0

@Rewolucja123

Nawet na oko widać, że Robert i Yamal mają słabo ustawione celowniki w ostatnim czasie. O ile do młodego nic nie mam tak Lewemu przydałoby się zagrzać ławkę w kilku miejscach.

1

Tercet z hokeja na dzisiejszy wieczór. Wszystko dotyczy regulaminowego czasu gry.

#1 Lorenskog vs Frisk Asker (18:30 / Norwegia)
Typ: powyżej 6.5 bramek po kursie ~@1.75

#2 Sarpsborg vs Storhamar (18:30 / Norwegia)
Typ: powyżej 5.5 bramek po kursie ~@2.05

#3 Kolner vs Ingolstadt (19:30 / Niemcy)
Typ: wygrana gości bez remisu po kursie ~@1.90

Powodzenia!

Dotychczasowa skuteczność = 12/16 (75%) przy śr. wygranym kursie ~@2.00.
Link do poprzedniego wątku: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13859037#comment-13859037

1

Widziałem wczoraj "popis" Chelsea i dostrzegłem pewien chichot losu. Sprzedali Abrahama i ściągnęli w zasadzie jego kopię w postaci Jacksona. Senegalczyk nawet liczby i skuteczność ma podobną: w obecnym sezonie Premier League 6G + 1A (0.58 udziału w bramce na 90 min.), wd xG 3 gole poniżej średniej. Anglik także miał problem i w zasadzie dalej ma że skutecznością.

Ciekawe, kiedy skończy się ten Football Manager w Chelsea. Powinni brać przykład z Newcastle.

6


Araujo z odwrotnym casusem
Michaela Jacksona o.O

4

Pamiętajcie, zawsze mogło być gorzej. Mogliście być tym biedakiem :/

3

GTA jako seria to klasyk. Czy komuś się to podoba czy nie ta gra jest z pewnością na podium wszechczasów.

Pierwszy trailer nowej części tylko w jeden dzień nabił ponad 110 mln wyświetleń na YT! Madness...

4

@xvcWinterSoldier Widocznie lepiej brzmi po angielsku albo Panienka lubi polerować swoje ego, a najprawdopodobniej oba naraz.

1


Padłem. Czyli teraz na rynku matrymonialnym panują takie same zasady jak na rynku pracy i trzeba CV wysyłać przed pierwszym spotkaniem? Wszystko fajnie... ale co w zamian? Czy to obowiązuje tylko w jedną stronę? Bo na to wygląda :)

5


Nie wiem, czym sobie dinozaury zasłużyły na meteoryt, ale my też już jesteśmy blisko.

0

#1 3:5 - [---]
#2 3:3 - [+++]
#3 3:2 - [+++]

0

Przez kilka dni była spora 'posucha', żadnych przewidywalnych scenariuszy w hokeju.
Dzisiejszej nocy równanie do średniej, bo pojawiły mi się na radarze aż trzy typy :)
Cały tercet z NHL (USA), wszystko dotyczy regulaminowego czasu gry:

#1 Buffalo vs Detroit (01:30)
Typ: wygrana gospodarzy bez remisu po kursie ~@2.10

#2 Chicago vs Nashville (02:30)
Typ: gospodarze nie przegrają po kursie ~@1.95

#3 Colorado vs Anaheim (03:00)
Typ: goście +2.0 handicap (przegrana 2 golami = zwrot) po kursie ~@1.75

Kurs łączny ~@7.15
Powodzenia!

Dotychczasowa skuteczność = 10/13 (76.9%) przy śr. wygranym kursie ~@2.00.
Link do poprzedniego wątku: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13855571#comment-13855571

1

@Fenelon Kolor skóry przypadkowy :D

5

Od dwóch tygodni udostępniam tu typy z hokeja.
Kilka osób pytało o statystykę. Oto ona:

- 13 typów
- 10 wygranych (76.9%)
- średni, wygrany kurs ~@2.02
- stopa zwrotu 55.3%

Linki do typów zostawię w komentarzu.

19

Slim Xavi :]


0

Singiel na noc z NBA:

Milwaukee Bucks vs Atlanta Hawks (02:00)
Typ: goście +6.5 handicap po kursie ~@1.85

Powodzenia!

Link do poprzedniego wątku: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13847565#comment-13847565

0

@LS goście wygrają, zremisują bądź przegrają max. 24 punktami.

0

Singiel z greckiej koszykówki:

Panathinaikos vs AS Karditsas (16:15)
Typ: goście +24.5 handicap po kursie ~@1.85

Powodzenia!

Link do poprzedniego wątku: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13845931#comment-13845931

0

@PatrychoO Ogółem najlepsza wersja Robin Hooda moim zdaniem.

1

@Rewolucja123

That's how winning is done!

2

@TheNekro94 Rączki jak ołówki, co nie? :)

0

@Kengo

3:0 - [+++]

0

1) 10 - [+++]
2) 4 - [---]

1

@Emhyr Podliczę to po weekendzie, ale powyżej oczekiwań bym powiedział. Pod każdymi nowymi typami załączam link do poprzedniego wątku, więc wszystko jest na miejscu jakby ktoś był ciekaw.

1

Singiel z czeskiego hokeja:

Kladno vs Litvinov (18:00)
Typ: wygrana gospodarzy w reg. czasie bez remisu po kursie ~@2.50

Powodzenia!

Link do poprzedniego wątku: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13844425#comment-13844425

5

Aitana to 25-letnia influencerka z Barcelony, która zarabia miesięcznie tysiące euro, chociaż tak naprawdę nie istnieje. Została stworzona przez sztuczną inteligencję. Twórcy nie kryją, że wykreowali ją w celach zarobkowych.

Aitana zarabia nawet 10 tys. euro miesięcznie. Czerpie zyski nie tylko z instagramowych postów. Ostatnio została twarzą firmy zajmującej się suplementami sportowymi, a dodatkowo ma konto na Fanvue, portalu podobnym do OnlyFans, gdzie zarabia na pokazywaniu swoich zdjęć w bieliźnie.

Aitana wygląda tak realistycznie, że wiele osób ponoć nawet nie wie, że jest tylko wytworem sztucznej inteligencji. Rubén Cruz zdradził, że influencerka dostaje masę wiadomości z zaproszeniem na spotkanie.

Jej IG: https://www.instagram.com/fit_aitana/

Niebawem zapewne każda marka będzie się starać o własnego AI Influencera, który będzie w jak najlepszy sposób odpowiadał na zapotrzebowanie, a przy okazji będzie tańszy w utrzymaniu bez sprawiania typowo ludzkich problemów.

3

@Sulimo Takie już jest to rzycie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?