Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@osa91 Proszę pokazać dowody inne niż zadania wyrwane z kontekstu bo na takiej zasadzie to ja mogę powiedzieć że np PO jest opcją pro niemiecką lub nawet pro białoruską (co jest na 100% łatwiejsze do udowodnienia).
0
@osa91 Trzeba przyznać że gość opisuje bardzo dokładnie dzisiejszy świat zachodni.
6
@tbas Warto najpierw posłuchać co mówi w różnych wywiadach a potem się wypowiadać żeby nie powiedzieć krytykować.
5
@PatrychoO Ciekawe czyja będzie wina... Bo moim zdaniem wina będzie niewinnego który wystraszył się złodziejskiej bandy.
Takim sposobem będzie jeden martwy i jeden ze zniszczonym życiem bo się wystraszył i nie dał się "ubogacić kulturowo" dzikiej hordzie.
0
@MESSIah16 To akurat nie wiem czy miało być śmieszne czy jakie? Przecież nikt w Maroku nie zakładał że jadą po puchar świata. Pokazali jaja większe niż większość. Grali z lepszymi piłkarsko a jednak pomysłem zaangażowaniem i trochę szczęściem osiągnęli sukces który będzie tam pamiętany latami (albo i na zawsze).
Według wielu oni mieli nie wyjść z grupy.
A ten obrazek sugeruję jakby oni byli jakimś faworytem.
2
@kryhaa Fakt że 8 lat temu przed meczami mówiłem "dawaj Leo" a teraz mówię "dawać chłopaki" to dla mnie pokazuje zmianę. Teraz jest drużyna i to widać... Oby to wygrali.
0
@Janiama W klubie też gra 2 na 10 więc żadna nowość :)
1
@Yoshi94 No tak. Ale jak już bawimy się w śmieszne plebiscyty to prędzej okaże się ilu tu jest kibiców Barcy co mają pamięć dłuższą niż 1-2 sezony.
Bo porównać powinniśmy co nam dał jeden Argentyńczyk a co cała ekipa Francuzów.
Leo to historia Barcelony i to nie byle jaka a najwszpanialsza. A Dembele i Kunde to mam nadzieję że przyszła wspaniała historia ale patrząc na to że ten pierwszy gra x lat i wiele nam nie dał obawiam się że to myślenie życzeniowe.
1
@Azi A Braun zdrowy był i kary dostawał za brak kagańca (sorry maseczki) który podobno chronił przed najbardziej niebezpiecznym wirusem od czasu dżumy :)
2
@Kessie I zdziwiona? Więcej biurokracji więcej podatków (sorry DANIN :D) i na pewno ktoś będzie chciał tu robić biznes.
0
@MESSIah16 Ludzie uważają że Messi nie może okazywać emocji. Że on jako jedyny nie może się zdenerwować. On musi zawsze być przykładem.
Zabawne że potem nie jednokrotnie ci sami ludzie uważają że on nigdy nie pociągnie drużyny bo jak nie idzie to zamiast pokazać charakter to się zawiesza.
To jest normalny człowiek i tyle na jego miejscu pewnie zachował bym się tak samo po takim meczu jak z Holandią. Prowokują go non stop w czasie meczu a potem zdziwienie.
Zresztą nie tylko z Holandią a w czasie całej kariery były sytuację jak na przykład z Ramosem czy Pepe i co? Ma potem na luzie powiedzieć " no spoko nic się nie stało" i tak przez 20 lat bez emocji. I oczywiście żeby się nie śmiał cieszyć po awansie czy wygraniu np ligi czy ligi mistrzów.... No przecież mu nie wypada....
4
@P33ck Serio będzie się nazywał Jarosław Mądry? No naprawdę nie ma przypadków są tylko znaki hahaha
0
Co za bezczelne sk......
https://dorzeczy.pl/kraj/381346/niemcy-nie-chca-budowy-w-polsce-elektrowni-atomowej.html
Ciekawe jak zareagują co niektórzy "polscy" politycy? Będą za elektrownią czy może "po co elektrownia atomowa w Polsce skoro jest np we Francji"?
1
@klopx Wygrał Copa America więc chyba nikt normalny tak nie powie.
2
@Firestone Do wygrania daleka droga. Ale zgadzam się z całą resztą.
0
@PatrykBarcelona Zadławili się.
1
@barcanawieki Myślę że po Holandii wyciągną wnioski.
0
Leo asysta? Czy to się nie liczy?
1
@MesQueUnClub_87 Nie jeden był przykład na to. W Legii nie wzięli Lewego bo za mały. Berbatow usłyszał że nie nasaje się do gry w piłkę na zawodowym poziomie.
Obawiam się że tu nie jest tartak tylko raczej cały las.... Albo puszcza amazońska drewna.
11
@MesQueUnClub_87 Jeszcze kiedyś było "Nie kiwaj!".
0
@DzikiGD Dziadów z Realu Madryt.
0
Czy to prawda nie wiem. Ale po czynach ich poznacie. Chłop w Polsce opowiada brednie a w UE zgadza się na wszystkie podatki ba sam to proponuje. To powinien być temat nr 1 a żaden "dziennikarz" z mainstreamu ani słowa.
https://m.facebook.com/konfederacjakoronypolskiej/videos/682549630113795/
0
@LS Skromny to nie znaczy biedny.
Rozumiem że Ty na jego miejscu nie chciałbyś zarabiać więcej i więcej? No to w takim wypadku ja Cię nie rozumiem bo ja bym robił w jego sytuacji dokładnie to samo.
Można mówić że podpisywał nowy kontrakt jak stary miał obowiązywać jeszcze x lat ok. Ale po pierwsze w piłce było z czasem coraz więcej kasy to i klub podnosił różne klauzule. Wystarczy popatrzeć jak wyglądał rynek w roku 2004 a jaki jest teraz. Po drugie Messi z czasem był coraz lepszy a nie stał w miejscu więc logiczne że więcej z tego miał.
0
@WiernyKibic2012 I tak na 99,9% wygra.... Ukraina
4
@Borry Nie wiem czy wszyscy tam mają jakieś kompleks? Co oni myślą że jak się chłop położy w polu karnym to karny?
0
@ChampionLW Jaki pas? Jest jakaś gala? Jesli tak na którym kanale w tv?
0
@Medium Masakra. I jeszcze 955 polubienia....
Nie wiem czy tyle osób myśli tak samo czy sobie jaja robią...
0
@MysticCat Dla niektórych to może być i godzina albo mniej :). Wiadomo że oceniamy na jakiejś podstawie czyli tzw średniego wynagrodzenia w Polsce.
1
@IronSanHybrid Chłop musi mieć niezła kasę skoro na coś takiego daje 4000.... Powiedzmy sobie szczerze jaka była na to szansa? Rozumiem jeszcze awans Chorwacja ale po karnych stawiać za 4000.... Prze c... Nic tylko gratulować.
2
@P33ck I niestety my się zatrzymali na latach 70.... Komuna była i ogólnie bieda ake im się chciało grać nie to co teraz.