Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie ma to jak oceniać umiejętności piłkarza po jednym meczu .
0
Seri powinien byc priorytetem od początku okienka i powinien byc juz dawno zakontraktowany, zeby odbyć okres przygotowawczy z drużyna. Nie wiem na co te leśne dziadki jeszcze czekają. Szczura to nawet nie chce widzieć na Camp Nou mimo, ze jest dobrym piłkarzem z wiadomych powodów + kolejny koło trzydziestki, wiec nie powinien w ogole byc brany pod uwagę. Nich sie mocno postarają jeszcze o jednego z dwójki - Cou, Dembele. Nawet niech troche przepłaca, ale bez przesady, do tego wspomniany Seri i Martinez tez by sie przydał, bo sezon długi i zawsze moze stać sie jakies nieszczęście, a takiego piłkarza mieć w obiegu, to byłoby mniej zmartwień.
Jestem juz mega zmęczony tym okienkiem, dało niezłe popalić, dawno takiego nerwowego lata nie pamietam. Nich to juz sie skończy.
2
Ale bzdury, trzymajcie mnie.
0
moglby ktos zarzucic linkiem do angliskiego newsa o powiazaniu bartka firmy z chinolami? przewinelo sie juz tutaj, ale nie moge teraz znalezc. z gory dzieki
0
no i mial racje xd
0
Jak to juz nawet nie jest z liscia, tylko z pelnej pi*dy na watrobe i jeszcze spluneli na lezal i sie zwijal.
8
Jeśli z tego powodu odejdzie Roberto, to nigdy im tego nie wybaczę!
1
O czym wy tutaj piszecie :d
3
Takie ogromne fakju na cała trybunę z plakatów ze zdjęciem Bartka
3
Skoro dzisiaj bedzie taka bomba transferowa, która nawet przyćmiła same gran derbi, to moze warto zrobic juz prezentacje nowego nabytku w przerwie dzisiejszego meczu? Myśle, ze byłoby to godne przywitanie nowego zbawiciela nou camp.
49
Dembele wynajął apartament w centrum Barcelony. @NCTsport
Transfery zostanie ogłoszony jutro po południu. 95mln + 25mln zmiennych. @NCTsport
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
To juz sie chore robi powoli. Jedyna szansa aby cos z tym zrobic, to jest wlasnie bunt ze strony najwiekszych klubów w Europie, tych które rozdają karty od wielu lat, bo ani fifa ani uefa pewnie nic z tym nie zrobią jak ci miliarderzy pod stołem zrobią kilka przelewów na waciki i skończy sie na śmiesznych sankcjach pod publikę. W kilka lat piłka stanie sie rozrywka dla najbogatszych ludzi z bliskiego wschodu, Rosji czy Chin. Dokąd zmierzasz piłko kochana?
0
nie bylem banowany wczesniej, tez od kilku tygodni zadnego komentarza nie napisalem
2
Pisałem tutaj kilkanaście dni temu o tym, ze bez żadnego powodu zostało usunięte moje wieloletnie konto z serwisu. Pisałem w tej sprawie emaila do administracji, a także do prywatna wiadomość tutaj na stronie do ludzi odpowiedzialnych za stronę zeby wyjaśnili mi co sie stało. Zostałem olany w oby przypadkach. Przykro mi, ze macie mnie w dupie, dziekuje.
7
1
Spotkal sie ktos z Was z taka sytuacja gdzie wasze konto na serwisie zostalo usuniete bez zadnego powodu? Dwa dni temu wchodzac na stronke zauwazylem brak awarata, kliknalem na swoje konto i wyskoczyla mi informacja, ze konto nie istnieje/zostalo usuniete. Przy probie ponownego zalogowania sie taka sama informacja. Nie pisalem nic na stronie od dlugiego czasu, wiec ban itd nie wchodza w gre. Jest mi przykro, bo moje wieloletnie konto w serwisie wyparowalo od tak. Pisalem do administracji e-maila, ale nie dostalem odpowiedzi. Moglby mi ktos tutaj wyslac link do konta ktoregos admina, sporobuej napisac na priv.