Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Nie cierpię takich meczy z drużynami, które się "wycfaniły" na maxa w grze przeciwko potencjalnie silniejszym rywalom. Wszędzie grają tak, by zabrać jak najwięcej czasu. Każdy faul to prawie "urwanie nogi". W każdym razie tak to przeżywają. Co jeszcze rzuciło mi się w oczy - auty. Przyn. trzy auty rywale mieli przy rzucie różnym, a skąd je wykonywali? Po 10-sekundowym spacerku 5 metrów dalej.
Dla nas, kibiców musi to być niezwykle irytujące, a co dopiero dla piłkarzy.
4
Kiedy spieszysz się do domu, żeby pograć i łapią Cię na sondzie ulicznej, a że nie jesteś w ogóle asertywny, odpowiadasz na parę pytań:
- Jeśli miałbyś wybrać: rok bez grania w gierki czy rok bez seksu, co byś wybrał?
- Czy ja wyglądam jakbym uprawiał seks?!
xDDD
1
Ale pięknie pograli podczas tej ostatniej wymiany w pierwszym secie Ruud i Liam Hemsworth.
5
Batman: Zabiłeś kobietę, którą kochałem, ale nie zabiję Cię...
Iron Man: Złamałeś plastikowy zegarek siostry mojego przyjaciela. Wiesz co? Zginiesz pierwszy.
Te detale :D
0
@Barwindg @Kgorecki2500 Wygrana: Ruud + Garcia - ~@2.68
0
@Sysia11 Dlaczego? Nie lubisz młodego Hiszpana?
0
Jakie macie propozycje na najbliższe dni?
Ode mnie dubelek: Ruud + Garcia wygrają swoje mecze i awansują do finałów USO - @2.69
3
Barcelona w tym sezonie:
* 4W-1R-0P
* wykreowane xG = 15,86 i 16 strzelonych goli (3.20 na mecz)
* wykreowane xG przez rywali = 4,66 i 2 stracone bramki (0.40 na mecz)
Nie licząc wpadki w pierwszym meczu sezonu te statystyki wyglądałyby jeszcze lepiej. Barca jest co raz skuteczniejsza po obu stronach boiska.
https://x.com/PassionBarca/status/1567613943497072642
Pachnie okazją rynkową xD
0
Jeśli to byłaby prawda to się nie dziwię, że wolał zostać. 375 mln za 3 lata (125 mln rocznie). Po tych 3 latach wciąż będzie młody (26l.) i wciąż będzie mógł przejść, gdzie tylko będzie chciał, a fortunę będzie miał zapewnioną dla kilku pokoleń.
1
Ousmane miał w pierwszej połowie kilka niepotrzebnych strat/słabych zagrań (w tym dwa dosyć groźne), ale dał drużynie o wiele więcej: asysta, 4/5 udanych dryblingów, ponad 85% skuteczność podań, 4 kluczowe podania, 8/9 wygranych pojedynków.
Nie ma łapki na takiego komara.
4
Gang kłusowników włamała się do rezerwatu w południowej Afryce, aby polować na nosorożce. Ich eskapada nie skończyła się dobrze, ponieważ zostali zaatakowani i zjedzeni przez grupę głodnych lwów.
Dlaczego lwy są nazywane królami dżungli? Królami zwierząt? Nie są ani najsilniejsze, ani najszybsze... ani najmądrzejsze. It's all about mentality!
0
@TR3YWAY Lily, mam niesamowitą słabość do tego imienia. Jeśli będę miał kiedyś córkę to potencjalna partnerka nawet nie ma podstaw do negocjacji :P
14
Barcelonie dominuje w meczu i po pięknej akcji Garrido i golu Barbery wychodzi na prowadzenie w UYL przeciwko Viktorii.
https://mobile.twitter.com/FutbolCantera/status/1567491496940638208
19
Nawet Elon Musk wypowiedział się na temat "Pierścieni Władzy":
"Tolkien się w grobie przewraca. Niemal każda męska postać jest do tej pory tchórzem, kretynem lub oboma jednocześnie. Tylko Galadriela jest odważna, inteligentna i miła."
