1

@Rupert_Haubica cieszyc z czego, jak nasza repka to by nie miala tam czego szukac

3

@Eklerek Przeciez to jest taki czysty karny ze nawet Hernandez Hernandez na Varze by tego nie odkrecil xd

0

@messi564 Thiago Alcantara. Chlop co byl idealnie skrojony pod Barcelone, ale niestety trafil na najlepsza generacje pomocnikow w historii tego klubu i musial uciekac, zeby grac.

9

Zolw czy tego chcemy, czy nie i tak ten rekord bierze. Jak nie na tych, to na nastepnych mistrzostwach. Nie ma co sobie tym glowy zaprzatac.

1

Komentarze na notatniku to jest zloto xD

5

Leo jaki typ xD 2 mecze i 5 goli, on jest niesamowity haha

1

@takisobiektos poczekajmy jeszcze, bo na tym majorze juz kilka bangerow bylo :D

0

To Kongo to taki poziom reprezentacji Polski

2

Kamera jak na Allianz

7

Borek przescieradlak w placzu

0

Mbappenalti lets go

11

@MateS chociaz nikt mi nie napisze "wychowaj jak swoje"

0

Jak tam Wasze pickemy na Majorze?
@takisobiektos @Encore czy kto tam jeszcze sie interesuje CSem

U mnie wczoraj BIG uratowalo 5pkt ta remontada, a dzisiaj po pierwszym dniu stage2 wyniki dobrze sie ukladaja.
https://www.hltv.org/pickems/9029/2107425

0

@takisobiektos jutro na 9z poprosze to samo

0

@Krzysztof1987 nic takiego, po prostu udusilem wolowine z cebula i przyprawami na wolnym i dosc mocno zredukowalem zeby sie nie lala za bardzo :D

14

Może troche nietypowo - dzisiaj wleciały pierogi z duszona wołowiną i cebulką. Mięsko wczoraj przyprawione, a dzisiaj rano wrzucone na wolny ogień. Smakowo całkiem spoko.

https://zapodaj.net/plik-DZrWcZhDsx
https://zapodaj.net/plik-BNm6vQP0pi
https://zapodaj.net/plik-0XsK9owAih

@AssisMoreira @MesQueUnClub_87 @Lionel_Messi10 @escarabajo @Krzysztof1987 @IronSanHybrid @JimMorrisonFCB

0

@takisobiektos moje jedno 0-3 wlasnie przejechalo sie po MIBR xd

0

@ranger3120 GamerLegion na 3:0 w pickemie xd

2

Jutro startuje pierwsza faza Majora w CS2 w Kolonii. Stage III startuje razem z Mundialem. Najblizsze kilka tygodni beda grube :D

3

Karta glowna UFC od 13:00 jak cos

1

@Rifek nie bylo innego boiska na wsi, to sie gralo :)

3

@kubix05 i po dwoch dniach na asfaltowym zdarte korki

1

ajjj Balde prawie z asysta

17

Ktos Wojtkowi paczke fajek z tlumu rzucil xd

1

@FCB24 Zawodnicy, ktorzy jada na Mundial musza odpoczac, bo kiedy jak nie teraz? Chwile po mistrzostwach startuje pre-sezon.

1

Wychodzi na to ze RMTV mialo racje piszac, ze 2x Hernandez to kibic Barcy

1

@Safrani Klasa. Raz na rok tez sobie takie cos zrobie :)

2

@Herato Blaszczykowski trafia karnego z Portugalia

0

Najlepiej jakby sie skonczylo takim wynikiem, zeby Bayern mial szanse u siebie jeszcze gonic wynik i ten dwumecz dalej lecial w takim tempie xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?