Kanonierzy byliby skłonni przeznaczyć na transfer Turka 29 milionów euro.
Po tym przestalem czytac.
Skomentuje to w bardzo dzis popularny gimnazjalny sposob bo inaczej sie nie da: IKS DEE
Krychowiak powinien latem odejść do Anglii. Wybrać zespół typu Liverpool. W zasadzie nigdzie indziej go nie widze ze względu na wyszkolenie techniczne. Chyba ze Włochy. Do Chelsea by pasował, ale maja Kante. W takim PSG czy Manchesterze City go nie widze.
Administracjo: Proszę o posta z ciekawostkami na temat Juventusu. Ich statystyki sa imponujace! Nie przegrali u siebie od XXXX meczy, w LM stracili tylko dwie bramki itd. CZEKAMY! :)
Wiecie dlaczego jest taka euforia i kazdy z Nas do teraz nie moze przestać sie podniecać remontada? A dlatego, ze w głębi duszy kazdy z Nas wiedział ze jest to rzeczywiście praktycznie nieosiągalne i nie wymagaliśmy tego od Barcy. Kazdy z Nas wierzył, ale nie oczekiwał wygranej.
Prawdziwy kibic Barcy nie naciskał na awans, naciskał na dobra grę i zaangażowanie, zebysmy odpadli z honorem. Jednak zdarzył sie cud i zostaliśmy tak zaskoczeni ze euforia była mysle 5 razy większa dlatego, ze nikt sie tego nie spodziewał. To wlasnie jest piekne w kibicowaniu, kiedy nie wymagasz, godzisz sie ze w tym roku sie nie uda, a dostajesz. "Największy powrót od czasów Jezusa Chrystusa" cos w tym jest ;).
0
Sidibe... obiektywizm bo to Francuz? :/
0
Camp Nou kiedys przydzieje nazwe Estadio Messi Camp Nou :D
1
Nasz przyszly zawodnik strzela bramke na 2:0 dla Realu. :)
0
Ale ciasno tam w grupie :D
0
Oglądam skrót Bayerenu i nie moge sie nadziwić jakie piły śle Thiago.
JAK MY MOGLIŚMY POZWOLIĆ MU ODEJŚĆ
Poza tym Lewy to kot :)
http://www.meczyki.pl/skroty/75615/bayern_monachium_fc_augsburg_60.html
0
JD. Fani lola zrozumieją
0
Counter Strike Global Offensive! Ktos gra? ;)
Jak ktos lubi to zapraszam https://www.twitch.tv/jagodinsky
0
?
0
Jak ktos się nudzi to zapraszam na CS`a :D
https://www.twitch.tv/jagodinsky
0
Kanonierzy byliby skłonni przeznaczyć na transfer Turka 29 milionów euro.
Po tym przestalem czytac.
Skomentuje to w bardzo dzis popularny gimnazjalny sposob bo inaczej sie nie da: IKS DEE
0
Krychowiak powinien latem odejść do Anglii. Wybrać zespół typu Liverpool. W zasadzie nigdzie indziej go nie widze ze względu na wyszkolenie techniczne. Chyba ze Włochy. Do Chelsea by pasował, ale maja Kante. W takim PSG czy Manchesterze City go nie widze.
0
Tak
0
ranga? Ja diament :D zapraszam czasami na stream https://www.twitch.tv/jagodinsky
2
Z DYSTANSEM!
Typowy kibic pewnego klubu: https://web.facebook.com/isharewiththeworld/videos/1612119939092985/
mnie to osobiscie smieszy XD
1
Administracjo: Proszę o posta z ciekawostkami na temat Juventusu. Ich statystyki sa imponujace! Nie przegrali u siebie od XXXX meczy, w LM stracili tylko dwie bramki itd. CZEKAMY! :)
0
Wasz ulubiony smak/ nazwa Yerba mate? Nie wiem jaki zamówić na wypróbowanie teraz
0
Kończ waść, wstydu oszczędź! :)
4
Masherano jeszcze dlugo nie strzeli haha. Ale dla niego jest przygotowana jakas specjalna bramka ala Roberto z PSG albo Beletti z Arsenalem :)
0
Zapraszam jezeli kogos obchodzi League of Legends!
P.S Koszulka musi byc!!!
https://www.twitch.tv/jagodinsky
8
Wiecie dlaczego jest taka euforia i kazdy z Nas do teraz nie moze przestać sie podniecać remontada? A dlatego, ze w głębi duszy kazdy z Nas wiedział ze jest to rzeczywiście praktycznie nieosiągalne i nie wymagaliśmy tego od Barcy. Kazdy z Nas wierzył, ale nie oczekiwał wygranej.
Prawdziwy kibic Barcy nie naciskał na awans, naciskał na dobra grę i zaangażowanie, zebysmy odpadli z honorem. Jednak zdarzył sie cud i zostaliśmy tak zaskoczeni ze euforia była mysle 5 razy większa dlatego, ze nikt sie tego nie spodziewał. To wlasnie jest piekne w kibicowaniu, kiedy nie wymagasz, godzisz sie ze w tym roku sie nie uda, a dostajesz. "Największy powrót od czasów Jezusa Chrystusa" cos w tym jest ;).
Amen :D
5
Świetne video, data publikacji 9 marzec :)
1
https://web.facebook.com/fcbpolska/photos/a.397865213561673.110988.181037378577792/1563220680359448/?type=3&theater
39
Jak tam? :DDDDDDDDDDDD
0
Wytlumaczysz o co chodzi? Dolacze sie. No i dlaczego akurat Swiecickiego? :D
0
Dla Polakow powinna byc smutna jego sytuacja, ale ja jestem w 7 niebie :D
http://bi.gazeta.pl/im/d2/7a/14/z21473746Q,Memy-po-meczu-Barcelona---PSG.jpg
1
Wczoraj ryczałem ze szczęścia, dzis jade samochodem w pracy, wiadomosci sportowe i hymn Barcy... ciary, duma, szczęście! Miłego dnia wszystkim!!!
0
POPŁAKAŁEM SIE!!!! Kocham Cie Barcelono! Dziękuje!!!
0
Tak blisko...
0
Ten Kosowski mnie rozpier^&%$^$%. Co za koles :O
1
Ogólnie to stracilem glos po drugiej bramce hahaha :D