Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
spokojnie, zapłacą rachunek w meczu z benficą :)
2
współczuję dzieciom którzy kibicują realowi. Naoglądają się tego antyfutbolu i potem będą nauczone że tak rzeczywiście się gra w piłkę nożną
2
9 minut przy żadnej interwencji var, jedynie parę kartek, świetnie
0
no oczywiście że musiało się to tak skończyć xd
3
@Kamilos84 z piątnicy no bo skąd
1
9 minut XDDDDDD
0
ewidentne czerwo, rayo się prosi o to aby real im w końcu strzelil
0
matko boska co tu się stało
1
mamy wyrównanie!
0
mr penalty złożył się jak scyzoryk
0
@Piecu11 myślę że i w pierwszej i drugiej
1
no ładnie męczennik wsadził
0
ojj belingham wypada
0
kibice wygwizdali białych jak weszli?
3
1,5 minuty dla elche przedłużył, ale kontrę barcelony już nie xd
0
flick sam się prosił
0
yamal w drugiej połowie mega słabo, szkoda
0
uff, odkupił swoje winy
1
dobra quicksell rashford
1
ale cyrk w obronie xddd
1
@Xxxbarca4ever pewnie alvalo callelas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
27
yamal strzela 9. gola w lidze, a więc zrównał się z liczbą goli, jaką zdobył w zeszłym sezonie la liga, a mamy połowę sezonu…
1
na treningach same okienka strzelają a tutaj mają problem z oddaniem celnego strzału
0
oby się to nie zemściło
0
no nareszcie rekin!!!
0
no japierdziele, znowu RSS
1
kibice elche to mają z 3 iQ
każdy kontakt z przeciwnikiem to dla nich faul
5
Co to ma być za reakcja komentatorów XDD
0
@Eto'o9 R10 spalony by@ mordo
0
dobrze że elche się nie muruje w obronie, laminek będzie miał trochę przestrzeni