3

To wstyd, że Mane skończył na 4 miejscu. [G.O.A.T]

1

* Trzech najlepszych menedżerów w historii Premier League.
* Czy Pep Guardiola zaginął ?
* Pozwala wygrać Liverpool'owi mistrzostwo. Ci trzej nigdy tego nie zrobili.


7

Terry i jego uścisk dłoni :]

0

Pytają, co ich tak rozśmieszyło. Shakira prezentująca twerk. Ernesto pokazujący swe preferencje.

1

Już 7 grudnia Fati da nam nieco spóźniony prezent i uczci przedłużony ostatnio kontrakt zaliczając wspaniały występ przeciwko Mallorce. Tak na marginesie ... wiecie, że na stronie, której nazwy nie wymienię Ansu ma już łatkę "Bojan" ? :]

5

Czytałem właśnie teraz jeden z wcześniejszych artykułów o wręczaniu złotej piłki obecnemu laureatowi przed poprzednika. Wyobrażacie sobie CR, który daje piłkę Modric'owi ? Hahaha :D

0

@ProMILs Obawiam się, że będziemy jeszcze częściej. Ma 34 lata. Jeśli teraz jest taka aktywna, pomyśl co będzie po zakończeniu kariery. Czym będzie się zajmowała ?

15

Nie mogę już na nią patrzeć. Niedługo będzie wzywała do pomocy trzeci świat i szejka Muhammada.

0

Gość chyba miał ciężki wieczór :D
https://x.com/NoContextEPL/status/1202368030988292098

3

Odchodząc trochę od piłki ... Trochę ciekawostek o Margot :D

• Była brana pod uwagę do takich roli jak: Sara Connor w filmie "Terminator: Genisys" + Susan Storm w filmie "Fantastyczna Czwórka" + Jean Grey w filmie "X-Men: Apocalypse" + Anastazja Steele w filmie "Pięćdziesiąt twarzy Greya". Na szczęście w żadnym z nich nie wystąpiła.
• Na pół roku przed rozpoczęciem zdjęć do "Legionu samobójców " zaczęła trenować sporty takie jak gimnastyka, boks, powietrzne akrobacje oraz trening z bronią na potrzeby wcielenia się w rolę Harley Quinn.
• Nauczyła się wstrzymywać oddech pod wodą na pięć minut przygotowując się do roli Harley Quinn w filmie "Legion samobójców".
• Niebawem (07.02.2020r.) będziemy mogli ją zobaczyć w "Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)".


2

Widać, kto bardziej ma zjechaną psychikę w roli menedżera :D


1

Nie wyobrażam sobie sytuacji, że Liverpool nie wygra w tym roku ligi. To jest DRUŻYNA. Klopp nawet rezerwowych może zbudować mentalnie na poziom klasy światowej.


2

Marzy mi się trener, który zrobi z naszej drużyny taki kolektyw jaki Klopp zrobił z The Reds. Nawet rezerwowym składem są w stanie strzelić cztery gole, kreować masę dogodnych sytuacji. Tam nie ma jednego lidera. Jest ich kilku, którzy zależnie od sytuacji są w stanie przejąć pałeczkę. Sekret polega na tym, że trzeba budować każdego zawodnika osobno, nie całą drużynę naraz. VVD + Robertson + Arnold + tercet ofensywny + Origi jako joker. Ernesto Valverde to DOBRY trener, ale zarząd popełnił błąd. Naszymi aspiracjami nie jest sama La Liga ani pragmatyczny styl gry. Potrzebujemy długofalowego myślenia i trenera na dłuższy okres, nawet jeśli mielibyśmy mieć słabszy sezon.
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1202348053476323329

0

6

Oj, coś czuję że to będzie krążyć po internetach :D
https://x.com/FootyHumour/status/1202341142630674438

7

Piłkarze Man Utd za każdym razem, gdy przebiegają obok Jose.


