Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DaPidejpi Szwajcaria + USA. Następny razem podam. Na bukach masz chyba wyszukiwarkę, wystarczy wpisać nazwę ;)
1
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/402648820_884084353083014_5078103491787822893_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=FZ8B0UJDsaoAX_W5H06&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AfDyG14ZpQJiQi-cgJIHA2Yw5AATOe1rFeqmdRic9vufsA&oe=6562DD6F
Podpis: Na ściance wszyscy patrzyli tylko na nią.
Dominika Gwit wyglądała ZJA WIS KO WO.
Nie próbujcie z tym dealować, cancel culture i te sprawy ;)
W komentarzach takie cudo:
"Ta Pani już kiedyś schudła i nawet napisała o tym książkę.
Jednak to nie było dla niej zdrowe, na pewno nie psychicznie."
1
Dublet z hokeja na jutrzejszy wieczór/noc:
1) Lausanne vs Fribourg (19:45)
Typ: Wygrana gospodarzy w regulaminowym czasie po kursie ~@2.3
2) Colorado vs Vancouver (04:00)
Typ: Wygrana gospodarzy w regulaminowym czasie po kursie ~@1.9
Kurs łączny ~@4.35
Powodzenia!
10
Przeczytane głosem Ollivandera :]
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/11/normal/XcXZVFrClKYXjVoh4QwatcQTBvx0PmX9.jpg
1
Śmiechom nie było końca...
3
Yuki, jak grasz w piłkę?
https://www.flashscore.pl/zawodnik/nogami-yuki/ATsZJ1RT/
0
@Kgorecki2500 War is coming.
2
Śmietankowa część Madrytu chyba to po prostu lubi.
Takie guilty pleasure czy coś xD
0
Singiel z niemieckiego lodowiska na wieczór:
Eisbaren Berlin vs Wolfsburg (20:00)
Typ: Wygrana gospodarzy w regulaminowym czasie po kursie ~@1.85
Powodzenia!
6
Lądowanie na księżycu - 1969 r.
Wynalezienie kółek do bagażu - 1970 r.
Brzmi legitnie.
0
Jakiego zawodnika z NBA ogląda wam się obecnie najlepiej? Nikogo chyba nie zaskoczę, jeśli wspomnę o Wembim. Facet ma taki potencjał, że może grać w swojej własnej lidze.
1
@tomek8756 Nie oszukujmy się. Czysto teoretycznie to 96% to tu było, ale nasi te procenty wzięli za bardzo do siebie :D
1
Nawiązując do poprzedniego postu o NBA, nasz nowy nabytek z USA Jabari Parker o powodach dołączenia do Barcy:
– Chcę po prostu być częścią czegoś, co ma sens. Chcę być częścią ligi, w której każdy mecz ma znaczenie. Niestety jednak NBA to biznes. Każdego roku 10-12 zespołów stara się wygrać każdy mecz, a pozostali starają się o wysoki wybór w drafcie. Co to oznacza dla dobrych zawodników? Musisz być albo super dobry, żeby wygrywać, albo super słaby, żeby przegrywać. Według mnie nie ma żadnego wytłumaczenia, że tacy gracze jak DeMarcus Cousins, Dwight Howard czy John Wall, którzy w przyszłości mogą dołączyć do Hall of Fame, nie mają dziś w NBA pracy. Moim zdaniem liga staje się nijaka – oznajmił Parker.
W pełni się z nim zgadzam.
1
@FcPortoFan1999 To by miało sens! Byłaby to ogromna zmiana i wymagała by czasu, ale z pewnością w dłuższym terminie zmieniła by NBA na lepsze.
Już wielu zawodników odeszło z NBA do Europy z powodów czysto sportowych, chociażby nasz nowy nabytek w Barcelonie - Jabari Parker.
https://probasket.pl/nba-byla-dwojka-draftu-ostro-o-nba-tlumaczy-dlaczego-gracze-wybieraja-eurolige/
0
@FcPortoFan1999 Mogliby, chodź nawet ważniejsze wd mnie jest samo tempo gry / intensywność nie porównywalna z tą w Europie i brak wspólnego interesu w wygrywaniu, a to przecież najlepsza i najbardziej medialna liga kosza na świecie.
To tak jakby w La Lidze co sezon ~5 ekip specjalnie przegrywało mecz za meczem, żeby na koniec sezonu mieć większe szanse wylosować 2/3 zawodników z najwyższym potencjałem :P
0
Do fanów NBA: jak myślicie, jak długo jeszcze będziemy śledzić draft w obecnej formie?
