Uwaga powiem cos co moze zabolec.
Neymar jest super, ale gdyby byla oferta 250mln+ od takiego MU to bym go sprzedal. Moim zdaniem nie daje on tyle co np Dybala.
Nie zasluzylismy na mistrzostwo. Moze sie wybudzi kto musi i zrobi cos, zeby ta druzyna znow zaczela GRAC.
Mamy najlepszego zawodnika na swiecie i tego nie wykorzystujemy. Zarząd mysli ciagle ze Leo sam za reszte bedzie gral...
5
Lige przezyjemy, ale jak obronia LM...
2
Uwaga powiem cos co moze zabolec.
Neymar jest super, ale gdyby byla oferta 250mln+ od takiego MU to bym go sprzedal. Moim zdaniem nie daje on tyle co np Dybala.
4
Beka by byla jakby Malaga wygrala i my bysmy PRZEGRALI ;).
0
Nie zasluzylismy na mistrzostwo. Moze sie wybudzi kto musi i zrobi cos, zeby ta druzyna znow zaczela GRAC.
Mamy najlepszego zawodnika na swiecie i tego nie wykorzystujemy. Zarząd mysli ciagle ze Leo sam za reszte bedzie gral...
0
Wyjazdówki spoko, zwłaszcza te w odcieniu bordo.
Domowe niestety strasznie slabe. Anie to estetyczne, anie fajne, ani z tradycja ;)
2
Jestem na nie! Przecietny grajek, ktory jest po prostu HISZPANEM i dlatego jest priorytetem. Jest wielu lepszych, a ja to nawet wole Vidala ;)
4
Uznajmy wygrana Realu w tym sezonie i modlmy sie zeby Juve dalo rade.
2
Nadzieja umiera ostatnia....
1
Ale trafil z forma w koncowce...
0
http://lmgtfy.com/?q=Celta+Vigo+Real
9
Panie i Panowie! Życzę Wam i sobie miłego dnia! Wszyscy mocno trzymamy kciuki za Celte Vigo!
0
Za darmo " Marii" bym nie chcial! ;)
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
Nie wydaje mi sie zeby przegrali. Ale dwa remisy do ugrania
0
Liczę bardzo na Celtę i Seville. Wydaje mi się ze mozliwe sa 2 remisy...
1
Piepr***ć go! Za ten wslizg na Vidalu bylem przeciwny od poczatku !!!!!!!!
1
Piękna!
0
2:0 ogladasz dalej? ;) ;) nastepnym razem nie zadawaj mi takich glupich pytan
0
Bo Granada jest zbyt wielkim gownem zeby po stracie bramki zaszkodzic realowi?>
0
Kto oglada do pierwszej bramki? :D
0
Jaki antyvirus polecacie i dlaczego.
0
fc_barcelona_1899 najlepszy!
0
Dziś tak naprawde obojetnie kto awansuje, w tej serii LM polubilem tych i tych. Chce zobaczyc show :)
0
Ile ludzi tyle opinni. Polowa stanowczo na tak, druga polowa prosi zeby to nie byl on :D smiac sie chce.
4
Marne pocieszenie przy sytuacji w lidze i lm
0
Dobranoc. ..............................
0
Na ktorym kanale dzis LM?
3
Prezydent Duda jaki ziomek Hahahaha piateczki przybija :D
0
Nie ogladam polskiej ligi, ale wlaczylem na dogrywkę finału pucharu i dostałem raka XD
0
To nie była moja koszulka, ani nawet moje zdj. Wkleiłem link tylko. A wiedziałem ze to było na złocie - bo byłem ;)