Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
120 ooo ooo :D
1
Szkoda, że facet na starość musi oglądać jak ktoś niszczy jego dziedzictwo :/
Sir Alex: Gdzie jest Liverpool w tabeli ligowej ?
Ed Woodword:
https://x.com/TrollFootball/status/1198929936360169473
3
Nowe pokolenie hiszpańskich trenerów. Ciekawe, który osiągnie największe sukcesy.
2
13 zawodnik :)
https://x.com/NoContextEPL/status/1198716267009585152
28
Geri, ja Ci na to: zostaw ten Madryt jak masz Ibizę w domu.
8
Oby to początek dłuższego projektu sportowego. Garcia ma do dyspozycji znacznie więcej potencjału w ofensywie niż w defensywie więc mecze celty zapowiadają się bardzo ciekawie. Trzymam kciuki za niego.
4
Ten Jones to na prawdę piłkarz - mem.
https://x.com/NoContextEPL/status/1198651058379218947
0
Patrzcie, kto wrócił do składu. 19' i 1:0 dla Sheffield.
26
Nasz trener dalej walczy z wiatrem.
https://x.com/neurophate_/status/1198600034654269440
41
Jest tu jeszcze jakiś nałogowy gracz ? :D https://x.com/FootyHumour/status/1198599132115611648
18
Mimo to Chelsea zdobywa średnio 2.0 pkt na mecz w Premier League. Barcelona nie grała jeszcze z takimi drużynami jak Atletico, Real Madryt, a zdobywa średnio 2.15 pkt na mecz w La Lidze.
9
Tego dnia w 2010r. Suarez został zawieszony za ugryzienie Bakkal'a, lecz to nie była jego ostatnia ofiara.
5
Fani Spurs.
3
Efekt Jose.
https://x.com/KarolMuck/status/1198235716834275328
3
Muszę się tam kiedyś wybrać.
0
Gdy mecze Arsenalu wejdą za mocno.
https://x.com/NoContextEPL/status/1198363945691688961
22
Gallardo, mam nadzieję, że po meczu wsiadasz już do samolotu.
https://x.com/neurophate_/status/1198342483463299072
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Popatrzcie na to i uwierzcie, że kiedyś tak graliśmy. To nie było długie posiadanie piłki dla samego posiadania.
8
Eh, dajcie nam takiego magika, w duecie z Messim uratują posadę Valverde.
17
Dziękujemy Arturo za te suche 3pkt
0
Najlepiej jakbyśmy udawali, że tego sezonu nie było i zaczęli go od nowa.
0
Wiecie co jest smutnym faktem, który dzisiaj jest najłatwiej dostrzec ? Nasz styl. A w zasadzie jego brak. Nawet taka drużyna jak Leganes wygląda przy nas na drużynę z przynajmniej środka tabeli. W ataku mamy ~500 mln euro, a pierwszy groźny strzał oddany po 30 minutach gry. Smutne ... Najlepsze słowo opisujące nasza obecną sytuację.
16
Do dzieła byku !
0
Mo Salah, człowiek wielu pasji.
61
Powodzenia Masche. Niech Ci się wiedzie, gdziekolwiek Cię zaprowadzi ścieżka kariery.
https://x.com/neurophate_/status/1198012004990095360
14
Kumpel ważniejszy od żony.
14
Już widzę tę sytuację, w której Ernesto nie wystawia Pique w once de gala:
- Wuja, dlaczego nie gram ?
- Pikej, nie jesteś skoncentrowany na piłce.
- Jestem.
- Dobra, to zagrasz.
1
A teraz udajemy delfina :D
https://x.com/SwearingSport/status/1197884286889799681
15
I niech ktoś powie, że on nie celował w tego gościa.
https://x.com/NoContextEPL/status/1197876134576308226