3

takimi meczami wygrywa się CdR

1

@mekston yamal to crack, hejterzy się chowają

0

@OskP obronił ten jeden strzał i tym samym udowodnił że jest lepszy niż garcia

2

ter statement cóż za robinsonada

1

mówiłem? :DDDDDDD

0

teraz jedna wrzutka i wygraliśmy

0

0

kibice oburzeni na sędziego bo odgwizdał spalonego xd

2

kurde teraz średnie iQ mocno poszło w dół

0

zara coś wciśniemy, luźna guma

1

where pedri????

0

rekin by strzelił

1

@PatrychoO kurde ten to umiał w te karne, aż się łezka kręci

4

Vinicjus myje naczynia krwionośne

0

@Batys ciebie serio to dziwi XD?

1

na trybunach słychać „hej śląsk”

2

gdyby garcia stał na bramce to by mnie ten strzał nie przestraszył

10

już to w bramce widziałem

10

xavi to by zawału dostał jakby zobaczył tę murawę

0

aż mi się przypomniało jak real przegrał 2:1 z alcoyano

0

@Pedri16Future ale mnie to już obchodzi, a oglądając barcelonę chce też mieć frajdę a Yamal to zapewnia

0

@Pedri16Future gra yamala cieszy oko więc marudź

0

nie było spalonego chyba

0

a to przypadkiem yamal nie jest najlepszym dryblerem?

2

vinicjus łowi ryby w stawie kolanowym

0

Lamine jest po prostu sigmą i tyle w temacie

0

@Atlas ty oglądałeś mecz czy przesiedziałeś na la rambli?

1

Ajaj Yamal ale to byłby banger jakby wpadło

0

Yamal meet the grahams

3

Ale yamal to jest crack

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?