Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
30
Te rozkminki :D
https://mobile.twitter.com/VIPMaxwell/status/1404700603847163904
15
Mam wielkie nadzieje związane z tym zawodnikiem. Sądzę, że wniesie nasz atak na następny poziom po sezonie, gdzie główną rolę w ofensywie odgrywał tylko Leo.
6
Kowalczyk > Lewy
Fakt > Opinia.
:D :D :D
2
Mam spory szacunek do Jana Tomaszewskiego 'piłkarza', ale prawie żadnego do Jana Tomaszewskiego 'eksperta'. Strasznie irytują mnie jego "mądrości". W środę mówił, że półfinał to minimum XD Obecnie wyrokuje, że będziemy mieć pogrzeb tego pokolenia.
4
:D
2
Hiszpanie 2.35 xG warte wykreowane szanse i kończą mecz bez gola. Masakra z tą ich skutecznością.
0
Patrzę sobie na xG z naszego meczu ze Słowakami i oczom nie wierze !
1.78 : 0.50 na naszą korzyść, ale diabeł tkwi w szczegółach więc zaglądam głębiej - tylko jedna lepsza sytuacja. Reszta to strzały byle skąd, byle jak ...
0
@Roobo Moratę. Werner bardzo dobrze rozgrywa, a nieskuteczność nadrabia pracowitością.
5
Po dzisiejszym meczu Polaków tylko jedna logiczna myśl mi przychodzi do głowy: ciężkie jest życie Polaka kibicującego Barcelonie. Zarówno reprezentacja jak i klub mają skłonności do przypominania swoim kibicom w ważnym meczach o kastracji [...] Szczęsny strzela więcej niż Lewy - takie czasy.
0
@koziar Wymieniłem tych zawodników, których obecnie uznaję z tych dwóch 11-nastek za "wyższą półkę".
3
Klich, Lewandowski, Zieliński, Szczęsny vs Skriniar. Nie mamy prawa wystraszyć się tego rywala. Musimy wyjść, od początku gryźć trawę i narzucić przeciwnikom swoje argumenty.
15
Oglądałem cały mecz głównie obserwując Frenkie'ego. Facet zagrał bardzo dobrze. Jest silnikiem tej drużyny, przez którego przechodzi najwięcej piłek.
Świetnie zastawia piłkę, mija rywali, wygrywa pojedynki. Ogromny potencjał na zostanie pomocnikiem kompletnym.
16
Tweet z serii: kiedy myślisz, że nic już nie jest w stanie Cię zaskoczyć :D
https://x.com/VIPMaxwell/status/1404138363943333888
18
Profeska :D
https://x.com/VIPMaxwell/status/1404368860741083137
2
Depay, FdJ, Wijnaldum, Weghorst, Wijndal robią niezłą robotę w Holandii, ale z taką defensywą jak wczoraj i w ostatnich meczach daleko nie zajdą. Nie wiem, czemu ten trener tak bardzo chce przekonać wszystkich, że ustawienie z trójką ŚO jest najlepszą opcją ... Tym bardziej, że nie ma ani de Ligta ani VVD. Kibicuje im nie zależnie od okoliczności, ale to mogą być ostatnie mecze Franka de Boera w roli selekcjonera.
Statystyki FdJ'a w wczorajszym meczu:
* 90min.;
* 113 kontaktów z piłką;
* 89 celnych podań (92%);
* 2 kluczowe podania;
* 3 celne długie piłki (60%);
* 5 udanych dryblingów (83%);
* 11 wygranych pojedynków (85%);
* 3x faulowany + 2 przechwyty.
Na ten moment gol turnieju:
1
Naprzód FdJ ! Naprzód Depay ! Rozwińcie skrzydła holenderscy bracia i po 3 pkt !
4
Ponoć każdy na nią zasługuje :D
0
Widać, że nie opuszczał lekcji chłopak :D
0
@Pasiak Od naszej reprezentacji wymagasz finałów albo wygranej w w mistrzostwach ? Mówię o złotej erze, bo graliśmy powyżej oczekiwań. Nie było rywala, którego nie bylibyśmy w stanie skrzywdzić. Odkąd oglądam piłkę reprezentacyjną nigdy wcześniej ani później nie graliśmy z takim charakterem i pewnością siebie.
1
Obawiam się o to, jak nasza reprezentacja będzie wyglądać i jaki będzie prezentowała poziom za 5-10 lat. Każdy filar drużyny, która przeżywała złotą erę między innymi na EURO 2016 szkolił się głównie za granicą (obecnie jest takich zawodników mających dawać nadzieję zbyt mało). Chłopców przychodzących do klubów, regularnie trenujących, a nawet takich na zwykłych orlikach jest co raz mniej. Kontrola rodzicielska ustawiona na PC i telefonach ... Tylko tyle i aż tyle brakuje do powrotu dzieci na dwór :P
66
Nie to, co ten Gikiewicz ... :D :D :D
20
Zawsze wierzyłem, że Dżinny to jedne z nielicznych postaci, z którymi nie da się negocjować i ustalać warunków ...
59
Znalezione na FB:
"Mam pytanie - Jeżeli Mój Mąż jest bezpłodny od urodzenia,to czy jedno z naszych trojga Dzieci,może mieć ten sam problem.??"
1
Wszystkiego najlepszego ! Mimo, że życzę mu jak najlepiej to cały czas w głowie mam 140 milionów ... Moglibyśmy ściągnąć Wikinga już teraz :P
3
Zawody wspinaczkowe po drewnie, Vancouver, 1976.
https://x.com/Iearnhistory/status/1403557874517770244
3
Nasz przyszły ŚO. Już podbija wartość :D
20
Barcelona Familia :D
0
Jakie typy na dziś wieczór/noc ? Po jednej - waszym zdaniem najlepszej - propozycji.
MLB: Indians - Mariners (01:10) --> powyżej 8.5 (~1.83)
3
Wbijam sobie na onet zobaczyć aktualności i na co trafiam ? Dziecko kolumbijskiej modelki, które urodził jej mąż ma już roczek. Tak sobie myślę jak to możliwe ? Odpowiedź nadeszła niebawem: Kolumbijska modelka urodziła się jako mężczyzna, a jej portorykański partner był kobietą. Ciekawe, jaka była reakcja lekarza na sali porodowej :]
19
Oby Sousa wyjął królika z kapelusza i nagle odmienił grę reprezentacji, bo w innym przypadku daleko nie zajdziemy, jeśli każda drużyna jest nam w stanie wbić dwie bramki.