Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rupert_Haubica cieszyc z czego, jak nasza repka to by nie miala tam czego szukac
3
@Eklerek Przeciez to jest taki czysty karny ze nawet Hernandez Hernandez na Varze by tego nie odkrecil xd
0
@messi564 Thiago Alcantara. Chlop co byl idealnie skrojony pod Barcelone, ale niestety trafil na najlepsza generacje pomocnikow w historii tego klubu i musial uciekac, zeby grac.
9
Zolw czy tego chcemy, czy nie i tak ten rekord bierze. Jak nie na tych, to na nastepnych mistrzostwach. Nie ma co sobie tym glowy zaprzatac.
1
Komentarze na notatniku to jest zloto xD
5
Leo jaki typ xD 2 mecze i 5 goli, on jest niesamowity haha
1
@takisobiektos poczekajmy jeszcze, bo na tym majorze juz kilka bangerow bylo :D
0
To Kongo to taki poziom reprezentacji Polski
2
Kamera jak na Allianz
6
https://zapodaj.net/images/b09fb66f1cad9.jpg
7
Borek przescieradlak w placzu
0
Mbappenalti lets go
11
@MateS chociaz nikt mi nie napisze "wychowaj jak swoje"
0
Jak tam Wasze pickemy na Majorze?
@takisobiektos @Encore czy kto tam jeszcze sie interesuje CSem
U mnie wczoraj BIG uratowalo 5pkt ta remontada, a dzisiaj po pierwszym dniu stage2 wyniki dobrze sie ukladaja.
https://www.hltv.org/pickems/9029/2107425
0
@takisobiektos jutro na 9z poprosze to samo
0
@Krzysztof1987 nic takiego, po prostu udusilem wolowine z cebula i przyprawami na wolnym i dosc mocno zredukowalem zeby sie nie lala za bardzo :D
14
Może troche nietypowo - dzisiaj wleciały pierogi z duszona wołowiną i cebulką. Mięsko wczoraj przyprawione, a dzisiaj rano wrzucone na wolny ogień. Smakowo całkiem spoko.
https://zapodaj.net/plik-DZrWcZhDsx
https://zapodaj.net/plik-BNm6vQP0pi
https://zapodaj.net/plik-0XsK9owAih
@AssisMoreira @MesQueUnClub_87 @Lionel_Messi10 @escarabajo @Krzysztof1987 @IronSanHybrid @JimMorrisonFCB
0
@takisobiektos moje jedno 0-3 wlasnie przejechalo sie po MIBR xd
0
@ranger3120 GamerLegion na 3:0 w pickemie xd
2
Jutro startuje pierwsza faza Majora w CS2 w Kolonii. Stage III startuje razem z Mundialem. Najblizsze kilka tygodni beda grube :D
3
Karta glowna UFC od 13:00 jak cos
1
@Rifek nie bylo innego boiska na wsi, to sie gralo :)
3
@kubix05 i po dwoch dniach na asfaltowym zdarte korki
1
ajjj Balde prawie z asysta
17
Ktos Wojtkowi paczke fajek z tlumu rzucil xd
1
@FCB24 Zawodnicy, ktorzy jada na Mundial musza odpoczac, bo kiedy jak nie teraz? Chwile po mistrzostwach startuje pre-sezon.
1
Wychodzi na to ze RMTV mialo racje piszac, ze 2x Hernandez to kibic Barcy
1
@Safrani Klasa. Raz na rok tez sobie takie cos zrobie :)
2
@Herato Blaszczykowski trafia karnego z Portugalia
0
Najlepiej jakby sie skonczylo takim wynikiem, zeby Bayern mial szanse u siebie jeszcze gonic wynik i ten dwumecz dalej lecial w takim tempie xd