2

0

@macio_944 A ktosbtak przewidywał w ogóle? XD Ja ogólnie o Rockstarze mam takie zdanie, że on brzydzi się takimi pokazami "dla plebsu" (niczym nie podparte)

1

@VamoSBarca88 No i to jest jakby okej :)

1

@Rafalloxfcb
- Star Wars Zero Company
- Need For Speed Star Wars
- The Last Ronin
- 1666 Amsterdam
- Alien 2
- RE Veronica

2

No to podsumowując Summer Game Fest 2026. Ciekawsze gry (moim zdaniem):
- Star Wars Zero Company
- Need For Speed Star Wars
- The Last Ronin
- 1666 Amsterdam
- Alien 2
- RE Veronica
Finalnie pokaz ciut lepszy niż State of Play, szczególnie, że w to mogę zagrać xD

Szkoda, że tego Jedi 3 nie pokazali no i brak zapowiedzi DLC do RE: Requiem...
@macio_944 @marcin62 @VamoSBarca88 @clyde

2

@macio_944 Ja nigdy nie zrozumiem Azjatów. Ty popatrz na ich teleturnieje a później pomyśl jak oni niby normalne gry mają robić ;P

1

@kanver_ Aha


0

@MirusAmisz Bo może nie ma więcej ciekawych gier? XD Poza tym kapitalizm. Płacą to ich pokazują

0

@VamoSBarca88 Jednak nie moim zdaniem. 50/50 Po równo jest w ilości gier które mnie zainteresowały

0

Na razie SGF i SOP w sumie na równi.

0

Swoją drogą bardzo ładna prowadząca SGF

0

@MirusAmisz Ja w ogóle nie wiem czym jest Turok zD

3

Dobra, dawać tego Jedi 3 z datą i można iść spać

0

@VamoSBarca88 Nie wiem o co mu chodzi z tym Turokiem xD

1

Omg, Amogus 2? Nie wierzę:O

0

@VamoSBarca88 Można co roku bo są zwyczajnie dobre a uniwersum świetne

0

Całkiem ok wygląda ten star warsowy xcom. Tylko co tam Anakin robił? XD

0

@MaVii Niestety...

0

@VamoSBarca88 Alien? Resident? :D

0

Będzie gra piły xd Kiedy twoja postać pojawia się w cutscence xD
I to od Bloober Team :O

Dobra, jednak lipa się szykuje xD
@marcin62

1

@PatrychoO Krzywuchowe Moczary - początek

0

@PatrychoO Ja jej nigdy nawet nie kupiłem xd

0

@MirusAmisz W tym roku to już nie wyjdzie na PC za wiele gier więc pewnie wezmę na premierę z Instant Gaming

1

@VamoSBarca88 Ja to mam na liście życzeń na steamie xd
@MirusAmisz Ja zagrać to zagram

1

Galaxy? No to mamy Star Warsowe Need For Speed

0

@4drian0 Nie kojarzę ani 1 ani 2 a tu już 3 wychodzi xd

2

@LAMC_10 Po rynku często łazi xD

1

@LAMC_10 Ja znam tego Żula xD Nawet sympatyczny jak na żulowe warunki ;P

0

@marcin62 I tak ma być, dobrze chłopaki robią

1

@VamoSBarca88 Daj Jeffowi spokój... chłop siedzi i korbą kręci żeby działało jakkolwiek:P
@MirusAmisz Oj tak, git jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?