16

Starcie Sterlinga i Miny. Ten Raheem na dosyć chętnego się wydaje i wcale nie wygląda na amatora xD
https://thumbs.gfycat.com/PleasantRelievedIraniangroundjay-mobile.mp4

3

Piękna asysta, piękny gol. Duecik jak za najlepszych lat w wiadomych barwach.
https://x.com/manksa______/status/1555996441788678151

0

@Rust_Cohle Dokładnie. Najważniejsza jest długoterminowa strategia. Mój skład jest już ułożony z myślą na najbliższe 7-8 kolejek by nie robić na początku sezonu zbyt wielu transferów.

@kiper09 Na początku sezonu nie powinieneś aż tak ryzykować z nimi. Stawiaj na 'pewniaków' do pierwszego składu ogranych już w danym zespole.

2

I jak tam Panowie się trzymacie po pierwszych dwóch dniach z Fantasy Premier League? Ryzyko braku posiadania Salaha na początku sezonu w składzie wyszło wam na dobre? xD U mnie 54 pkt (6pkt zostanie doliczone z bonusów jeszcze, więc 60 na ten moment) + 2 zawodników w grze.

https://zapodaj.net/3ca9313f9aa79.png.html

@Rust_Cohle @zgiru @ElTomas @Janiama @Encore @JimMorrisonFCB @Medium@Emhyr @tobiasson92 @MesQueUnClub96

0

@Encore Na początku sezonu ryzyko nie jest wskazane (mówię z własnego doświadczenia). Lepiej początkowo stawiać na zawodników w formie, ogranych w danym klubie z pewnością gry w pierwszym składzie. WC po 3-4 początkowych kolejkach to marnotractwo :P

1

@Encore Bo pod koniec sezonu poprzedniego Salaha się już nie opłacało mieć. Znacznie obniżył loty po PNA. Obecnie skład bez Salaha uznaję za bardzo ryzykowny o zabarwieniu pesymistycznym.

1

Polecam zobaczyć. Tzw. zero-emisyjne miasto przyszłości. Koncept oczywiście kogo ? Nafciarzy. Tym razem tych z Arabii Saudyjskiej, którzy pozazdrościli Katarowi. Miasto to miało by mieć aż 170 km długości, 500 m wysokości i tylko 200 m szerokości (nie, to nie błąd, dobrze widzicie) na powierzchni tylko 34 km kwadratowych i miałoby pomieścić 9 mln ludzi.

14

Miałem przyjemność teraz obejrzeć po dłuższej przerwie Człowieka Demolkę z 1993r. ze Stallone'em i Snipes'em.

Trzeba przyznać, że znakomicie przewidzieli, w którą stronę będzie ten świat zmierzał. Masa już obecnych smaczków do wyłapania. Gorąco polecam :]

4

Ukraina vs Rosja

Serbia vs Kosowo

Chiny vs Tajwan

Polacy vs Polacy

Fani sernika z rodzynkami vs Fani sernika bez rodzynek

0

@Encore Lacazette był drożej wyceniany w zeszłym sezonie, więc strach go nie mieć w swojej kadrze xD

9

Piłkarze Barçy dzięki współpracy ze Spotify spotkali się z Chloe Bailey.

A kto to jest?
https://mobile.twitter.com/stan_mil/status/1554455472714948609

Mam tak samo xD

10

"Przejęli stadninę, skończyły się konie. Węgla było na 200 lat, skończył się po roku. Sasin stworzył holding spożywczy, kończy się cukier. Obawiam się, że kiedy otworzą kanał przez Mierzeję Wiślaną to skończy się woda w Bałtyku."

:D

2

Do tych wszystkich chamskich kibiców Bayernu 'plujących' na jedną ze swoich legend: przypomnijcie sobie wszystkie bramki Lewego w waszych barwach, zajmie wam to ponad 40 minut ;)

10

Albo to był kompletny kiks albo mental level hard :D

3

Też macie wrażenie, że inflacja pojawiła się także w FPL i ciężej jest zbudować dobrą kadrę niż jeszcze w poprzednim sezonie? W zeszłym sezonie z takim budżetem spokojnie było mnie stać na dobrą podstawową jedenastkę + ławkę do rotacji. Teraz cała ławka to 'wieczna rezerwa'.

@Rust_Cohle @zgiru @ElTomas @Janiama @Encore @JimMorrisonFCB @Medium @Emhyr

81

Kariera Dembele z każdym sezonem, miesiącem, dniem schodziła na co raz niższy poziom. Wtem pojawiła się ona - cała na biało i wyłączyła korki w domu.

4

@Sau_Ron Depay - 117 minut w presezonie - 2G + 1A (2.31 udziału w bramce na 90min.)

xD

45

Raphinha - 199 minut w presezonie - 2G + 3A (2.26 udziału w bramce na 90min.)

Dembele - 168 minut w presezonie - 4G (2.14 udziału w bramce na 90min.)

W końcu mamy solidne skrzydełka, lepsze niż w KFC :)

9

CIEKAWOSTKA: Podczas trzech z czterech meczy przedsezonowych w USA rywale Barcy nie byli w stanie oddać choćby jednego celnego strzału przez całe 90min.

2

Gdyby nie Xavi/Iniesta/Busi ten Pan Piłkarz rozdawałby u nas piłeczki przez całą karierę.


PS. To nie żaden atak w stronę tego legendarnego już tria. To tylko dowód na posiadane przez nas wtedy bogactwo w linii pomocy.

0

@Rust_Cohle Pewnie z obu tych powodów :P

7

@msmsms Większość tutaj nie byłaby za jego zwolnieniem. O nie... nie ma tak dobrze. Większość by go wręcz ukamieniowała :D

1

Wiadomość do każdego kierowcy z osobna: powoli mi.jaj Ka.lisz! xD

1

Dorzućcie (jeśli już takowych macie na oku) po 1/2 nietypowych wyborach, tzw. 'czarnych koniach'.

@Rust_Cohle @zgiru @ElTomas @Janiama @Encore @JimMorrisonFCB @Medium @Emhyr

0

@zgiru @Rust_Cohle Dopóki graliśmy byliśmy z Rustem w topce La Rambli i w ogólnym rankingu w top 4.5%.

0

@ElTomas Nie sugeruj się tylko sparingami. O tym też już wspominałem przed rokiem. Popatrz jak to wyglądało np. rok temu. Stawiaj na sprawdzonych zawodników z poprzedniego sezonu, którzy podtrzymują formę w obecnych sparingach.

0

@Rust_Cohle Zbieg okoliczności xD

0

@ElTomas Podence razi po oczach w takim otoczeniu xD

0

@Rust_Cohle W zeszłym sezonie dokąd grałem przez większość czasu byłem nad Tobą, więc słabo się oceniasz :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?