1

@LAMC_10 Geny nie wybierają. Mama nosi, tata nosi więc dziwne by było gdybym ja nie miał żadnej wady ;P

0

Okulary czy soczewki? Jak dla mnie wybór jest jeden - okulary wychodzą znacznie bardziej ekonomicznie

0

Capcom, musicie zrobić rimejk REV, musicie zrobić rimejk TEJ sceny!


0

No to jutro czeka nas najpewniej najnudnieszy pokaz growy czyli Xbox Showcase. Poza tym akurat tą firmę dobrze omijać.

Są plotki co mają pokazać oprócz pewnie jakiegoś Halo?

0

@marcin62 Nie no, albo, że nie uda mu się, że zostanie wampirem na zawsze - trochę rzeczy to może jednak zdradzać ;P

0

@marcin62 Właśnie ja nie wiem czy mi się to podoba czy też nie. Autentycznie jestem 50/50. Z jednej strony jest to zabieg niezwykle ryzykowny (plus mogący trochę spoilerować zakończenie gry ;P) a z drugiej czegoś takiego w koncepcie gier (dzieł) fantasy chyba jeszcze nie było. Jedno jest pewne - jeszcze bardziej chcę w to zagrać

0

Horror: i sleep
Horror oparty na faktach: i boję się

1

Można i tak:


1

@LAMC_10 Gdyż jest to mecz ledwie towarzyski, z jakimś Hondurasem a do tego o 2 w nocy się zaczyna dopiero :P

1

@CarlosFun Niezależnie czy zagra czy nie to sobie odpuść lepiej

0

A pewnie było bezpieczniej niż w Paryżu:


0

@KamQiX Tak ogólnie też możesz się pochwalić jeśli oczywiście masz ochotę :)

3

@LAMC_10 A co się dzieje poza tym tenisem? Kto będzie chciał to odpowie, jak nie teraz to kiedy indziej.

4

Jak wygląda wasza gierkowa lista życzeń w tym momencie? U mnie tak (Steam):

Untilded Goose Game, Cheap Car Repair, Bladesong, Until Dawn, Lego Batman, The Blood of Dawnwalker, GoW Ragnarok, Rathched i Clank, Horizon Forbidden West, AC4Resynced, 007 First Light, SW Zero Company, Horizon Zero Dawn, Gothic Remake, RDR1, Star Wars Galactic Racer, Devils May Cry, Disco Elysium, Boomer Simulator, John Wick, Gate Guard Sinulator, Shark Dentist, Ill, RE: Veronica, The Lost Wild, Obcy Izolacja 2, 1666: Amsterdam

@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @norbi77 @MesQueUnClub_87 @KamQiX

1

@Mario96w Nie grałem ale kojarzę co to :)

4

Obstawiałem, że Star Wars Zero Company będzie kosztowało ok. 180-200 zł? No to u nas kosztuje 220 xD No nic, różnica mała na szczęście
@macio_944 @marcin62 @MirusAmisz @BillyButcher

0

@marcin62 No ogólnie o serię - dzięki

2

Do osób które grały w Finala. Fajne to jest? Nie to, że zamierzam zagrać bo nie. Nie mój typ gry kompletnie ale wczoraj zrobiła niezłe poruszenie na koniec Summer Game Fest:


@marcin62

0

@shinthps Piękne są te wasze komentarze :D Czyli idąc tym tokiem rozumowania to GTA 6 nie ma co nazywać wybitną grą, prawda? Przecież nie wyszła ;) Gdzie ja te Star Warsy to też wpisałem akurat dla żartu bo mimo, że zagram to to będzie co najwyżej dobra gra i tyle.

Gdzie takie GTA V od Rockstara przecież jest grą absolutnie mierną (dla mnie bla bla) to nie będę pisał, że jest wybitna bo innym się podoba xD

0

@MesQueUnClub_87 A ja jestem w pełni subiektywny.
@Dankho94isback @macio_944 jest. Grą wybitną w tym roku jest Star Wars Zero Company a nie jakieś GTA w Maiami.

Ja czekam na te 2 dwie gry bo uważam, że jedynie im warto jeszcze poświęcić większą uwagę w tym roku i siema. Nie będę tu dopisywać GTA żeby innym było miło xD

0

@marcin62 Oby nie xD Dawać mnie rimej piąteczki ;P

0

@Dankho94isback
Po 1. to... tak, a co będę pisał za innych. Sobie zawsze można się posprzeczać :D
A po 2. śmiesznie mi się czyta takie komentarze wyznawców Rockstara bo ktoś śmie "niedoceniać" ich boskiej franczyzy xD

Jeśli patrzeć na oceny, zyski to wybitną serią jest też Finał Fantasy ale w życiu tego dobra grą nie nazwę bo wygląda jak najbardziej typowo japoński szrot xD

A jest jeszcze jedna rzecz która sprawia, że bym się obszedł bez GTA... to jak ono zaleje giereczkowy internet, że nie będzie rady go normalnie przeglądać ;P

0

@Dankho94isback Otóż tak, się by obeszło bez Dżi Ti Ej w tym roku. Ja nie zamierzam jej wybitną nazywać bo i RDR2 (którego bardzo lubię) nie jest grą wybitą

0

@Dankho94isback Ludzie przeceniają gry Rockstara. Gra jak gra a na pewno gorsza od AC4 czy polskich wampirów

0

@marcin62 Ja to czekam na Silent Hilla ale na Rimejk jedyneczki

0

@Mario96w No przecież napisałem. AC4 i polskie wampiry i można kończyć rok.

0

@VamoSBarca88 Mi RE7 i RE8 w ogóle nie siadły więc cieszę się, że wracają do klasyki :P

1

@Luciano99 Pardon. Ciągle zapominam o tej grze xd

0

Tbh w tym roku giereczkowego już nie wychodzi nic wybitnego (może poza AC4) to byle go skipnać do tego 2027 ;P

1

@DragonxNF Będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?