Zauważyłem, że zaczynam więcej czasu poświęcać na europejski kosz niż show Jankesów, m.in. dlatego, że w Europie każda kolejka jest ważna. Mecze odbywają się średnio co tydzień w danych rozgrywkach i w interesie każdej ekipy jest wygrywać jak najwięcej. Ulokować się na jak najwyższej lokacie.
W NBA natomiast co sezon jest grupa ekip "tankujących" (specjalnie przegrywajacych, by zanotować jak najniższe miejsce w tabeli na koniec, co da im większe szanse na lepszego zawodnika w drafcie). Są aż 82 spotkania do rozegrania w sezonie zasadniczym, przez co ciężko przywiązywać większą uwagę do pojedynczego starcia.
0
Dublet z europejskiej koszykówki na dziś:
1) Strasbourg vs Le Portel (18:30) -
handicap +7.5 na gości
2) Trento vs Brindisi (20:30) -
zwycięstwo gospodarzy
Kurs łączny ~@2.20. Powodzenia.
0
@Encore @MesQueUnClub96
Kursy wskazują tutaj na odwrócenie trendu
zwłaszcza przy skrajnie różnych formach obu rywali.
Zobaczymy ;)
0
Tryplet na wieczór/noc z koszykówki:
1) Chemnitz vs Rostock (20:00) - wygrana gospodarzy.
2) Toronto vs Boston (01:30) - wygrana gości.
3) Los Angeles Clippers vs Houston (04:30) - wygrana gospodarzy.
Wszystkie typy są oczywiście dwudrogowe (bez remisu).
Kurs łączny ~@2.05.
Powodzenia!
0
@Luciano99 Ale po co to pokazywać publicznie? To niedobra jest.
0
Singiel z NHL na wieczór (20:00). Spotkanie rozgrywane w Europie w ramach "NHL World Series".
Detroit Red Wings vs Toronto Maple Leafs
Typ: Powyżej 6.5 bramek po kursie ~@2.05
Powodzenia!
1
Co za mecz Senators z Red Wings!
Ze stanu 4:0 na 4:4.
To wszystko po dwóch tercjach!
@MarioVeB! Pewnie już witałeś się z gąską :D
1
Z badania opublikowanego w czasopiśmie "BMC Psychology" wynika, że ludzie obsesyjnie śledzący newsy ze świata gwiazd i celebrytów mają statystycznie niższy iloraz inteligencji.
Tak, tak, a dzik *** w lesie, oh wait...
0
Z Nowego Jorku do Las Vegas przejazd samochodem trwa średnio 37h.
Przykładowo: z Warszawy do Barcelony przejazd autem zajmuje średnio 23.5h.
Stany to w zasadzie jedna wielka państwowa metropolia.
1
@Inko Rzeczywiście, sorki :D
Oczywiście chodzi o Red Wings.
0
@Inko NHL to hokej. NBA to koszykówka. Chyba, że nawiązujesz do tak wysokiej linii :)
0
@MarioVeB! W tym roku NHL notuje swój peak ofensywny, że tak powiem + te dwa zespoły grają ostatnio bardzo ofensywnie, historia H2H także jest mocno kompatybilna z ich obecną formą. Jeśli tylko Skandynawia im nie zajdzie za skórę to powinni im urządzić bramkowy spektakl.
0
Singiel z NHL na jutrzejszy wieczór (20:00). Spotkanie będzie wyjątkowo rozgrywane w Europie w ramach "NHL World Series" - coś w stylu spotkanie ligowe Barcy z Gironą w USA.
Ottawa Senators vs Detroit Pistons
Typ: Powyżej 6.5 bramek po kursie ~@2.00
Powodzenia!
7
Pewnie niewielu z was o tym wiedziało, ale:
Były golkiper Premier League Petr Cech jest teraz bramkarzem hokejowym. Ma kontrakt z Oxford City Stars w brytyjskiej trzeciej lidze, ale przenosi się do najwyższej ligi, Elite Ice Hockey League, na zasadzie wypożyczenia.
41-letni Cech rozegrał ponad 600 meczów dla Chelsea i Arsenalu, a pod koniec sezonu 2018/19 przestał grać w piłkę nożną i zdecydował się zamienić trawę na lód. Podpisał kontrakt z czwartoligowym Guildford Phoenix. W czerwcu ubiegłego roku przeszedł z Chelmsford Chieftains do Oxfordu i tam zaimponował tak bardzo, że Belfast Giants chcą dać mu szansę na najwyższym poziomie.
"Kiedy młodość przemija lecz pasja wciąż trwa."
0
@Zoker O kurde, telepatia XD