0

spokojnie, zapłacą rachunek w meczu z benficą :)

2

współczuję dzieciom którzy kibicują realowi. Naoglądają się tego antyfutbolu i potem będą nauczone że tak rzeczywiście się gra w piłkę nożną

2

9 minut przy żadnej interwencji var, jedynie parę kartek, świetnie

0

no oczywiście że musiało się to tak skończyć xd

3

@Kamilos84 z piątnicy no bo skąd

1

9 minut XDDDDDD

0

ewidentne czerwo, rayo się prosi o to aby real im w końcu strzelil

0

matko boska co tu się stało

1

mamy wyrównanie!

0

mr penalty złożył się jak scyzoryk

0

@Piecu11 myślę że i w pierwszej i drugiej

1

no ładnie męczennik wsadził

0

ojj belingham wypada

0

kibice wygwizdali białych jak weszli?

3

1,5 minuty dla elche przedłużył, ale kontrę barcelony już nie xd

0

flick sam się prosił

0

yamal w drugiej połowie mega słabo, szkoda

0

uff, odkupił swoje winy

1

dobra quicksell rashford

1

ale cyrk w obronie xddd

1

@Xxxbarca4ever pewnie alvalo callelas ( ͡° ͜ʖ ͡°)

27

yamal strzela 9. gola w lidze, a więc zrównał się z liczbą goli, jaką zdobył w zeszłym sezonie la liga, a mamy połowę sezonu…

1

na treningach same okienka strzelają a tutaj mają problem z oddaniem celnego strzału

0

oby się to nie zemściło

0

no nareszcie rekin!!!

0

no japierdziele, znowu RSS

1

kibice elche to mają z 3 iQ
każdy kontakt z przeciwnikiem to dla nich faul

5

Co to ma być za reakcja komentatorów XDD

0

@Eto'o9 R10 spalony by@ mordo

0

dobrze że elche się nie muruje w obronie, laminek będzie miał trochę przestrzeni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?