest reprezentacja Messiego a teraz to. Gościu się nie uczy, jest niereformowalny. Ddramat typek. Bardzo dobrze, że przegrali.

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

6

To nie jest tylko jeden mecz. W LM było podobnie.

0

Panowie bądźmy poważni. Wczoraj chociażby po meczu Portugalii wszyscy dobrze widzieli co się działo na LR.

0

A tak się śmiali z Islandii a taki pogrom miał być; )

0

Właśnie jem paluszki z czipsami i przegryzam jeżykami na zmianę. Ktoś też ma taki fetysz?

1

Transfer był robiony na siłe. Gdyby nie cena to nawet by na niego nie spojrzeli. Trzeba wzmacniać pomoc. Wtedy i z golami nawet u Suareza pod formą nie będzie problemu.

2

Alena jest pozrywany

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ja kiedyś wiedziałem jak uwolnić orkę ale to było dawno temu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

21

Mega ofensywny, szybki kot. Jak popracuje nad defensywą to mamy kozaka na lata. Belerin za 60 baniek się chowa xdddd

0

Allons-y mordzia!!!!!!!!!

1

Tak samo jak "danina solidarnościowa" ten sam poziom

0

Dobry spisik. Dzieny mordeczko! Piona!

0

Hah. Szczerze to nie wiem co gorsze. Zbyt ciężki temat xd

0

Oglądałem kilka walk za malolata jak grałem jeszcze w wwe na PS 1 ale nigdy nie znałem zasad, na czym to polega, w jaki sposób jest organizowane scenariusze itp. Ogólnie fajna sprawa. Dobrze się ogląda jak rzucają się na ringu :D

0

Teraz rączej da rade ale za czasów strongmanow to wątpliwe xd

0

O w mordeczke. Ale szczegółowa wiedza! Pozdro !

0

Teraz go widzisz jako pewniaka bo mu wyszło, zaadaptowal się. Wtedy za takiego uważany nie był nawet przez ludzi na tej stronie. Te młodziki tez zaczynają grać pierwsze skrzypce, strzelają sporo bramek i są młodsi niż Neymar gdy Barca zaczęła się nim interesować. Wszystko się okaże. Nie ma co przesądzać.

0

Akurat Ney wcale takim pewniakiem nie był. Nawet na tej stronie było sporo hejtu ze przychodzi młody, chudy brazol z anoreksja którego ramosy i inne pepy będą łamać za sumę prawie 80 baniek. Jego początki tez wcale łatwe nie były. Na notatniku wszyscy się z niego śmiali i uważali ze robimy za frajerow kupując kota w worku za taki hajs. Jak masz czas to wróć do komentarzy z tamtych lat. Brazylia i Francja mają teraz złote pokolenie wiec nic dziwnego że nikt nie chce przegapić sytuacji jak tej z Neymarem. Florek to sobie tego darować nie może xd

1

Szanuje mordzia! Dinozaury górą!

1

Haha z tym kasowaniem to dobre akurat :)

0

Ja ogarnialem dawno temu Crash Basha ale nie wiem czy to jest to samo. Pozdro!

0

Nie wyśmiewal Milika przypadkiem :D?

1

Stary zrób tak aby urodziła w samolocie a nie pierścionkiem sie przejmujesz !

1

Dzięki niemu wygrali Lm. Pozdro!

2

Człowiek się starzeje i nie nadąża za nowinkami, modami itp. Ktoś mógłby szybko streścić o co z tym człowiekiem chodzi?

1

O nieeeeeeeeeeeeeeeeeEEEEEEEEEEEEEEEEEE :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?