KmN

0

Sidibe... obiektywizm bo to Francuz? :/

KmN

0

Camp Nou kiedys przydzieje nazwe Estadio Messi Camp Nou :D

KmN

1

Nasz przyszly zawodnik strzela bramke na 2:0 dla Realu. :)

KmN

0

Ale ciasno tam w grupie :D

KmN

0

Oglądam skrót Bayerenu i nie moge sie nadziwić jakie piły śle Thiago.

JAK MY MOGLIŚMY POZWOLIĆ MU ODEJŚĆ

Poza tym Lewy to kot :)



http://www.meczyki.pl/skroty/75615/bayern_monachium_fc_augsburg_60.html

KmN

0

JD. Fani lola zrozumieją

KmN

0

Counter Strike Global Offensive! Ktos gra? ;)
Jak ktos lubi to zapraszam https://www.twitch.tv/jagodinsky

KmN

0

?

KmN

0

Jak ktos się nudzi to zapraszam na CS`a :D
https://www.twitch.tv/jagodinsky

KmN

0

Kanonierzy byliby skłonni przeznaczyć na transfer Turka 29 milionów euro.
Po tym przestalem czytac.
Skomentuje to w bardzo dzis popularny gimnazjalny sposob bo inaczej sie nie da: IKS DEE

KmN

0

Krychowiak powinien latem odejść do Anglii. Wybrać zespół typu Liverpool. W zasadzie nigdzie indziej go nie widze ze względu na wyszkolenie techniczne. Chyba ze Włochy. Do Chelsea by pasował, ale maja Kante. W takim PSG czy Manchesterze City go nie widze.

KmN

0

Tak

KmN

0

ranga? Ja diament :D zapraszam czasami na stream https://www.twitch.tv/jagodinsky

KmN

2

Z DYSTANSEM!

Typowy kibic pewnego klubu: https://web.facebook.com/isharewiththeworld/videos/1612119939092985/

mnie to osobiscie smieszy XD

KmN

1

Administracjo: Proszę o posta z ciekawostkami na temat Juventusu. Ich statystyki sa imponujace! Nie przegrali u siebie od XXXX meczy, w LM stracili tylko dwie bramki itd. CZEKAMY! :)

KmN

0

Wasz ulubiony smak/ nazwa Yerba mate? Nie wiem jaki zamówić na wypróbowanie teraz

KmN

0

Kończ waść, wstydu oszczędź! :)

KmN

4

Masherano jeszcze dlugo nie strzeli haha. Ale dla niego jest przygotowana jakas specjalna bramka ala Roberto z PSG albo Beletti z Arsenalem :)

KmN

0

Zapraszam jezeli kogos obchodzi League of Legends!
P.S Koszulka musi byc!!!
https://www.twitch.tv/jagodinsky

KmN

8

Wiecie dlaczego jest taka euforia i kazdy z Nas do teraz nie moze przestać sie podniecać remontada? A dlatego, ze w głębi duszy kazdy z Nas wiedział ze jest to rzeczywiście praktycznie nieosiągalne i nie wymagaliśmy tego od Barcy. Kazdy z Nas wierzył, ale nie oczekiwał wygranej.

Prawdziwy kibic Barcy nie naciskał na awans, naciskał na dobra grę i zaangażowanie, zebysmy odpadli z honorem. Jednak zdarzył sie cud i zostaliśmy tak zaskoczeni ze euforia była mysle 5 razy większa dlatego, ze nikt sie tego nie spodziewał. To wlasnie jest piekne w kibicowaniu, kiedy nie wymagasz, godzisz sie ze w tym roku sie nie uda, a dostajesz. "Największy powrót od czasów Jezusa Chrystusa" cos w tym jest ;).

Amen :D

KmN

5

Świetne video, data publikacji 9 marzec :)

KmN

39

Jak tam? :DDDDDDDDDDDD

KmN

0

Wytlumaczysz o co chodzi? Dolacze sie. No i dlaczego akurat Swiecickiego? :D

KmN

0

Dla Polakow powinna byc smutna jego sytuacja, ale ja jestem w 7 niebie :D
http://bi.gazeta.pl/im/d2/7a/14/z21473746Q,Memy-po-meczu-Barcelona---PSG.jpg

KmN

1

Wczoraj ryczałem ze szczęścia, dzis jade samochodem w pracy, wiadomosci sportowe i hymn Barcy... ciary, duma, szczęście! Miłego dnia wszystkim!!!

KmN

0

POPŁAKAŁEM SIE!!!! Kocham Cie Barcelono! Dziękuje!!!

KmN

0

Tak blisko...

KmN

0

Ten Kosowski mnie rozpier^&%$^$%. Co za koles :O

KmN

1

Ogólnie to stracilem glos po drugiej bramce hahaha :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?