Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jeśli na ostatniej prostej się coś wysypie w sprawie transferu Depaya to będę miał mocny ból części ciała, gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę.
58
Gdy gołębie widzą tą pozycję do strzału, gdy widzą to spojrzenie ... wiedzą, że pora zwiewać.
1
Jezu, co to miało być ? Moonball na takim etapie Rolland Garrosa xD
0
Coś mi się wydaje, że Iga w końcu złapała zadyszkę. Cały czas gra single na 100% tj. i deble, gdzie już jest w półfinale. Dodatkowo dziś panuje bardzo wysoka temperatura.
Przy tych możliwościach i potencjale Świątek spokojnie może odwrócić losy meczu, o ile ograniczy błędy indywidualne.
3
Zarówno Iga jak i Sakkari mają focha na tą siatkę. Cały czas w nią uderzają :D Cała masa niewymuszonych błędów.
4
Kiedyś to było ...
https://mobile.twitter.com/mati_swiecicki/status/1402553712355299330
5
Juan Miranda ładnie przymierzył na 3:0.
https://mobile.twitter.com/br_goal/status/1402354786121441281
18
Golazo Antosia.
https://mobile.twitter.com/Yeshwajoe/status/1402350134856458247
21
Like a boss :]
https://x.com/VIPMaxwell/status/1401857272112893952
5
Idealnie :D
https://x.com/VIPMaxwell/status/1401778828566044684
0
Nogawki wilgną :P
29
Szach Mat chytrusy :D
0
@Roni/VEB Często się trafiają 4 pod rząd ?
0
Zna się ktoś na baseball'u ? Ile drużyny meczy z rzędu mogą ze sobą rozegrać w rundzie zasadniczej ? Ostatnio kumpel namówił mnie na mecz Miami Marlins z Pirates i był to już ich czwarty mecz z rzędu w ciągu trzech dni.
0
Ktoś oglądający to za darmo na streamie mógł się poczuć oszukany, a co dopiero ludzie, którzy płacili 50$ za zobaczenie tej walki XD
58
@NaFazieHitman Prawdopodobnie nic innego w świecie klubowej piłki nożnej nie przyniosłoby mi więcej satysfakcji niż Barca gromiąca w dwumeczu PSG w przyszłym sezonie LM i Leo notujący hattricka. Może wtedy znowu mielibyśmy okazję zobaczyć ten piękny szczękościsk Nasser'a :]
https://images-cdn.9gag.com/photo/aeMY08b_700b.jpg
32
Ktoś to powinien pokazać Hajcie przed tym, jak się facet skompromitował wypowiedziami o Zielińskim (chociaż znając jego logikę mogłoby to i tak nic nie dać).
https://x.com/LukaszNews/status/1401521531558285320
3
W Fortunie jest okazja by wytypować Euro 2020 za darmo (awanse kolejno z grup, drabinka turniejowa + dokładny wynik finału). Pula nagród za poprawne wytypowanie = 1 000 000 EURO (dzielone przez ew. zwycięzców) + dodatkowe nagrody za dobre wytypowanie awansów z grup.
Ktoś tam wcześniej wspominał o sposobach zarobienia przez internet ... nie ma za co :]
Ryzyko zerowe, a szanse na wygraną kilkanaście razy większe niż w Totolotku :D
15
Żadnego wypełniania czy leczenia kanałowego. Ząb boli ? Ząb robi out !
https://x.com/Iearnhistory/status/1401366722477576192
4
Pochettino już od dawna zabiegał o Wijnaldum'a (jeszcze za czasów pracy w Spurs). PSG wiedząc o naszych kłopotach finansowych postanowiło podwoić ofertę Barcy. Ma to być zemsta za transfer de Jonga.
Jeśli to ma być zemsta to powiem tak (albo raczej zareaguję): XDD
1
Dzisiejsza moda, nic dodać nic ująć :]
https://x.com/VIPMaxwell/status/1400722913851068416
2
@Rewolucja123 A skąd wiesz na ile Ronald się go słucha ? Ciężko powiedzieć coś o jego pracy, bo nie jest ona zbyt transparentna.
1
@Homeopata8989 Widać, że piłka robi do niego maślane oczy. Momentami przypomina mi Don Andresa ... momentami.
0
@Ghazul3293 Bardzo dobrze, a u Ciebie ? Krówki wypasane czy zwiedzają okoliczne kioski ? :D
45
De Ligt - charyzma, walczak, szybkość, warunki fizyczne, nieograniczony potencjał. Nawet w Juve, które przeżywa kryzys i wymagana jest tam rewolucja facet notuje 0,12 udziału w bramce na mecz.
Jak to pięknie by wyglądało. Chyba bym zbudował Laporcie pomnik na podwórku :D
https://mobile.twitter.com/_BarcaInfo/status/1400778257524535300
9
Przynajmniej 3 mln trafią do Barcy za % od przyszłej sprzedaży. Szkoda chłopaka, bo mógłby się przyzwoicie odnaleźć w układance Koeman'a na wahadle.
1
Razi mnie ludzka ignorancja skierowana w stronę Jordiego Cruyffa i typowe dla nas 'nie wiem, więc się wypowiem'. Radziłbym kilku osobom pomyśleć logicznie, czy Laporta brałby kogoś za samo nazwisko by współpracował z takimi osobistościami jak Alemany czy Planes, a także prześledzić jego dotychczasowe osiągnięcia w dyrekcjach sportowych, m.in. w Maccabi czy AEK'u. Warto poczytać o tym, jak dzięki mądrym decyzjom odmienił te kluby i jak jest szanowany przez ich kibiców.
4
@MesQueUnClub96 Jest główną faworytką. Mam nadzieję. W końcu wzoruje się na Nadalu :D
4
@MessInTheClub Warto sobie przypomnieć choćby dla samej Monici Belucci :D
11
Iga Świątek jest niesamowita ! Straciła tylko 7 gemów w ostatnich trzech meczach, które wygrała śr. różnicą 10 gemów. Szaleństwo [...]