0

@BORO_12 Nie wiem czy by 2 raty pomogły jak on ma kontakt chyba jeszcze z 8 lat. No chyba że City dostanie karę punktową. Brat co śledzi PL mówił że coś gdzieś gadali o -50 punktach ale nie wierzę żeby to była prawda (na internecie to jest masa bzdur a -50 to już lepiej degradacja od strzała).

3

@Popitek12 Dzięki że mnie rozbawiłeś. Ostatnio mało jest takich momentów żeby się szczerze uśmiać.

1

@Patriskos Co Ibra powiedział?

6

Brawo Julian nadajwsz się do Barcy. Specjalnie nie strzelił żeby Leo wsadził.

1

Borek co daje fake newsy... Przecież to już dawno było dementowane.

1

Oni chyba mięli takie sytuację sprawdzać w varze...

0

Pokaż czyś wart tych wszystkich euro bo w pierwszym meczu słabizna.

1

@Sinirsey Nie miałbyś.

3

Kartki nie ma i teraz Borek siedzi cicho.

1

Messi Messi Messi.

1

Aj Leo. No nic lepiej w 2 meczu niż w ostatnim.

0

Moim zdaniem faul.

0

@KamilS689 Przecież on nic nie rozumie tylko jedzie jak przekazem partyjnym. A do tego głównie hieroglifami haha...

0

@BorzyKrzys I teraz pytanie zadają sobie zarówno uśmiechnięci jak i smutni wyborcy. Czy go krytykować czy chwalić chłop był w partii jednej i drugiej w zasadzie ma "poglądy rządowe" i nie wiadomo czy robi to żeby pokazać polską rację stanu czy jednak idzie ręka w rękę z Miedwiediewem... ah te dylematy haha.

0

@MessiForeverTheBest Ciekawe ilu zdeklarowało kibicowanie realowi...

0

@Luciano99 No tak bez dachu nad głową lepiej widać gwiazdy.

0

@MessiForeverTheBest Ten Orzeł jakoś mnie nie przekonuje. Z godła by był lepszy.

1

@jacobFCB Na jaką konferencję? Przecież on ma się wysmarkać w koszulke Atlético...

0

@Faro Gdyby to była prawda to się nawet sekundy nie powinni zastanowić. Tylko żeby tego na Alvareza nie wydali natychmiast...

4

@MichalZZZ Pierwszy moim zdaniem.

0

@daniel32778 Ta do siódmej kolejki.

0

@sheyba Abstrahując od niego bo nie wiem czy to prawda.

Naprawdę nie rozumiem jak takie osoby mogą mieć problemy finansowe... i to w trakcie kariery gdzie jest na kontrakcie i ma stały dopływ kasy.

0

@Sergio_Devils No i dobrze "ugotował" to był właśnie transfer przeprowadzony wzorowo. Żadnych plotek tylko info że przychodzi i podpisanie kontraktu. Gdyby inne były robione bez przecieków to by nie było że ten idzie do realu tego chce AM. Transfery lubią cisze i tyle. Widać po Nico niewiele się nauczyliśmy (jestem na 99% pewny że gdyby nie gadali o tym w mediach to on by dla nas grał. Druga sprawa czy nie wyszło na dobre ale tego się nie dowiemy).

5

Kluby hiszpańskie znalazły sposób na finansowe fair play. Oszczędzają na scoutingu - interesują się wszystkimi którymi zainteresowana jest Barcelona.

0

@Rastafarnianin Lepsze by było gdyby wylądował na 200 równo albo 199.5.

1

@Comentateiro Ein Volk ein Reich.

0

@Coutinho007 Mnie rozp.... nazywanie tego "złota generacja" przecież oni to nawet jednego medalu na mistrzostwach nie mieli.

4

@Popitek12 Osobiście to bym wolał strzelec 1 gola w fazie pucharowej mundialu niż hatryka prime Hiszpanii.

0

@BorzyKrzys Po pierwsze. Gdyby nie polska pomoc to już dawno by było pozamiatane. A po drugie dobrze niech tak gada. Może kilka osób przejrzy na oczy. Może w końcu się zorientują że nic za darmo nie powinno się nikomu dać bo jak nagle pomoc przestanie płynąć / być niezbędna to cię kopną w d... Rząd pis jak i po gdyby tam był jeden ogarnięty to już dawno załatwiłby z ukrami rzeczy które nas interesują. Postawić sprawę jasno "ma być bezwarunkowo zgoda na ekshumację przeprowadzone przez naszych ludzi bo jak nie to nawet jednego naboju nie dostaniecie z Polski / przez Polskę" i by im szybko zmiękła rura. Ale my nie "oni nas bronią" "bez Ukrainy nie ma Polski" wystarczy poszukać jaka była narracja jak na początku wojny Konfa (jako jedyna w parlamencie) mówiła jak się skończy dawanie wszystkiego za darmo. No ale jak się dba o interesy wszystkich w około a nie swojego kraju to potem się budzisz z ręką w nocniku. W Polsce właśnie następuje proces budzenia...

0

@LAMC_10 Dlatego że wiedzą że jest napalony na niego i zapłaci nawet 150 albo lepiej znając życie. To samo było z np Olmo gdzie Laporta się uparł i dał za niego ile chcieli. Jak się ma jedną opcję to się płaci i tyle. A powinni im powiedzieć "nara" i szukać innego.

Rozumiem że on ładnie gra w pressingu. Że gra w badziewnym AM które jedyne co osiąga w sezonie to wygranie z nami (przy pomocy sędziów ale zawsze). I strzela wolne ale nie róbmy sobie jaj. Nie powinniśmy walczyć za wszelką cenę o niego. 120 to jest max i to z bólem. No chyba że scoutting w tym klubie nie istnieje i nie mają innych o podobnym profilu. I to jest faktycznie jedyna opcja... No to wtedy Deco i Laporta i 200 zapłacą jak będzie z czego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?