Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Teraz pozostało już tylko czekać:
https://zapodaj.net/plik-XCfNKurreK
@marcin62 @clyde @macio_944 @4drian0
0
@macio_944 A ktosbtak przewidywał w ogóle? XD Ja ogólnie o Rockstarze mam takie zdanie, że on brzydzi się takimi pokazami "dla plebsu" (niczym nie podparte)
1
@VamoSBarca88 No i to jest jakby okej :)
1
@Rafalloxfcb
- Star Wars Zero Company
- Need For Speed Star Wars
- The Last Ronin
- 1666 Amsterdam
- Alien 2
- RE Veronica
2
No to podsumowując Summer Game Fest 2026. Ciekawsze gry (moim zdaniem):
- Star Wars Zero Company
- Need For Speed Star Wars
- The Last Ronin
- 1666 Amsterdam
- Alien 2
- RE Veronica
Finalnie pokaz ciut lepszy niż State of Play, szczególnie, że w to mogę zagrać xD
Szkoda, że tego Jedi 3 nie pokazali no i brak zapowiedzi DLC do RE: Requiem...
@macio_944 @marcin62 @VamoSBarca88 @clyde
2
@macio_944 Ja nigdy nie zrozumiem Azjatów. Ty popatrz na ich teleturnieje a później pomyśl jak oni niby normalne gry mają robić ;P
1
@kanver_ Aha
0
@MirusAmisz Bo może nie ma więcej ciekawych gier? XD Poza tym kapitalizm. Płacą to ich pokazują
0
@VamoSBarca88 Jednak nie moim zdaniem. 50/50 Po równo jest w ilości gier które mnie zainteresowały
0
Na razie SGF i SOP w sumie na równi.
0
Swoją drogą bardzo ładna prowadząca SGF
0
@MirusAmisz Ja w ogóle nie wiem czym jest Turok zD
3
Dobra, dawać tego Jedi 3 z datą i można iść spać
0
@VamoSBarca88 Nie wiem o co mu chodzi z tym Turokiem xD
1
Omg, Amogus 2? Nie wierzę:O
0
@VamoSBarca88 Można co roku bo są zwyczajnie dobre a uniwersum świetne
0
Całkiem ok wygląda ten star warsowy xcom. Tylko co tam Anakin robił? XD
0
@MaVii Niestety...
0
@VamoSBarca88 Alien? Resident? :D
0
Będzie gra piły xd Kiedy twoja postać pojawia się w cutscence xD
I to od Bloober Team :O
Dobra, jednak lipa się szykuje xD
@marcin62
1
@PatrychoO Krzywuchowe Moczary - początek
0
@PatrychoO Ja jej nigdy nawet nie kupiłem xd
0
@MirusAmisz W tym roku to już nie wyjdzie na PC za wiele gier więc pewnie wezmę na premierę z Instant Gaming
1
@VamoSBarca88 Ja to mam na liście życzeń na steamie xd
@MirusAmisz Ja zagrać to zagram
1
Galaxy? No to mamy Star Warsowe Need For Speed
0
@4drian0 Nie kojarzę ani 1 ani 2 a tu już 3 wychodzi xd
2
@LAMC_10 Po rynku często łazi xD
1
@LAMC_10 Ja znam tego Żula xD Nawet sympatyczny jak na żulowe warunki ;P
0
@marcin62 I tak ma być, dobrze chłopaki robią
1
@VamoSBarca88 Daj Jeffowi spokój... chłop siedzi i korbą kręci żeby działało jakkolwiek:P
@MirusAmisz Oj tak, git jest