I... ciężko się nie zgodzić.
3
Dzisiaj Kalulu i Maignan w spódnicach na treningu :D
0
Właśnie postawiłem na +0.5 gola do przerwy w meczu niższej ligi niemieckiej. Siadło w doliczonym czasie. Patrzę ile doliczone do tej pierwszej połowy: 10 minut!
0
@priest9999 Racja. Po prostu na mecz z Bayernem nie ma jeszcze kursów ;)
1
Kursy na to, że Barca wygra w trzech najbliższych meczach wynoszą ~@1.55.
Gramy przeciwko Viktorii Pilzno (dom), Cadiz (wyjazd), Elche (dom).
Na ile pkt stawiacie i jaki bilans bramkowy? :D
9 pkt + 8:2 w bramkach.
11
Nie powiem... zaśmiane xD
19
Abde ładnie się przywitał z El Sadar. Znakomita asysta. https://mobile.twitter.com/100_ldagerant/status/1566428459697569792
0
Wątek z Titanica rozwikłany: było miejsce dla Jacka na drzwiach (obok Rose), ale był też pewien problem. Rose miała 26 lat xD
0
Trafiłem dziś na pewien cytat z Winstona Churchilla: "Pozostaje to tajemnicą i tragedią historii, że naród polski, gotów do wielkiego heroicznego wysiłku, uzdolniony, waleczny, ujmujący powtarza zastarzałe błędy w każdym prawie przejawie swoich rządów. Wspaniały w buncie i nieszczęściu, haniebny i bezwstydny w triumfie. Najdzielniejszy pośród dzielnych, prowadzony przez najpodlejszych wśród podłych."
Ani trochę się nie zestarzał.
15
@Mixtape Jeszcze wam się nie znudziło to ciągłe tłumaczenie się za rywali? Za każdym razem jak Barca jest zdecydowanie lepsza to jest gadanie, że to rywal 'rozkłada nogi'. Lekko nużące się to zrobiło.
11
Środkowy obrońca asystujący środkowemu obrońcy 1-2 metry od linii bramkowej rywala... takie rzeczy tylko w Barcelonie xD
0
@MesQueUnClub_87 @barcelonaLM @dniel @Danqoo Dobrze, że przestałem korzystać z takich rzeczy jak cukier, co nie zmienia faktu, że niebawem taka sama sytuacja może być z innymi produktami. Jedyne realne wyjście w obecnej sytuacji... to być bogatym xD
27
W maju można było kupić cukier za 2,50 zł. Nagle w sklepach zaczęło go brakować, a ceny poszybowały do 7 zł. Cukier jest teraz wszędzie dostępny, a ludzie są szczęśliwi, że kosztuje tylko 5 zł, a płacą za niego dwa razy więcej niż w maju.
...
1
@ShawnC nie patrzę na dane okresy tylko na całość, groźne sytuacje i stworzone zagrożenie. Co z tego, że Sevilla przeważała przez 20 minut skoro stworzyła tylko jedną okazję, a my przez 25 minut ponad 5.
0
W pierwszej połowie Barcelona znacząco przeważała. Sevilla stworzyła tylko jedną, lepszą sytuację - strzał Rakitica na początku meczu (cała reszta była po spalonych). Najbardziej 'bolą' sytuację Kounde i Dembele (mogliśmy już prowadzić 4 bramkami, gdyby wybrali skuteczniejsze opcje).
xG = 0.56 : 2.56
Na plus zdecydowanie MaTS (wciąż utrzymuje najwyższy poziom prezentowany od początku sezonu, oby tak dalej). W pomocy musi zajść zmiana. Gospodarze mają tam zbyt wiele opcji do rozgrywania i zbyt dobrze kontrolują tą część boiska.
1
Aż 7 zawodników w wieku 30+ w podstawowej jedenastce Sevilli. Tylko 3 takich piłkarzy w naszej.
0
@MeMyselfAndI Puścił dwa pamiętne gole między nogami jeszcze w barwach Chelsea, kiedy ta grała przeciwko Barcelonie w LM. To strona Barcy, więc nie dziw się że lubimy się z takich rzeczy pośmiać ;)