7

Mourinho ma problem z dobrą grą jego zespołu na Old Trafford ? Nic nowego :D
https://x.com/FootyHumour/status/1202329833134415872

1

Jedna z najlepszych '9' w tym sezonie. Jestem bardzo ciekaw jak się rozwinie ten zawodnik. Jeśli wszystko pójdzie w dobrą stronę, Abraham udowodni swój potencjał w dłuższym okresie czasu to Chelsea będzie miała '9' na lata lub wytransferuje go za 100mln, a potencjał ma na prawdę duży.


2

Najgorzej jak Ci taki czarny kocur przebiegnie przed karnym.


0

Działa ! Harry nie jakiś podrabianiec :D Google - Manchester United - Zawodnicy - Zdj Maguire.

3

Mogę to oglądać wciąż, ponownie, jeszcze raz i jeszcze jeden.


3

50 twarzy Jose. Którą obejrzymy dziś ?


4

Gdyby głos mieli tylko TOP #50 z rankingu FIFA.

0

Borat :D
- Nie powinieneś z nami rozmawiać, bo my kochamy zwierzęta.
- My też je kochamy.
- To dlaczego do nich strzelacie ?
- Dla zabawy.
https://www.facebook.com/all4/videos/782523628784989/

0

Hahaha :D Skoro obserwujesz Michała Żuka, możesz też polubić Leo Messi'ego.

9

Jeśli znasz angielski, przeczytaj ! Made my day :D


10

Cholo objął stery w Atletico pod koniec 2011 roku, kiedy klub nie walczył już o mistrzostwo kraju ani nie grał w lidze mistrzów. Była to drużyna, która kończyła poprzednie sezony na miejscach 4-9. Zazwyczaj traciła do zwycięzcy ligi przynajmniej 20 pkt. Już w pierwszym pełnym sezonie pod wodzą Cholo Atletico zajęło 3 miejsce w lidze z 10 pkt przewagi nad 4 pozycją. Obecnie Simeone prowadził Atletico w 7 pełnych sezonach. Zdobył jedno mistrzostwo, dwa razy był wiceliderem, cztery razy okupował najniższy stopień na podium. W sezonie 13/14 mieli wygraną w lidze mistrzów na wyciągnięcie ręki do 93 minuty. 14/15 - ćwierćfinał. 15/16 - przegrany finał po karnych. 16/17 - półfinał. 17/18 - runda grupowa. 18/19 - 1/8. Z drużyny bijącej się o udział w rozgrywkach europejskich Cholo zrobił ekipę każdego roku walczącą o "wicemistrzostwo" i co roku występującą w lidze mistrzów. W tym sezonie nadszedł czas rewolucji w jego drużynie. Została wymieniona większość "starej gwardii", na której budował sukcesy tego klubu. To tak jakby z sezonu na sezon wstawić w miejsce Xavi'ego i Iniesty Gomes'a i Rakitic'a. Ja opowiadam się za jego stroną, nawet jeśli miałby to być sezon przejściowy (jak sam o tym wspomniał). Jest to trener z najwyższej półki. Charyzmatyczny, potrafiący niesamowicie zmotywować swoich piłkarzy, kreatywny taktycznie. Jedyne, co jest mu w tej chwili potrzebne to czas. W ostatnim meczu przeciwko Barcelonie widać już było "zalążek" tego jak w najbliższym czasie może wyglądać ich gra. Jest jednym z nielicznych (wg mojej opinii) trenerów, którym warto zaufać w takiej sytuacji.
https://x.com/FootyHumour/status/1202158025135607808

0

Argentyna na ten moment jest faworytem wg bukmacherów. Kursy na nich wynoszą ~ @2.50 (~40% szans na wygraną).
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1202154565249966080

13

14

Son został po raz 3 najlepszym Azjatyckim Piłkarzem Roku. Szacun za Twój charakter i postawę boiskową !


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?